Препоръчайте ми течно червило

  • 3 522
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Липфинити на Макс Фактор.
Ползвам го от 5 години и обикновено червило не искам и да видя.

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Поредния глас за ЛИПФИНИТИ на Макс Фактор. Уникално е!
   Харесва ми и на СЕВЪНТИЙН, адски е трайно и то.
   На последно място слагам дълготрайните на РЕВЛОН. Такива са наистина, но на мен ми стоят адски сухи..

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 134
ARTDECO,COLOR PERFECTION-MAX FACTOR

# 18
  • Мнения: 5 362
Ползвам течно червило на AVON-Shine Supreme-много съм доволна Peace

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 654
Манхатън-трайно, стои много естествено-не сякаш във всеки момент ще капне от устните Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 9 457
Artdeco. Peace
Много приятно лепва на устните, ухае страхотно и придобива ефект на червило, т.е. след известно време някак си позисъхва на устните и създава усещането, че си плътно, по-меко червило.  Wink
Мммм, разкошно е! Hug

# 22
  • Мнения: 1 045
Loreal   Glam Shine   и YSL - Shine Flash Lipgloss това са гланцове които ползвам от години и съм много доволна  Peace Стоят много "плътно" на устните , не се разтичат и след като им изядеш гланца остава цвета и бляскавите частици  Peace

# 23
  • Мнения: 636
кое по точно на артдеко, гланц или червило.

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 15:53 от мама Гали

# 24
  • Мнения: 1 546
Мейбълин и Лореал! Peace

# 25
  • Мнения: 2 936

 Naughty  н-е-е ,много е лепкаво !

# 26
  • Мнения: 61
Моля ви, препоръчайте ми червило/течно червило/гланц, от което устните да изглеждат меки и леко влажни, а не да лъщят като от прозрачен гланц...може би някакво много овлажняващо червило или плътен гланц. Ето този ефект искам да постигна:

# 27
  • Мнения: 1 045
Точно такъв ефект който искаш става на 100 % със балсама за устни на Орифлейм  Peace От всички видове които съм ползвала този е страхотен. Във бяла гилза е не знам как точно се казва - изглежда розов но не е  Grinning

# 28
  • Мнения: 250
Аз съм си купувала за сега 2 броя на Manhattan( LIPS2LAST). В началлото бях доволна, но после от него започнаха да ми се напукват устните.Инъче струва 12 лв някъде, но определено няма да си купя 3-то от този вид.

# 29
  • Мнения: 46
Sisley -  с четка , а не с апликатор ! Страхотно е!!!
Seventeen -  тубичка !!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт