Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Велико Търново

От вчера нещо не работи търсачката, та sorry ако повтарям тема! Мъчат ни зъби, не спим, ревем, хленчим постоянно. Изтърпях първите 4, но последните са много мъчителни. Буди се през 40 мин., което предполагам я изнервя доста. От вчера давам Panadol преди сън и спа доста добре. Мога ли да давам всяка вечер или ще я предозирам нещо? Нали в него има парацетамол?! Да не взема да и претоваря черния дроб?
Цитирай

Варна

Моя приятелка имаше същия проблем. От нея знам, че не е хубаво да се дава всеки ден Панадол, за да не свикне детето с него и след това да няма никакъв ефект. Тя му мажеше венците с Дентинокс (ако не се лъжа така се казваше) и вече ако той не помогне и реването на бебчето стане нетърпимо даваше Панадол.
Цитирай

Sofia

Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.
Цитирай

Sofia

Panadol  давам само когато е много критично и то през ноща иначе и масажирам венците с гел PANSORAL  и давам залагалка с шипчета  ,която леко намазвам със същия гел или Дентинокс и това облекчава наистина
Цитирай

София

Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.
Цитирай

Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.
подкрепям Peace
Цитирай

Люлин

Аз също девам панадол ,но гледам да не прекалявам.Не е хубаво всяка вечер.
Цитирай

при Arctic Monkeys

аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!
Цитирай

Давала съм panadol в краен случай.Знам,че не е полезно всяка вечер.Мажа с калгел.
Цитирай

Плевен

Давала съм 2-3 пъти. На упътването пише, че има парацетамол. дава се през 4 часа.
Цитирай

Sf

И Моника имаше един такъв период.Давала съм Панадол не повече от 5 дни подред, но само по 1 път на ден и то давах най-малката доза /2,5 мл/.Внимавай с Панадола.
Цитирай

Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.
Peace
Цитирай

Аз съм давала 4-5 дни подред докато я болеше много  Wink, не мога да оставя детето да се мъчи  ;-Може да редуваш с Нурофен .
« Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 22:18 от Leo* »
Цитирай

PLOVDIV

Аз същто давам Панадол,  но не повече от три дена на нас гелчетата не ни помагат а през другото време и разтривам венците
Цитирай

Плевен

аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!
Може да се редува, но Панадола не е хомеопатично лекарство!
Мое мнение повече от 4-5 вечери да не даваш Панадол!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора