има ли луди като мен-да искат 3 -то дете

  • 5 289
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 256
EmbarassedСъвсем новичка съв във форума-доста закъснях с регистрацията,но вече съм тук и искам да споделя с вас 1 желание-имам 2 прекрасни дъщерички,на 12 и 6 год,но ми липсва миризмата на бебенце-умирам да си имам 3-то,но мъжа ми е втрещен от моето желание.Има ли други като мен?Мислите ли,че това е лудо?Бих искала да намеря съмишленички,макар да знам,че повечето сте млади момичета,бих се вслушала в мнения! newsm78
Апсолютно те подкрепям. И ние мислим за 3то Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 626
Аз искам три на куп!Искам мнооого...ама нема!
Успех на всички вас!  bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 506
И аз винаги съм си мечтала за 3 деца, мисля си че е много по-готино такова семейство отколкото ако са две, най-вече за самите дечица е страхотно!! Скоро ще раждам първото. Но не знам дали е възможно да отгледаш 3 деца и в същото време да направиш и кариера newsm78  Не е лека женската съдба.....

# 48
  • Мнения: 686
Работим в момента по второто Heart Eyes,но аз тайничко си мечтая за близнаци baby_neutral baby_neutral.Знам,че нямам много голям шанс за близнаци,но иначе по никакъв друг начин не мога да навия мъжо за трето baby_neutral baby_neutral baby_neutral(той за второ малко трудно се нави)Искам пълна къща Hug,много весел смях Grinning и онзи аромат на малко бебе baby_neutral.Едни очички в който ти си всичко #Crazy.....................о малко се отплеснах #Crazy  bouquet

# 49
  • Мнения: 11 607
Кой каквото си мечтае - това да му се сбъдне! Решението за трето дете е супер! Поздравления за всички,които искат близнаци.... Аз също си копнея тайно за близнаци, ама ще съм доволна и на още едно бебче... Не сега... Искам около 40г. да имам още едно дете....

Заповядайте и в тази тема.....

# 50
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
въпреки трудното ми първо раждане не се отказвам и от второ и от трето детенце.

# 51
  • Мнения: 1 081
Абе, то не всички сме млади момичета, ама благодаря, благодаря. Ние тъкмо си родихме първо, но при достатъчно наличие на финикийски знаци, здраве и любов не бих се отказала от второ, че и от трето. С мъжката част е по-трудно, те са хора на установеното статукво и трудно се разделят с него, но ако стане няма да го върнат, я.

# 52
  • Мнения: 6 390
за искане / и аз искам 3.бр. за героя  Wink Laughing ама още сме на 2.ра позиция  Wink Laughing

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е аз откакто се помня съм искала 3 деца и още малко време остана да устискам и през август живот и здраве трябва да се появи третото бебче,стискайте палци всичко да мине успешно

# 54
  • Мнения: 11 607
ТУК можете да прочетете как  мина Празникът на многодетните родители.....

# 55
  • София
  • Мнения: 1 352
Е аз откакто се помня съм искала 3 деца и още малко време остана да устискам и през август живот и здраве трябва да се появи третото бебче,стискайте палци всичко да мине успешно
Честито! Желая ти лека и безпроблемна бременост и едно прекрасно бебе.
Ти направо ни засрами всички тука дето само си говорим че искаме 3 деца, ама ... някога. Laughing
Браво!   bouquet

# 56
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря на всички за пожеланията  Hug

# 57
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравейте.Ако мислите, че е лудо, значи и аз съм в отбора на лудите Peace
С мъжа до мен си направихме две бебчета, имаме едно(другото го няма, от преди да се роди Cry) искаме още, и се надяваме на поне ... 4 Blush

# 58
  • Мнения: 639
Имам две девойки - кака  почти на 8 год., дребното на 2 г. и 5 месеца и работим по въпроса за трето. Получи се , но за малко ... спонтанен аборт. В неделя съм на преглед и се надявам скоро да получа зелена светлина за нови опити. И този път искам да са близнаци!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И този път искам да са близнаци!
Пожелавам ти го  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт