Дразните ли се когато ви закъсняват за среща?!

  • 2 542
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Дразня се, да. В това отношение съм точна като швейцарски часовник, да не кажа, че почти винаги и подранявам. Абсурдно е за мен да оставиш човек да виси и да те чака нейде. Тези, които живеят в София и в по-големите градове са наясно с трафика и могат да предвидят, че той би възпрепятствал навременното им пристигане. В краен случай за това са мобилните телефони, да уведомиш. Не познавам човек без такъв.
Та така, чакам 5 мин по задължение и 5 от уважение. ТолкоЗ!

# 16
  • Мнения: 2 229
Е аз не съм толкова дребнава. Laughing Разбира се че нямам против да изчакам 5-10 минути, случва се. Но става въпрос не за проблеми с градския транспорт или непредвидени обстоятелства, а за "ми заслушах се в 1 песен" или "замотах се в нас" т.е. не е чакала по спирки, ами е тръгнала 10 минути преди срещата. И то не веднъж, ами първият път 10 минути, следващия 20, после 30 после всеки следващ път по 10-20.
И се е случвало да седим да я чакаме 20 души. Не стига това ами като пристигне и да смотолеви някакво изкуствено извинение си личи че и дреме на **** че сме я чакали...не знам как се нарича това.

# 17
  • Мнения: 4 371
Колкото и да се старая, винаги закъснявам. Даже ставам по-рано и пак закъснявам. Баща ми започна да ме глобява, да видите как се понаучих Embarassed Не знам защо съм такава тутка. А и като закъснявам, обикновено всичко работи против мен Confused
Най-ужасното ми закъснение беше 45 мин. и умрях от срам, беше първа среща Laughing
Аз пък не се сърдя на закъсняващите кой знае колко, защото аз самата съм такава напоследък. Но си е изнервящо да чакаш, определено.

# 18
  • Мнения: 2 229
Хм, Дуци,това е добра идея, може би трябва да я глобявам по левче за всяка минута закъснение, само това не съм пробвала. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 371
Хахаха, на мен баща ми ми е шеф обаче и съм задължена да плащам. Или да не закъснявам, аз избирам.
Ако някоя приятелка ме глоби познай дали ще плащам Laughing Но пък просто ще се опитам да не закъснявам.
На колко години е приятелката ти?

# 20
  • Мнения: 2 229
Е това вече за по-крайни мерки. Mr. Green Както когато в училище една учителка от по-строгите ни беше заявила ако закъсняваме или да влизаме с 5 лева в ръка, или изобщо да не влизаме. Mr. Green
На 20 е иначе.

# 21
  • Мнения: 1 546
Страшно се дразня! #Cussing out
Особено, когато излизаме от къщите си, например, и аз съм си изпотрошила краката да бързам, не съм си сложила червило, защото ЗНАМ че закъснявам, а тя ми цъфне с 20 мин. закъснение, но перфектен грим...това се случваше по-често преди ерата на мобилните телефони, де. Сега поне се сещат да звъннат и да предупредят...

# 22
  • Мнения: 99
Ако някоя приятелка ме глоби познай дали ще плащам Laughing

Има простичък начин, ще те остави ти да платиш сметката, заради закъснението  Money Laughing

# 23
  • Мнения: 764
За мен навика да закъсняваш си е чиста проба липса на възпитание или култура.Какво иска да покаже закъсняващия-всеки сам да си отговори......!?

# 24
  • Мнения: 4 371
За мен навика да закъсняваш си е чиста проба липса на възпитание или култура.Какво иска да покаже закъсняващия-всеки сам да си отговори......!?
Искаш да ми кажеш, че ми липсва възпитание или култура?
Смятам, че грешиш.

# 25
  • Мнения: 27 524
За мен навика да закъсняваш си е чиста проба липса на възпитание или култура.Какво иска да покаже закъсняващия-всеки сам да си отговори......!?
Искаш да ми кажеш, че ми липсва възпитание или култура?
Смятам, че грешиш.

Не се карайте, но донякъде съм съгласна с Пипилота. За мен не е оправдание - ами такава съм, тутка съм. Това в превод ми звучи - закъснявам, чакайте ме. Ама никой на никого не е длъжен и точното пристигане наистина е акт на уважение и говори за това какъв човек си. Поне така смятам аз. Разбира се, че на всеки се случва нещо понякога, но перманентните закъснения не влизат в тази графа. Кофти е просто да имаш среща и някой да виси да те чака половин или един час, защото ти не си организиран  Confused

# 26
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
За жалост аз закъснявам и не мога да се сърдя и на тези които не идват на време.Не ме дразнят или изнервят такива неща,защото аз самата не мога да се организирам да съм някъде на време,пак казвам за жалост!Това е мои голям минус в характера,че правя в последния момент всичко и за това така!

# 27
  • Мнения: 312
Не мога да понасям някой да ми закъснява, чакам максимум 10 минутки  и си тръгвам. Въпрос на взаимно уважение е,  когато имаш уговорена среща да я спазваш, останалото е проява най-малкото на лош вкус и възпитание. Няма оправдание от рода "бавен съм" и за това закъснявам, като си бавен и флегматичен ще си организираш така нещата, че да си навреме там. Всичко останало е простотия (не визирам случайте, когато е въпрос на живот и смърт).

# 28
  • Мнения: 1 432
Дразня се,мразя,стра6но много се изнервям,направо побеснявам............ #Cussing out  #Cussing out  Twisted Evil......тва е стра6но некоректно,на моменти нагло ..........сестрата на мъжа ми закъснява ужасно много....по 1 час закъснява, тва е супер нагло .......Ние сме с малко бебе и сме то4ни като 4асовник.Един път закъсня 45 мин и оправданието и бе6е 4е се разхождала на слънце  Stop...бахти простотията...............Имам о6те една, две познати които закъсняват, маат кра4оли и въоб6те не ги интересува 4е ги 4акат.тегля поедна и си тръгвам.!

# 29
  • Мнения: 293
четох някаква теория за закъсняващите: или ти е по наследство, демек такъв пример си видял...
или не те кефи срещата / работата.. и сякаш всичко работи срещу теб, дето вика Дуци.

Баш -  е как съм на минутата в сегашната си работа, а на предишната идвах минимум с 1/2 час закъснение?

Та, за тези, за които закъснението е простотия, и слагат таквиз емотикони:  #Cussing out - замислете се защо ви закъсняват Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт