Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Знам , че по темата рожден ден е изписано много.Но в момента не мога да включа търсачката.На 27.02. дъщеря ми има рожден ден , навършва 9 години.Чудя се какво парти да и измисля и къде.Мисля, че за детските клубове е голяма. Преди няколко месеца четох за празнуване в пицария и забавление с дисководещ. Много ме е яд , че не си записах телефона.Моля ви помагайте!
Цитирай

София

Ако не държиш да е в пицария, друга версия е в Jimmy's Арена. Там празнувахме 8-я РД на дъщеря ми, която остана доволна (аз не толкова). Мястото си има своите недостатъци:
- часовете са малко странни - ако не се лъжа вечерният вариант беше от 17,30 до 19,30, а дневният някъде към 13,00 (пада се по едно мероприятие на ден)
- менюто е от хапки на Panini / на някои деца им хареса, на други не/
- тортата е сладоледена и задължителна / от заведението е и нямаш право да вкарваш външна/. Някои майки може да се възпротивят, че сладолед през зимата не е добре, но на децата подчертано им хареса.

Иначе беше с DJ аниматор, който им направи доста игри. След като свърши така наречената дискотека настана пълен хаос. Децата нямаше какво да правят, започнаха да търчат из цялото заведение и волю неволю се наложи да си тръгнем почти веднага.
Масата за родители е разположена над  дансинга и музиката звучи доста силно.
Ценово подчертано не е драматично (няма наем на зала, а се плаща само за DJ + консумация).

Като цяло не го препоръчвам "горещо", но е изход, особено през зимния сезон.
Цитирай

В най - голямото село

Здравейте! Знам , че по темата рожден ден е изписано много.Но в момента не мога да включа търсачката.На 27.02. дъщеря ми има рожден ден , навършва 9 години.Чудя се какво парти да и измисля и къде.Мисля, че за детските клубове е голяма. Преди няколко месеца четох за празнуване в пицария и забавление с дисководещ. Много ме е яд , че не си записах телефона.Моля ви помагайте!

пратих ти тел. на Dj на лични
аз лично бях доволна забавляваше децата много добре. Те вече са големи за тези детски клубове.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.