НОЕМВРИйче в къщи гука и обича си юмрука

  • 10 116
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 673
Добро утро мами!
Гледам Сблъсък, темата : Редно ли е да се отглеждат кучета в блоковете? Вие какво мислите? newsm78Аз мисля, че ДА, но със строга дисциплина от страна на стопаните и кучетата..

# 76
  • Мнения: 1 064
Добро утро и от мен! Kissing Heart
Тази нощ Теди спа много неспокойно...от 01ч. е започнал да се върти и да сумти...към 03ч. така хубаво си беше засмукал палеца насън...много беше смешен...сутринта хапна в 5 и след това спа до 7...затова сега си наваксва съня...а аз като някоя кукувица съм будна от 1ч. и само придрямвах...

МЕРЕЛИН, благородно ти завиждам...освен че си при родителите си и те глезят, това си е един вид разнообразие и за теб, и за Ния  Simple Smile
Vesseto s, бързо оздравяване на Ради и дано опазите малкия от гадния грип. Теди го изкара леко, но въпреки това доста се помъчи  Praynig
jenny_b, аз не приспивам. След като го изкъпя и нахраня, слагам Теди в леглото му и той сам си заспива - къде почти веднага, къде след известно сумтене и въртене...
gadamer, да са ви честити новите придобивки и със здраве да си ги ползвате..

Бягам, че се събуди и мрънка!
До после! Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 3 034
Добро утро !  bouquet
Не знам, но като гледам през прозореца, днес май не става за разходки.  Rolling Eyes
Като казах разходки и се сетих - masha не страдай много, само да се позатопли малко и ще се срещаме по парковете по средата между двете, че трябва да запознаем Мишо и Ваяна  Laughing Все пак са ревали в един глас цели 3 дни... Mr. Green

# 78
  • Мнения: 591
I Iviche, здрасти. Тъкмо Мишето се насука и си дреме в леглото. Но защо да не става за разходка? Около два градуса е, пък и слънцето се мъчи да пробие. Ако не духа много вятър, пък ако духа - слагаш дъждобрана... Къде точно предлагаш, като се запролети, да се срещаме?

# 79
  • Мнения: 256
Привет и от мен, майчета   bouquet

Напоследък само чета написаното от вас. След последната ни разходка  Ани нещо понастина. Доста се разтревожих, но  се размина само с хрема. Вече няколко дни носленцето и хрипти. Иначе си спи до 9 часа сутринта пу-пу / последното хранене вечер е в 21:30-22:00/.

За масажа аз го правя в следната последователност- ръчички, гърдички, коремче, крачета, гръбче и дупе. За да не разголвам детенцето го масажирам един път на ден след баня. Вече Ани не плаче като я къпем и обличаме.

Ох голяма радост ми е  Two Hearts. На моменти усещам, че пърхам от  щастие  smile3535.  И да ви споделя за последния ни експеримент. Приближих я случайно на 10-15 см. от огледалото. Първо сбърчи вежди, но после като се фокусира и като се усмихна едно такова широко  newsm62 . А уж се води сериозна мадама. Та от сега позира момата и то всеки път като я приближа до огледалото.
Ето и доказателството:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2113891

Цвети, довечера ще гласувам за теб  newsm26 и ти стискам палци.

И не на последно място ЧЕСТИТО  на всички, които днес имат повод за празнуване, а именно бебе Александър на  мама diana_vr , бебе Дарина на мама AngelEyes , бебе Александър на мама mery1106 . Много да радват майчетата  и татковците си  newsm51.

Добре дошли на всички нови ноемврийски мами  smile3525.

Хубав ден днес  Heart Eyes

# 80
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
I Iviche, здрасти. Тъкмо Мишето се насука и си дреме в леглото. Но защо да не става за разходка? Около два градуса е, пък и слънцето се мъчи да пробие. Ако не духа много вятър, пък ако духа - слагаш дъждобрана... Къде точно предлагаш, като се запролети, да се срещаме?

Здрасти Маша!!!/ИВЕ/  Hug Сещаш ли се за една досадна ревлива и изнервена бременлийка, която докъто очакваше да роди идваше да се радва на Вашите бебенца с Ивиче??? Помниш ли как ме успокоявахте, че ще родя бързо  Hug   bouquet  Hug
Аз си мечтаех за бебе с косичка като на твоето, ама ...  Mr. Green сега сме зачислени към отбора на плешивковците  Rolling Eyes
А Мишо още ли има такава прекрасна косичка? Ти как си?  Hug

# 81
  • Мнения: 3 034
masha, то не че не става, просто съм настроена домошарски и днес не ми се излиза, та си търся оправдания... Mr. Green пък и захванах да шия едни неща, ако се наканя да стана от компа, току виж че взема и ги довърша.
А за разходките - Борисова градина, Южен парк, Парка Заимов - все хубави местенца. Сега пък може, като се позастуди да си ходим на гости. Peace

# 82
  • Мнения: 591
Simple SmileЗдрасти, Златна. Не помня да си била ревлива или страхлива...Но май че, като идвах след няколко дни в болницата, ти още се разхождаше по коридорите тежко...Доволна ли си от екипа при раждането, пък и после? Колко е голяма девойката като мерки? Да ти е жива и здрава!  EmbarassedА на Мишето косата продължава да расте и стърчи право нагоре. По никакъв начин не мога да я загладя.  
  Ивиче, Заимов ми е най-удобен, но ще го измислим. И аз нещо се закотвих пред компютъра, а си ме чака домашна работа...
    Ако има майки от Сухата река в столицата - да си кажат, че започва да ми става скучно да се разхождам сама с Мишето Laughing

# 83
  • Мнения: 334
Здравейте и от нас с Георги от снежна Варна!
 newsm59 Веселинка! От здраве, щастие и късмет да не се оттървеш!

Честити месечинки на Александър на  мама diana_vr  ,  Дарина на мама AngelEyes  и  Александър на мама mery1106  newsm51
Първо да се похваля - вчера през деня у дома дойде моя приятелка с двете си щерки-красавици, ама то било супер да си имаш две каки /Карил, благородно ти завиждам/ Толкова са внимателни и нежни, така мило се грижеха за Гошко и за батковците, че по едно време дори забравих, че имам деца  Laughing.  Ние с приятелката ми си побъбрихме на спокойствие - красота. Абонирах се за каките и  през следващите съботи или недели - обещаха пак да дойдат  Praynig.
За кучетата - от личен опит - трудно се гледа голямо куче в апартамент - когато бях пубер/мнооого отдавна/ баща ни  подари на мен и на сестра ми източно европейска овчарка. Гледахме си я от едномесечно кутре до 12 годишна /почина от паровироза - много гадна болест/. Естествено всички грижи полагахме ние двете - разходки/ в 5 сутринта и след 22 вечер/, чистене на апартамента по сто пъти на ден, защото майка ми не искаше да вижда и косъмче, а и за да не и мирише на кучкарник се налагаше да къпем Кара/така се казваше кучето/ след всяка разходка. Когато беше разгонена я обувахме с гащи и и слагахме превръзки. Готвехме и, хранехме я, играехме с нея, водехме я на училище за кучета... - беше ни като по-малка сестра и тя ни се отблагодаряваше с най-искренната си обич и преданност. Когато почина ми беше много тъжно все едно, че бях загубила близък роднина...
Сега от позицията на възрастен мисля, че големите кучета не трябва да живеят в апартаменти - те имат нужда от простор и свобода. Когато живот и здраве си построим къщата /основите и вече са положени/ задължително ще взема куче на моите момчета. Грижата и общуването с куче носи не само радост и забавления, но и възпитава.  Мисля, че за да си позволиш да гледаш куче в апартамент трябва преди всичко уважаваш себе си и другите / при етажната собственост не живеем сами, а трябва да се съобразяваме и със съседите/. Май се отплеснах, но тази тема ми е много болна... Простете  Hug
 welcome на новото попълнение!
Желая ви усмихнат ден!   bouquet

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 13:45 от dil

# 84
  • Мнения: 1 328
Честити месечинки на Александровците, на Дарина..   bouquet

Маша, засякохме се няколко пъти отпред, а като се видяхме за последно точно щях да раждам.. а не бях подготвена психически:) А теб те бяха изписали предния ден Simple Smile
Весе, Марианче, ще се радвам много да се видим. Само е променено мястото, май е на ул. Коста Лулчев, не на Витошка. Не съм погледнала точно де..има време.
Хайде, приятен ден на всички:)

# 85
  • Мнения: 2 673
Маша, не съм от Сухата река, но съм от Бевърли Хилса на Софето- левски Г Mr. GreenАко се оправи времето - идвам, ..летя със колата, летя със колата...към тебе, към тебе летяяя.. Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря на всички за разясненията за масажа. Почвам го и аз, че сега само го разтривам след баня докато го мажеме.
Мерелин благородно ти завиждам за моренцето нищо, че е февр. така ми се ходи вече, че нали миналата година пропуснах, но тази живот и здраве сме решили през юли море, а през септември да отскочим до Турция, а малкия при баба и дядо в Сухата река.

По този повод Маша някой път може да се видим там, когато ходиме на гости. Къде живееш? Нашите са точно с/у парка на Герена един висок блок със супермаркет отдолу. Карил и ти ще долетиш от "Левски" нали?

# 87
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ехеее, здравейте, мили мами!
Най-накрая и аз да се включа - набързичко, де, че имам да правя едни практически задачи.
Иначе съм до четвъртък на очни, после ще чета за изпити.
А като съм свободна, ходя на "9 месеца", на Плиска. Много ми харесва, хем се разтоварвам, хем науча нещо повече. Но ако съм свободна и в четвъртък, ще дойда да се видим на "Кракра". Много искам да се видим пак.
Мариянче, благодаря ти за масажа. Хубаво е да се черпи опит.
И накрая честити рождени дни на Dr. Jend, Роня и Гуги, ако има и още, да са живи и здрави, много късмет и да им върви като по вода!  bouquet
Честити месечинки и на малките съкровища, които са празнували в последните дни. Да папкат, слушкат, гукат и се усмихват много!  bouquet
Засега чао! При възможност пак ще пиша.
 Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте и от нас!

Честит рожден ден на Веселинка!!!

Желая ти много щастие, късмет и сполуки през новата година.

Да ви се оплача - Алекс не иска да спи през деня в леглото. Иначе като го оставя легнал върху възглавница си спинка, но се притеснявам да не се изкриви детенцето.
Тези АМ свършват за отрицателно време. Една кутия отива за няма и четири дни. При вас как е?
Отностно отглеждането на кучета в блоковете съм на мнение, че това трябва да става само след допитване и съответно съгласието на всички живущи в блока.
Цвети, твоите конкурентки в конкурса знаят ли за какво изпращат снимки? Мисля си, че са се объркали нещо и кандидатстват за конкурса: Кой ще се съблече повече!!!
Успех!!!
Лека вечер (аз напоследък не мога да заспивам преди 2 часа сутринта, но тази вечер твърдо съм решила, че ще спя) Mr. Green

# 89
  • Мнения: 591
Жени Б., сещам се за тебе. Ти не беше ли майчето, дето искаше да си ходи, а Жекова не те пусна и ти каза, че си тръгнала да раждаш? Да ти жив и здрав момъкът.
Карил, супер, че ще се запознаем, макар че паркът на Герена ти е малко далечко за Левски-Г.
Мама Мони, живея точно до блока със супермаркета - нисък, четириетажен.
Хайде "чао", че съм фен на старите серии на "Междузвездни войни", навяват ми сладки спомени от детството, когато си играехме на джедаи!

Общи условия

Активация на акаунт