фоликулярна киста и бременност

  • 1 477
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Моля, някой ако има опит да споделя! Ужасно съм притеснена! Първият лекар, при който бях ми каза, откривайки и бременността ми, че имам киста и ще си я имам и нищо повече. Вторият ми изкара ангелите, като каза, че може да се пукне, може да се наложи операция или аборт разни такива Shocked Третият ми каза , че трябва да се следи дари растие. Кистата е яка! 5/6 см. Знам, че трябва да се следи, знам, че може да изчезне, но не мога да чакам! !!  smile3514
Дано всичко да е ок  Praynig Но съм толкова притеснителна, че от ума не ми излиза, не мога да се успокоя и да се наслаждавам на неприятните симптоми, които са най-приятни! Притеснявам се, че ще навредя на бебето.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 555
Ами и на мен ми откриха една киста, гинеколожката ми каза, че била киста на жълтото тяло, сигурно от този яйчник е дошла яйцеклетката и било нормално при бременност. Май щяла сама да си изчезне, не обърнах внимание много, защотото нали било нормално...гледах си точицата.  Heart Eyes

Като гледам моята и тя е дста голяма, но не мисля, че има място за притеснение! Peace

Все пак, ако искаш и с още един лекар се консултираай все пак!

Пожелавам ти лека бременност!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 401
Само не се  притеснявай, забелязала съм, че по време на стрес като че ли се увеличава. Обикновено изчезват с напредването на бременността. Моята в началото на бременността беше 10/8 см - истинско чудовище. Какви ли не прогнози ми дадоха, няколко пъти ме пращаха направо за операция, аз не се съгласих.  Сега  чудовището вече се смали, силно се надявам да не ми създаде проблеми  и да удържа фронта до големия ден. Стискам ти палци и на теб и основно не се притеснявай.  А, трябва наистина да се наблюдава,  аз съм през 10-14 дни на УЗ

Общи условия

Активация на акаунт