Един въпрос за млечните каши

  • 966
  • 15
  •   1
Отговори
Кажете ми млечните каши с какво мляко са и от кога могат да се дават?Защото четох че били с обикновенно сухо мляко!

# 1
  • Мнения: 3 331
Да, действително има каши със сухо мляко/например Слънчо/ и други с адаптирано мляко/например Милупа/. А откога могат да се дават... ами зависи кога и с какво си захранила бебчето.
Оризовата каша като лесно усвоима и с малка вероятност да предизвика алергични реакции се препоръчва като една от първите храни за захранване.

# 2
  • Мнения: 832
Да, действително има каши със сухо мляко/например Слънчо/ и други с адаптирано мляко/например Милупа/. А откога могат да се дават... ами зависи кога и с какво си захранила бебчето.
Оризовата каша като лесно усвоима и с малка вероятност да предизвика алергични реакции се препоръчва като една от първите храни за захранване.

 Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Мисля че на съдържанието пише какво е млякото.Поне на Фризокрема пише че е с адаптирано,за другите не си спомням.

# 4
  • Мнения: 27 524
Почти всички са с АМ, освен Слънчо.
Обикновено са за след 6 месеца, а след 4 са безмлечните.

# 5
  • Мнения: 832
Тези на Слънчо и млечните са за над 4 месеца.

# 6
  • Мнения: 157
Давам млечни каши от 4 мес - Фризокрема, Слънчо

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Извинете ме, че се намесвам , но искам да Ви попитам нещо в тази връзка: Ако купя някоя млечна каша/напр. на Хумана/ , а пък аз храня бебето с Фризолак, дали това , че са с различни АМ има някакво значение? newsm78

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 576
На Фризокрем има и безмлечни каши. Можеш да си допълваш от АМ на бебчо. А и на Хумана ябълковата е безмлечна.

# 10
  • Разград
  • Мнения: 3 110
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.

А плодовите каши на "Слънчо"съдържат глутен.Аз съм давала "Фризокрем".

# 11
  • Мнения: 27 524
Ако купя някоя млечна каша/напр. на Хумана/ , а пък аз храня бебето с Фризолак, дали това , че са с различни АМ има някакво значение? newsm78

Не, има значение само ако даваш специално мляко (алергии, диарии, повръщане...), иначе няма проблем  Peace

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 220

А плодовите каши на "Слънчо"съдържат глутен.Аз съм давала "Фризокрем".
Naughty

Банановата и прасковената каши на "Слънчо" не съдържат глутен.

# 13
Какво е значението, когато АМ е фризовом за млечната каша?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт