Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ужасена съм, вчера намерих нещо в две от пюретата на Hipp, едното беше Спанак, сметана и картофи, а другото Зеленчук със сметана. Прилича на косми /къси, бели/ и е пълно, не са един или два. До сега не съм купувала със сметана, възможно ли е да е нещо от нея, въпреки че не ми се вярва ooooh!  
 #Puppy dog
Цитирай

У дома, при моето семейство

Напълно нормално е, това е от нишките в листата на спанака, а в другото от листата на пащърнака. Не се притеснявай, стига бебето да ги харесва давай ги.
Цитирай

Цитат на: milenazd
Напълно нормално е, това е от нишките в листата на спанака, а в другото от листата на пащърнака. Не се притеснявай, стига бебето да ги харесва давай ги.

Благодаря Embarassed  Embarassed  Embarassed
Цитирай
Аз съм давала от това със спанак,но до сега не съм виждала подобно нещо!А по принцип винаги гледам какво има вътре!...Но пък щом има и в двете....не знам..... #Shocked
Цитирай

София

току що отворих едно със сметана и зеленчуци, аз да го пробвам, че ние още не ядем (голяма гад поне за мен),ама влакна или косми в моето нямаше Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Цитирай

Обяснението на milenazd  звучи логично, но щом във вашите няма, значи не е нормално да са там Shocked  Sad
Цитирай

Magrathea

И аз ще се оглеждам, но досега не съм срещала  Neutral
Цитирай

Цитат на: bibi
току що отворих едно със сметана и зеленчуци, аз да го пробвам, че ние още не ядем (голяма гад поне за мен),ама влакна или косми в моето нямаше Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

И аз винаги ги опитвам  Blush .
Когато дадох на Лора сметана, картофи и спанак, какви физиономии прави само.
Чак и артистично почна да покашля.
Не и хареса, на мен също, въпреки че обичам зеленилките  Sick
Цитирай

София

Цитат на: nikol78
Обяснението на milenazd  звучи логично, но щом във вашите няма, значи не е нормално да са там Shocked  Sad

И аз ги откривам-спокойно:)Няма страшно-от зеленчуците в пюрето е;)
Цитирай

София

И аз съм откривала и не само в пюретата на Хип. Това е от зеленчуците!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.