Чували ли сте бебето да се вади от водата за вратлето?

  • 4 122
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 795
Свекито ти да отиде да се прегледа!!

# 106
  • Мнения: 1 243
Не съм чувала такова нещо и съм против това  Naughty никога не бих го направиа Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 1 564
Е, това вече е голяма простотия. Това да не е коте, че да го мандахерцаш така напред-назад. Ужас, аз никога не бих позволила такова нещо
======================================================================
Ако  някой иска да прави такива експеримени с децата ми направо #2gunfire

# 108
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Чувала съм легнди за това, как на времето бабите правели така с бебетата, като ги къпели, но за мен е абсолютна глупост и дори престъпление спрямо детето. И най-накрая тези свекърви няма ли да се спрат да вършат и приказват глупости! #Cussing out

# 109
Да чувала съм.Майка ми го е правила на мен и сестра ми като бебета.Помъчи се да пробва и при племенницата ми,а сега и при синът ми.Естествено не и позволихме за мен е ужасяващо само да си го помисля.

# 110
  • Мнения: 3 089
сакън, не давай!

# 111
  • Мнения: 480
На свекито не позволявай НИЩО! ама може да предложиш на свекъра да вади така нея от водата!!!  #Crazy

# 112
Аз съм виждала да вадят бебета по този начин. Дори майка ми е вадила мен и брат ми така от водата, все още сме живи и здрави. Явно е някаква стара "трдиция" .
Но честно да ви кажа с моето дете не бих позволила да се правят такива екперименти. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт