Опитвали ли сте кърмата си?

  • 4 132
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Да, опитвала съм я и мъжът ми я е опитвал. Не виждам нищо неестествено в това. Та ние от крава мляко пием, та нашето си мляко да не пробваме. Simple Smile

Много на място!!!   bouquet

Наистина, как не ни е гнус да пием млякото на разни други създания?
А нашето, човешкото да не смеем...

# 31
  • Мнения: 679
И аз да се вредя в отбора на опитвалите  Mr. Green - освен това че сладни, друго не мога да кажа, но в никакъв случай не мие било гадно.

# 32
  • Мнения: 119
Тати я е опитвал - той всичко иска да пробва... Аз я проверявам редовно как е на вкус и забелязах, че се променя. По едно време даже беше станала много близка до вкуса на АМ, но вече немога да си спомня какво бях хапвала тогава... А иначе е предимно сладникава, понякога леко блудкава...

# 33
  • Мнения: 281
 Момичета, аз не само съм я опитвала, но  в началото като имах много си слагах млекце  в кафето, правех си и  маски на лицето. Кърмата е невероятен елексир! Може би не всеки ще ме разбере, но е така!  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 267
Iva 7, я сподели как действа тази маска? Joy Ще взема да я пусна във форума красива мама Joy

# 35
  • Мнения: 5 026
 Опитвала съм я-все пак да знам какво давам на бебо  Wink Мъжът ми категорично отказва  Naughty

# 36
  • Мнения: 59
сладникава или безвкусна и аз не знам,но таткото каза,че ако държа щял да я опита,но май тайно се надявал да кажа не.

# 37
  • Мнения: 324
Опитвала съм я и аз и мъжо. Сладни, не е лоша.  Laughing

# 38
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз опитах и кърмата и от коластрата Mr. Green На милото още не му е минавала тази идея, но ако реши да пробва ще му предоставя с кеф централата Joy

# 39
  • Мнения: 276
На мен ми харесва -малко сладка,но мъжът ми човешко нещял Sick

# 40
  • Мнения: 3 478
Не съм, мляко попринцип не обичам, но незнам дали заради това не я пробвах. Мъжо не пожела да я свърши тази работа, само малката си знае как е била  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 660
Та ние от крава мляко пием, та нашето си мляко да не пробваме. Simple Smile

Абе ние и месо от теле ядем, ама от човек скоро не смятам да пробвам  Naughty

Да, опитвам всичко, което му слагам в устата. Мени се на вкус, коластрата беше божествена, наподобяваше крем-карамел, после стана по-блудкава, сутрин е като захаросана вода, вечер наподобява разтопен сладолед или еклеров крем... Laughing Остатъци задължително се изпиват - и без друго съм на безмлечна диета заради алергиите му, всяка трошка калций трябва да се пести  Mr. Green

Но от друга жена не бих пробвала. И не знам дали бих му дала newsm78 Може би проблемът все пак си е психологически...

# 42
  • Мнения: 281
Iva 7, я сподели как действа тази маска? Joy Ще взема да я пусна във форума красива мама Joy
Udy,  грехота беше да изхвърля това което изцедя, след като накърмя бебчо. Сутрин, обед и вечер си почиствах лицето, а като я оставиш малко по-дълго си става като маска. Кърмата има изключително ценен състав - действа стягащо, тонизиращо и най-вече подхранващо, има и избелващ ефект. Поне при мен се отрази така. Съжалявам,че вече го няма това изобилие, едва стига за едно хранене и не мога да продължа!  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 735
Момичета, аз не само съм я опитвала, но  в началото като имах много си слагах млекце  в кафето, правех си и  маски на лицето. Кърмата е невероятен елексир! Може би не всеки ще ме разбере, но е така!  Heart Eyes

Абсолютно те разбирам! Направо си е амброзия!!  Party
Който не го разбира губи  много.  Peace

Та ние от крава мляко пием, та нашето си мляко да не пробваме. Simple Smile

Абе ние и месо от теле ядем, ама от човек скоро не смятам да пробвам  Naughty

Да, опитвам всичко, което му слагам в устата. Мени се на вкус, коластрата беше божествена, наподобяваше крем-карамел, после стана по-блудкава, сутрин е като захаросана вода, вечер наподобява разтопен сладолед или еклеров крем... Laughing Остатъци задължително се изпиват - и без друго съм на безмлечна диета заради алергиите му, всяка трошка калций трябва да се пести  Mr. Green

Но от друга жена не бих пробвала. И не знам дали бих му дала newsm78 Може би проблемът все пак си е психологически...

Добре де ,телетата като пият краве мляко да не би да ядат телешко случайно?  Rolling Eyes

# 44
естествено,че съм я опитвала.Пия си кафенце-мафенце с нея.На големия ми син му давам с какао-особено сега с тоя гриплИзобщо не намирам нещо гнусно в товал

Общи условия

Активация на акаунт