има ли луди като мен-да искат 3 -то дете

  • 5 295
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 961
И аз съм от тези дето искат три деца Hug Съпругът ми едва го навих да пробваме за второ, а аз вече мисля как ще имаме и трето Heart Eyes Но живот и здраве всичко по реда си. Надявам се че всички писали в тази тема ще осъществят мечтата си newsm10 Успех!

# 31
  • Мнения: 1 409
О ,със сигурност не си сама в лудоста си   Laughing
Аз сега чакам първото си бебече \живот и здраве,разбира се \,а вече казвам,че искам поне 3
Успех!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз в отбора  Grinning
Казала съм си, че като стана на 40 г. ще си родя още едно. Съпругът ми и той иска. Само да сме живи и здрави  Hug
Майка ми отсега ми казва, че друго не ми трябвало, че не съм била добре, ама кой ли я чува Wink


https://ftp://
Код:
Цитат
[/lgylohhgltryhyo

# 33
  • Мнения: 33
EmbarassedСъвсем новичка съв във форума-доста закъснях с регистрацията,но вече съм тук и искам да споделя с вас 1 желание-имам 2 прекрасни дъщерички,на 12 и 6 год,но ми липсва миризмата на бебенце-умирам да си имам 3-то,но мъжа ми е втрещен от моето желание.Има ли други като мен?Мислите ли,че това е лудо?Бих искала да намеря съмишленички,макар да знам,че повечето сте млади момичета,бих се вслушала в мнения! newsm78

Здравей,аз също съм новичка тук и въпреки че съм само на 20 г. си мечтая за повечко дечица-поне 3 Simple Smile.Не смятам,че си луда,напротив.Нямам дете все още,но си имам една малка сладка племенница Simple Smile.Мисля че човек за това живее в крайна сметка.Лично мен(предполагам и повечето настоящи и бъдещи майчици в България) ме притеснява единствено дали ще имам тази възможност да отгледам толкова много деца,но дай боже в бъдеще да мога и 5 да си отгледам.Ще бъда много щастлива:)А на теб мога само да кажа: след като наистина искаш бебче просто го направи,в противен случай може и да съжаляваш след време.Ето и пример: майка ми беше на 40 г. когато забременя последно,но с баща ми решиха,че вече е късно,не искали 3то и сега(след 10 г.) като си спомнят за това адски много съжаляват и двамата,и аз разбира се,но тогава нямах право на глас  Cry.Така че следвай сърцето си,защото няма нищо по-хубаво от това да дадеш още един живот и успех:).

# 34
  • Мнения: 9 481
ЕВАЛА бе мами!  bouquet
Аз с 1 лудвам а с 3- #Crazy Crazy
Не че не ми се иска, ама май не ми стиска Thinking
Имах кофти бременост с бебо, раждането и то "цветущо" беше..още си спомням всичко "цветно", и за сега отбивам успешно атаките на мъжо за второ Mr. Green
Иначе пък е голям купон  /бившият ми имаше още двама братя/ Laughing
Като цяло за две съм навита..за повече-ще мисля..повече Joy

# 35
  • Мнения: 920
Не отлагайте. И аз исках, ама все не беше моментът. Сега чакам внуци.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Мили момичета, разгледах си днес статистиките и забелязах, че съм "писала" тук.
Е, ако съм изглеждала като идиот, моля да ме извините - не съм аз, малкият мибандит активно ползва компютъра ми и така се получават разни странни неща.

Иначе, по темата, аз имам само едно дете, но бих искала три.Мисля, че е страхотно.

Поздравявам всички, които имат подобно желание и пак моля да извините оня пост с неадекватни цитатчета, жалко, че не съм го забелязала по-рано, та да го изтрия Laughing

# 37
  • Мнения: 750
Оооо...има,има мами дето искат по 3 де4ица!и аз съм една от тях Laughing!Имам си две!Но тъй като бебка е само на 3 седмици...за третото ще поработим поне след 4-5 години!Хубаво е да има детенце на всеки прозорец в къщата Joy Joy!

# 38
  • Мнения: 283
Бройте и нас в "лудницата"!!!
Ние с милото също искаме 3 деца, а все още чакаме да се появи първото или дай Боже близнаци наведнъж!!! Hug

# 39
  • Мнения: 182
Ами и ние с мъжа ми сме луднали за трето. Ама Дуди малко да поотрасне Simple Smile
Ние така планирахме Дуди , да го родя преди 30, сега за третото ни щастие решихме да стартираме опити като стана на 33 Simple Smile Още 3 години ще устискаме Simple Smile
За пари въобще не се притесняваме Simple Smile Щом има за нас ще има за бебчо Simple Smile Дано Господ е с нас и ни дари с още една радост ! Praynig

# 40
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Вече работим по третото  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Браво, много хубаво желание - дано ти се сбъдне Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 1 352
Вече работим по третото  Laughing
Желая ти бързичко да се осъществи мечтата ти.   bouquet
И аз много често се замислям за трето, но нещо не мога да се престраша.

# 43
  • Мнения: 133
аз искам..... някъде през септември ще работиме с нашия тати за третото....  ама като се знам...той само да ме  погледне и съм готова...хехехе...

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ние още второто не сме направили, а аз вече мечтая и за трето.  И аз като една мама го искам на 40.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт