В ГЕРМАНИЯ нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11

  • 12 684
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
Веси, много сладко , мъничко и миличко същество е малката  Wink
Риен, аz си мислих, че ти си шехераzада или по точно , че шехераzада си ти  #Crazy
zаглавие zа Св. Валентин
На любимия в ГЕРМАНИЯ сърцето си дарихме, но и zа детска обич не спестихме  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 423
Не ти, бре, Весе, да си сменяш ника, а
Докито тъй наречено, Шехерезада, де.

# 17
  • Мнения: 1 768
Веси, много сладко , мъничко и миличко същество е малката  Wink
Риен, аz си мислих, че ти си шехераzада или по точно , че шехераzада си ти  #Crazy
zаглавие zа Св. Валентин
На любимия в ГЕРМАНИЯ сърцето си дарихме, но и zа детска обич не спестихме  Grinning
Вивитке,като спомена Свети Валеинтин да питам вие 6е го праЗнувате ли?Ако да,къде?И какво 6е подарите на половинката си?
Гледам пуснали по магаzините валентиновски подаръци ве4е -сър4ица,роЗи4ки,све6и4ки,6околад4ета...ох,сантименталност..... TiredПредставям си,мъжа ми как 6е zасияе на све6и4ка-сър4ице..ха ха ха.. Mr. Greenпо- добре да потърся бира във формата на сърце..това би му харесало.. Joy
В два 6е водя малката на Hüfte Screening.Било zадължително на  У три. Naughty

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 12:35 от Vessito

# 18
  • Мнения: 1 178
Нов месец _ нов късмет  Wink
Биба, да раzкажеш как е минал деня zа малката, а ти ще свикнеш, ако те успокоява мисълта, аz ти zавиждам   Embarassed, от 20 месеца неzанам какво е това тишина и спокойствие  (най_блиzката баба е на 700 км. ).

_ШоШи_ отдавна се каня да те питам, какво стана с кампанията zа ДБМ, каква сума се събрах?

# 19
  • Мнения: 2 292
Веси, моя не е по бирите . шоколади обожава, но се въzдържа (имали много масленост). Та ще купя билети zа концерт японски барабани ТАО. Мног оса атлетични иzпълнителите, страхотни тела вадят и страхотен ритъм , великолепно е.

# 20
  • Мнения: 3 880

Докито тъй наречено
Я да ви задам един малко тъп въпрос, срам- несрам Embarassed
Моята племенница, и тя Мариела, това лято чувам приятелките й викат "Доки", викам-  "що така, лели?" Пък тя ми вика- "аааа, дълга история" и се подхилква, ама не ми я разказа "дългата история"  Naughty Гледам сега и на нашата Мариелка чат-пат й казвате "Доки" и пак се замислих newsm78 Има ли нещо общо с името или е просто съвпадение newsm78
Не ми се смейте, гризе ме любопитството, а логическата ми мисъл нещо не се справя със задачата Embarassed Laughing

# 21
  • Мнения: 1 768
Веси, моя не е по бирите . шоколади обожава, но се въzдържа (имали много масленост). Та ще купя билети zа концерт японски барабани ТАО. Мног оса атлетични иzпълнителите, страхотни тела вадят и страхотен ритъм , великолепно е.
И на мене ми се ходи на концерт,ама дребосъ4ка трябба да порасне малко,zа да я оставям при друг.
Много ми се ходи на конzерт на Андре Рео или на муЗикала на АББА и Дърти Денсинг.. Heart Eyes
Който е от Хамбург мс zавиждам... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 610
Посипвам си главата с пепел и си вземам поука:
Ще се старая да ме разбирате в бъдеще. Простете на моите разхвърляни писаници,че само ви стряскат и главоболят.
Тоест Весе, поправих си постинга!  Laughing
На мъжа ми му купих боксерки на сърчица от H&M. 9.95 евро. И една нощница еротична за мен.Пак на него ще я подаря  Joy
Вивита, мацка, оставям линка към десета тема, че връзките на заглавната страница се преплетоха.Има 2 пъти седма тема и десета още не я виждам  newsm78 ????
И как така ще си сменя ника? И то на Шехерезада. Псевдонимът ми може да се промени само с довавяне на титла Dr. отпред.  Някога в необозримото бъдеще, или неоснователно още утре, или може би основателно никога.  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 636
Vivita,супер идея zа име на новата тема. Peace
Веси,голяма е сладурана,идеално си го направила.
Бискара,може6 да я имуниzира6 zа вариzела,да ти е спокойно.Къде сте се местите,апп ви е малък ли?Знам какъв е zор в Мунхен квартира да се търси.Само там ли търсите,ако иска6 пи6и на ли4ни,ако видя аz някъде да ти кажа.
Градините при нас са от 2,5 год.АКО има достата4но места.Това оzна4ава,4е се подават док.на деzа от 2.5 и първо влиzат преду4илистните деzа,после по-надолу васрастова група.На6ата градина,където бе6е Mарти имаха в група от 26 деzа,2 от тях бяха на 2 и осте с памперс естествено,2 у4ителки се грижеха zа вси4ки,което съответно оzна4ава,4е не се грижеха иzобсто zа по-големите.Сега е на преду4илистна и Томи няма да го пусна там в никъкъв слу4ай.Отврат  #Cussing out
Тагесмуттер не е zадължително да има и други деzа,може да се zанимава само с едно.От на6ето МуКи Групе има една жена с блиzнаzи и тя си е вzела тагесмуттер,zял ден е жената с блиzнаzите.zените мисля са около 5 до 7? на 4ас,но не съм сигурна.
За свикването е относително.Мартин като тръгна той реве вътре,аz навън.Има деzа,които никога не свикват.На една приятелка синът и 2 седмиzи не е говорил,като е тръгнал и тя го е оставила в касти накрая.Има други,които от първият ден се 4увстват добре.И колкото по рано се zапо4не,толкова по-добре,по-лесно свикват.

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Веси , Лиска бърка!!!
Риен предлага да си смениш ника на КОРАВА ГЛАВА!!!
Не се сърди сега дээээе!!!

# 25
  • Мнения: 1 768

Докито тъй наречено
Я да ви задам един малко тъп въпрос, срам- несрам Embarassed
Моята племенница, и тя Мариела, това лято чувам приятелките й викат "Доки", викам-  "що така, лели?" Пък тя ми вика- "аааа, дълга история" и се подхилква, ама не ми я разказа "дългата история"  Naughty Гледам сега и на нашата Мариелка чат-пат й казвате "Доки" и пак се замислих newsm78 Има ли нещо общо с името или е просто съвпадение newsm78
Не ми се смейте, гризе ме любопитството, а логическата ми мисъл нещо не се справя със задачата Embarassed Laughing
То май само аz и викам Доки или Докс ,или? Flutter

# 26
  • Мнения: 1 610
Гледам сега и на нашата Мариелка чат-пат й казвате "Доки" и пак се замислих newsm78 Има ли нещо общо с името или е просто съвпадение newsm78
Не ми се смейте, гризе ме любопитството, а логическата ми мисъл нещо не се справя със задачата Embarassed Laughing
Joy  Joy  Joy Ами нашата Мариела, сиреч , Шехерезада, е доктор, коремен хирург. Затова й викаме  "доки" !

 hahaha  hahaha Ей, Шехи , почервенях от смях ! Мъжът ми чак вода ми донесе да не съм се задавела, толкова съм била червена  Joy

# 27
  • Мнения: 1 768
Я да ви задам един малко тъп въпрос, срам- несрам Embarassed
Моята племенница, и тя Мариела, това лято чувам приятелките й викат "Доки", викам-  "що така, лели?" Пък тя ми вика- "аааа, дълга история" и се подхилква, ама не ми я разказа "дългата история"  Naughty Гледам сега и на нашата Мариелка чат-пат й казвате "Доки" и пак се замислих newsm78 Има ли нещо общо с името или е просто съвпадение newsm78
Не ми се смейте, гризе ме любопитството, а логическата ми мисъл нещо не се справя със задачата Embarassed Laughing
Еййй,Бибе да си жива и zдрава,zа веселия постинг... Joy

# 28
  • Мнения: 1 610
Хехе, засякох майката на Вечерница да ни чете темата! Здравей , бабо на танцуваща художничка и малък любовник!

Какво ще кажете да обсъдим една тема: тютюнопушенето...
Ето какво става в България  http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2548&sectio … 16&id=0000101 , а германиците още се ослушват !
Ние спряхме цигарите.Аз с началото на бремеността, мъжът ми януари миналата година. И двамата от раз. Изобщо се дразня даже вече когато някой наоколо пуши.Смрад неземна! А преди и аз съм ги яла тези л...
Знам, че мистик пуши, а Вечерница не например, как стои въпроса при останалите?

# 29
  • Мнения: 1 768
Аz съм примерно девой4е,пъ и скормно.. SunglassesСега сериоЗно...Никога не съм пу6ила преЗ живота си,не ми е било интересно или лубопитно zа да опитам..
Мъжа ми бе6е преди 3 години стра6ен пу6а4..по кутия/две на ден..Тропнах мс с крак и ги откаzа,макар и със zор и от 3 години не е допирал цигара до устата си,но пък сложи някое и друго килце на телце... Laughingи о6е по добре..обожавам го така Heart Eyes..преди бе6е ммного слаб.

Общи условия

Активация на акаунт