има ли луди като мен-да искат 3 -то дете

  • 5 287
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 146
Още една луда се включва в тази тема. В момента мислим за второ, а аз говоря за трето. Според мъжа ми съм луда той не иска да чуе за трето ама има време ще го обсъждаме. Винаги съм мечтала за три деца.

# 16
  • Мнения: 1 209
ОООООоооо искам и още как!!!
В момента работим за второ, а аз постоянно си говоря за трето, а пък дори и четвърто. Според мъжа ми до три ще е добре да поспрем... Винаги съм мечтала за пълна къща с деца!!!

Успех...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз съм от лудите - скоро ще почнем да работим за второ, че чакам след абразио, но иначе и двамата искаме 3  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 595
И аз искам ама не ми се ражда още 2 пъти....мечтая си за близнаци.. Wink Wink(така или иначе секциото не ми мърда)...ама ней се-Гаргалчо Wink

# 19
И ние със съпруга ми мислим за трето.  LaughingИмаме си момиче на 13 и момче на 10. След като си изгледах при много трудни условия първите две, ми се иска с третото да не е така и затова толкова години отлагаме. Но сега мислим, че може да си позволим още едно сладичко мъничко бебенце. Единственото, което ме притеснява е, че имам мигрена и постоянно пия разни хапчета за нея - не знам какво ще правя ако докато съм бременна продължава. Затова съм решила да отида първо на лекар със цял списък въпроси и тогава ще реша. Иначе мъжа ми е винаги готов.

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз съм в списъка. Чакам малкият да проходи стабилно и ще работим за трето. Ако може да дойдат в пакет 2 - още по-добре! Само здраве да е!

# 21
  • Мнения: 5 525
И аз съм в списъка. .... :. Ако може да дойдат в пакет 2 - още по-добре! Само здраве да е!
Peace
И аз съм в този списък. Моите вече са големички и с мъж ми се замисляме за трето, а по-добре за близнаци. Баткото ни иска момченце, Мария момиченце, всеки с претенции. Но и двамата искат 2.

# 22
  • Мнения: 2 022
Не знам кой е луд. Аз пък искам четвърто. С мъжа ми имаме три дечица - кака, батко и малчо. Е, едното не съм  го родила аз, но си е мое. И както казва Скорпи мама, много ми липсва миризмата на бебе. Така ми се иска още поне едничко. Тати също много обича деца и е съгласен за още едно, ама ми се струва, че не се е захванал сериозно с нещата. Уж правим бебе, ама точно в най-добрите дни (т.е. в повечето от тях) бяга от задълженията си. Не знам дали е случайно, или не. Работата му е много натоварена, моята също и си е напълно нормално вечер да заспиваме като убити. И все пак нещо ме гложди... А иначе правим опити. И се надявам, че въпреки всичко ще имаме бебче, може би още тази година.

# 23
  • Мнения: 686
Здравийте.
Аз съм мама на 3дечица.Момченца на 7 и 5год. и момиче на 2год.
Незнам кой е луд , но аз бих била щастлива ако ги направя 5 с близнаци.Засега не правим нищо по въпроса,но в главата ми се въртят едни такива мисли............ newsm78 Blush

# 24
  • Мнения: 4 451
И аз искам 3! Даже, ако са близнаци, ще е супер! Но ще се наложи да поизчакаме малко, че получих тежки усложнения след последното секцио, при което едва не изгубих живота си. Но не сме се отказали. Може би след 3-4 години...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз искам три, но засега сме още на първото. Дай Боже да можем да си имам трички, мисля че ще бъде чудесно! Мъжа ми са три деца, ние с брат ми сме две, мисля че е хубаво да има повече дечица! За близнаци нямам против, ма нямаме в родата и нещо ме съмнява да можем да имаме, но пък ако дойдат- ехааа, ще бъде много забавно! Mr. Green
Пожелавам ти успех!  Hug

# 26
  • Мнения: 31
ami az ve4e si imam ne e sta6no,kadeto sa dve tam i tri

# 27
  • Мнения: 28
Аз даже искам 5, но проблема не е в изработката, а след това. Надявам се някога да мога да си го позволя.

# 28
  • Мнения: 25
Дано не прозвуча леко не в час, защото още нямам и едно дете дори, така че незнам как е с грижите  Blush

На въпроса: Да, да, да, искам да имам три деца. Praynig
Дано я осъществя тази си мечта, искрено си го пожелавам. И на теб също.   bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 354
Аз също искам трички!Това ми е детска мечта - да си имам две момиченца и едно момченце. За сега на лице е само едната мома и работим за второ.

Общи условия

Активация на акаунт