Кога се "избистря" цвета на очите?

  • 1 400
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте. Нашата щерка е на 2 месеца и е само на кърма (е, от време на време и малко вода).  Цвета на очите й вече не е гълъбово сиво, а някакво зеленикаво-сино (а така, къде е ер малък на тази клавиатура???).
Дали вече може да се каже какъв ще й е цвета на очите? На вашите бебоци кога стана ясен цвета им? Кога стават кафяви очите, ако ще бъдат кафяви и кога става ясно, че ще са светли?

# 1
  • Мнения: 4 447
До колкото знам май като спрем да кърмим ще станат каквито трябва да са Simple Smile Незнам,, то е пак относително, защоо косата и очите не са константа. Племенницата ни се роди с много черна коса и очи, а сега е сруса коса и сини очи, а майаката и таткото хич не са светли:))  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 886
Кърменето няма нищоо общо Peaceголямия до 1 година си с мени 4 пъти цвета,а е кърмен до 2г и 3 месеца.Бебката не са и мърдалии до сега.Явно е инвидуално Peace  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 369
и на мен ми е интересно...
аз знаех, че докато са на кърма не може да се каже, чак след това се избистряли...

живи и здрави!

# 4
  • Мнения: 386
Аз също съм любопитна дали ще се промени цветът на маята беба, която е на кърма ве4е половин годинка и има страхотно сини очи newsm03 newsm03

# 5
  • Мнения: 277
До края на първата година цвета може да се промени и няма нищо общо с кърменето! И аз съм в очакване:))

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Цели 2 седмици бяха сини и аз бях щастлива че има очите на баща си , но изведнъж станаха кафеви като моите. Ами съдба  #Crazy

# 7
  • Мнения: 8 242
ь е на х  Wink

За очите.. има общо с кърменето до толкова, до колкото едно време са кърмили до 1-2 годинки и до тогава са се променяли и очите..
А в пубертета също могат да се изменят, макар и не съществено  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 272
В началото си мислех, че може и да са и зелени-сини очите на бебка, но още към 4-5 месец стана ясно че са кафеви. Кърмих я 9месеца.

# 9
  • Мнения: 326
Аз доколкото знам след като спрат да сучат  тогава се избистрят очите,  поне при нас така беше

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Миналата седмица имаше подобна тема. Цветът на очите няма нищо общо с кърменето. Това са поредните бабини девитини Hug

# 11
  • Мнения: 5 026
На синът ми около 6 месец станаха окончателно кафеви, а все още го кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт