Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

От няколко дни ви чета, но нарочно не се включвам, защото нета ми е зле и много трудно мога да напиша отговори, но вече просто не издържам.
Ще ви разкажа моята история и ако можете да ми кажете дали откачам или не ще ви разцелувам!
Последният ми цикъл беше на 31 12 и трябваше да ми дойде на 21 01, но не. От 18 01 постоянно ми се повдига, леко ме боли корема, гърдите ми са напрегнати, не мога да заспя до 2-3 часа и ставам да опразвам хладилника. Понеже не ми е първа бременност ми стана ясно че има нещо и зачаках. На 25 01 следобед имах леко зацапване 2-3 капки и после спря, но на следващия ден се събудих с лелка. Тогава си казах е няма нищо, но и без това беше непланирано. Така до 27 когато ми спря и аз се изумих понеже цикъла ми е поне 7 дни. Същевременно гаденето и болките в корема продължават. Правих си поне 10 теста - всичките са отрицателни, но днес си мерих БТ 37,4. Изчетох всичките теми от библиотеката и се стресирах още повече понеже аз съм с отрицателен резус фактор и видях доста плашещи неща за "-" и второ дете. Чак утре в 5 съм на лекар понеже нямаше кой да гледа сина ми, а имам чувството, че дотогава ще се побъркам.
МОЛЯ ЗА УСПОКОЕНИЕ!!! 
Цитирай

Според мен вероятността да си бременна е много малка - имала си цикъл, макар и кратък, тестовете са отрицателни....а признаците може да са и на грип или настинка.
Много е рано все още за доктор, дори и да те прегледа няма да види много. По-добре си направи кръвен тест, ще покаже със сигурност дали има бременност или не.
Цитирай

София

Berenike, няма как ние да ти кажем какво е положението при теб, но дори и да не е бременност, няма защо да се притесняваш. Било е непланирано и когато решите, ще стане.
Знам, че като се настрои човек и вече е трудно да се успокои, но малко остава до прегледа.
Аз съм минала през какъв ли не цикъл. Продължителен, кратък, обилен и едва-едва прикапващ. Причините за промяната може да са най-различни - времето, режимът ти, стрес, хранене, какво ли не.
Само спокойно. Стискам палци всичко да е наред и да не е някакъв здравословен проблем.
Цитирай

Sofia

Здравей, Berenike!
Не ни казваш какво става с тебе. Ходи ли на лекар? Какво ти казаха? Има ли новости?
Цитирай

Варна

Hariela, благодаря ти за вниманието. Прегледа беше доста разочароващ и затова не споделих за да не развалям настроението на другите. С две думи, каза ми че най-вероятно съм направила спонтанен аборт, но тъй като беше в много ранна бременност не може да се каже 100%. На всичкото отгоре ми откриха гъбички, които съм хванала незнайно от къде и започнах лечение. Наложи се обаче да го прекъсна, защото в момента съм на антибиотик, заради настинка и не се знае дали от него няма пак да хвана гъбички. Така, че въпреки огромното ми съжаление ще трябва да в близките няколко месеца да се пазим докато не се излекувам напълно. Сега обаче се чудя дали трябва да си направя изследване за антитела понеже съм отрицателен РФ, а съм чувала че при всеки аборт или кръвопреливане изчезва действието на анти Б гамаглобулина. А във форума не пиша много защото миналата седмица хванах някакъв вирус и нета ми е в ужасно състояние, дори профила ми се развали.
На всички останали пожелаван да нямат моя "късмет" и съвсем скоро да ни зарадват с добри новини.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.