д-р Маленков от 1АГБ Св.София

  • 5 271
  • 19
  •   1
Отговори
Моля споделете – имате ли някаква информация или мнение за д-р Маленков от Св.София Praynig. Търся лекар при който да раждам и ми споменаха неговото име

# 1
  • Мнения: 5 468
Името му е Маленов Peace. Виж в Здравния справочник, ако не си гледала вече... има бели и черни списъци на докторите, на болници и т.н. Аз, лично съм чувала добри отзиви за този доктор от Дуци.

# 2
Д-р Константин Иванов Маленков
http://www.1agb.com/ab_list.php
 в този списък на персонала  не виждам да има Маленов, ако става въпрос за един и същ да търся по Маленов (понеже с Маленков не излиза почти нищо) newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 137
Здрасти, аз щях да раждам при него. Истината е ,че доколкото и аз знам е добър лекар ,но предпочита да прави секцио.Той ме агитираше много да съм с планово секцио въпреки ,че нямах показания за това и 2 други лекари ми казаха,че мога да си родя нормално според тях. Искаше да ме оперира на 20 ноември ,а аз родих чак на 5 декември.След като почти се бях съгласила за секциото -поразмислих исках все пак да се пробвам да родя нормално ,на него не му стана много приятно поне така го почуствах.После една седмица преди да родя аз се отказах да раждам при него заради промененото отношение почувствах го  и се насочих към Шейново и да ти кажа изобщо не съжалавам почнах да раждам и за 2 часа получих пълно розкритие,но въпреки това се наложи секцио по други причини няма да изпадам в подробности.Много съм доволна от др. Тончев от Шейново страхотен човек и доктор-препоръчвам ти го.Също така бих добавила ,че в Св.София беше пълно с циганки сварих една визитация веднъж и се изсипа една сурия все мургави субекти......а в Шейново нямаше и затова също бих ти препоръчала Шейново.Това е от мен каквото и да избереш успех и леко раждане  bouquet

# 4
  • Мнения: 317
За мен той е най - добрият - родих при него преди близо месец- не ме е агитирал за секцио . Много внимателен и отзивчив- когато и закаквото да му се обадиш .

# 5
  • Мнения: 231
Маленков или Маленов, за един човек става въпрос. Моя приятелка и колежка роди при него Август, миналата година и е много доволна

# 6
много благодаря за отговорите   bouquet
намерих и мнения за Маленов, та се ориентирах приблизително

# 7
  • Мнения: 46
много благодаря за отговорите   bouquet
намерих и мнения за Маленов, та се ориентирах приблизително
milenkova, би ли споделила мненията които си проучила за д-р Маленов. Аз ходя при него на ЖК, засега нямам оплаквания. Все още обаче не съм решила къде и при кого ще раждам.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене Маленов ми водеше бременността, страхотен е Heart Eyes Всеки път - ултразвук, болнични когато си поискам, изследвания - само необходимите, без да ме товари с какви ли не глупости. Много съм доволна. За съжаление, нямах възможност да раждам при него, защото в края на бременността си се преместих в друг град. Сега пак съм тук и живот и здраве, следващото бебче мисля при него да си родя Simple Smile

# 10
  • Мнения: 46
.......... за доктора ясно, ами за болницата (Св.София) в която работи, някой има ли повече информация? Чета в разни други теми че уж била хубава, ама дали е така и има ли много цигани там?

# 11
  • Мнения: 317
Циганките доколкото знам са в отделни стаи .  Иначе като лежах в реанимация бяха в коридора. Аз ползвах двоен вип  след това и съм много доволна - персонала е супер , стаите също , бебето е по цял ден при теб. Цената е 30лв на нощувка .

# 12
ЗА МЕНЕ Е НАЙ-ДОБРИЯТ СПЕЦИАЛИСТ И Е МНОГО ЧОВЕЧЕН РАЖДАХ ПРИ НЕГО И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ПРОСТО Е СТРАХОТЕН ИЗБОР .I 1 АГ Е МНОГО ХУБАВА БОЛНИЦА.МАЛКО ПРЕДИ ДА ВЛЯЗА И МЕНЕ МЕ ПЛАШЕХА С ЦИГАНИ ЧЕСТНО КАЗАНО АЗ НЕ ВИДЯХ НЕ МИ НАПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ.ПЕРСУНАЛА Е СТРАХОТЕН ВСИЧКИ СА МНОГО ОТЗИВЧИВИ И МАЛЕНОВ Е МНОГО УВАЖАВАН СРЕД ТЯХ.

# 13
Всичко което пише във форума е вярно.
Жена ми два пъти ражда при д-р Маленов. И двете бременности бяха водени от него перфектно с едно малко изключение за което искам да разкажа.
Първото раждане беше през 1999 г. Всичко мина ОК и бяхме много доволни от проявените грижи и въобще от всичко.
Второто беше през 2006 г. и отново при раждането всичко мина благополучно. След няколко месеца обаче се появи едно голямо НО.
По време на бременността жена ми се разболя от варицела. При консултациите тогава, д-р Маленов не ни препоръча нищо. Може би беше преценил, че заболяването е безопасно при такава напреднала бременност /жена ми се разболя в 21 седмица от бременността/. В крайна сметка обаче се получи съвсем друго.
В момента детето е на 10 месеца. От варицелата бебето има вродена глаукома на двете очи, бели петна /пигментации/ на ретините и може би с едното око е напълно сляпо. До момента има направени две операции на очите в Германия.
Тук http://www.cibalab.com/tests/Varicella_graviditas.htm може да се прочете какво се случва при бременност и варицела. Коментарът е излишен.
Извод: Няма най-добър - има късмет.

# 14
  • Мнения: 11
bolnicata e ok!rajdax purvoto si dete tam sega za vtoroto -pak tam.personala e dobur.
daje i da ne si vuv vip pak 6te ti oburnat vnimanie.

Общи условия

Активация на акаунт