Секцио в майчин дом - София

  • 933
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 674
Въпроса ми е риторичен. Изпратихме една самотна мама от моя сайт да ражда в майчин дом. Въпроса ми е каква е цената на секциото там? Не й били казвали за цена, но според мен има голяма вероятност да й искат.

# 1
  • София
  • Мнения: 607
Моя приятелка ражда секцио в МД и не са и искали никакви пари. Аз също раждах там ,но нормално платих си само за избор на лекар на болницата и ми дадоха фактура .Пари на ръка не съм давала. Тази мама по мед. показатели ли трябва да роди секцио или пожелание?

# 2
  • София
  • Мнения: 39 674
Бебето е голямо, и седалищно разположено. Предполагам, че е секцио понеже вече има едно раждане-секцио. Намерили са и херния.

# 3
  • София
  • Мнения: 607
Ако докторите кажат ,че е за секцио не би трябвало да плаща . Тя там е приета или само е  ходила на консултация ? Аз с първото си дете бях приета за секцио , защото бебето беше седалищно , но в крайна сметка родих нормално(седалищно ),защото бебето не беше много голямо.

# 4
  • Мнения: 2 197
Аз не съм плащала, родих по медицински причини, никой нищо не ми е искал. Родих в края на април 2006 г. Упойката също не съм плащала (епидурална).

Общи условия

Активация на акаунт