Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

вече в собствен дом

Къде изчезна Александра от Шоуто на Слави? Отдавна се чудя. Може някой от вас да знае. newsm12
« Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 13:51 от ZZORY »
Цитирай

София

По едно време се носеше слух, че е бременна.... Ама може да е само слух. Thinking
Цитирай

Варна

четох във вестник Уикенд, че не била бременна, а била в чужбина и работела по някакъв проект. Идвала си само за по 2 дни в БГ
Цитирай

Аз пък знам, че се е залюбила с бижутер или собственик на златарски магазин, запознали са се когато си е ремонтирала някакъв пръстен, но може и да е бременна.
Цитирай

А пък аз знам, че имаше една такава тема вече и беше доста обширна.
Цитирай

София

А пък аз знам, че имаше една такава тема вече и беше доста обширна.
Ако се разбереш с търсачката, дай линк  Smile
Цитирай

Чикаго / София

За Александра не знам, ама забелязах, че Годжи нещо липсва и още един музикант от ку-ку бенд, ама му забравих името! Та се чудя те къде са? Thinking
Цитирай

далече от морето

вече може би 10 пъти тренираме заедно тай-бо на славия.направи ми впечатление,че е доста лъчезарна и мила.не знам дали е била бременна,но определено е около 70 кг,поне така я прецених,но не съм се засичала с нея от около седмица
Цитирай

Стара Загора

За Александра не знам, ама забелязах, че Годжи нещо липсва и още един музикант от ку-ку бенд, ама му забравих името! Та се чудя те къде са? Thinking
Малко инфо за Алекс http://life.dir.bg/2007/01/18/news1202070.html
А музиканта, за който питаш е Николай Арабаджиев-него вече не го виждам на негово място има друг.
Цитирай

София, Борово

за Сашка се изписа много, но аз се чудя къде е  Годжи Thinking
Цитирай

София

за Сашка се изписа много, но аз се чудя къде е  Годжи Thinking
Годжи е болен от грип - снощи Слави го спомена.
Цитирай

определено е около 70 кг,поне така я прецених
ако е под 1,80 м., значи е пухкавелка?  newsm78
Цитирай

София

Ох, пак ли за Алекс  ooooh!
Явно на всяка страница трябва да има по една тема за нея, иначе срам за Клюкарника.
Цитирай

вече в собствен дом

Ох, пак ли за Алекс  ooooh!
Явно на всяка страница трябва да има по една тема за нея, иначе срам за Клюкарника.
Търсачката не работи. И който не иска да чете за Александра или за някой друг да не чете. Има достатъчно други теми за коментари. На всички, които ми отговориха благодаря.  bouquet
Цитирай
Абе колко пъти ще се пуска една и съща тема - то не беше "Рийдърс дайджест", не беше Алекс, не беше Малекс...
Зори, явно не само търсачката, ами и паметта не те работи - теми за Алекс и защо я нямало при Глави Стриганов са пускани поне три пъти през последната година.
Но явно за някои юзърки правилата не важат - по-лесно е да се трият оригиналните и интересни за широката форумска общественост теми на Жоро 001, Тони Сопрано и Воден дух  Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора