Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Привет! За търсачката няма да обяснявам и дали е имало предходни такива теми, та основното ми питане е следното: как съобразявате ФДТ, пудрата с тена на лицето си, кое е със същия цвят, кое с по-тъмен нюанс и съответно по-светъл? Има ли правило по принцип, което би трябвало да се следва? За сега това това.

P.S. Марките от съответните мазила не са от значение.
Цитирай

BE, 2260

Ами аз лично гледам максимално да се приближават цветовете на ФДТ или пудрата ми до тена на лицето. Направо да са едни и същи, ако може. Но понеже е трудно да намериш идентичен нюанс, по принцип може да се вземе една идея по-светъл. Не по-тъмен.
И се пробва на лицето, а не на китката или другаде Peace
Цитирай

ФДТ-то ми е почти цвят идентичен с този на кожата, пудрата винаги е с идея по-тъмна.
Цитирай

и двете гледам да са почти като тена на кожата ми или по-светли.
Цитирай

ФДТ, пудра и подобни се пробват на зоната на деколтето, а не на китката. Ако има колебание, се избира по- светлия нюанс. Пудрата за склуптуриране на лицето е по-тъмна.
Цитирай

Ами аз лично гледам максимално да се приближават цветовете на ФДТ или пудрата ми до тена на лицето. Направо да са едни и същи, ако може. Но понеже е трудно да намериш идентичен нюанс, по принцип може да се вземе една идея по-светъл. Не по-тъмен.
И се пробва на лицето, а не на китката или другаде Peace
Аз съм на същото мнение. Peace
Цитирай

Използвам два нюанса за ФДТ, и два за пудра. По-светлите нанасям около очите и устните. ФДТ е с тона на кожата, а пудрата ми е по-тъмна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.