НОЕМВРИйче в къщи гука и обича си юмрука

  • 10 112
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 328
Жени Б., сещам се за тебе. Ти не беше ли майчето, дето искаше да си ходи, а Жекова не те пусна и ти каза, че си тръгнала да раждаш? Да ти жив и здрав момъкът.
Peace Позна Simple Smile

# 91
  • Мнения: 334
Героите вече спят, а аз разглеждах снимки от лятото та да си сгрея душата. Искам да споделя с вас  една от любимите http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2120958
Лека и спокойна нощ! Hug 

# 92
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден, Veselinka! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана майка и жена!

# 93
  • Мнения: 262
Не мога да разбера какво им става на тия педиатъри. Дани от повече от 1 седмица се дере като див. И няма утешение. В петък беше пика, когато в продължение на 1 час не спираше да се захласва. Обаждам се аз разплакана на докторката и и обяснявам, че съм сама и не мога да си успокоя детето, да ми даде съвет какво да правя и да дойде да го прегледа, защото това да не реве само когато спи и яде не ми се струва нормално. А тя ми отговаря защо и се обаждам сега / в 18,00 ч./ Shocked. Нищо не можела да направи да съм го довела в понеделник Shocked да го прегледа. Направо и затворих телефона. Тъкмо мислех да го мятам в колата и да го водя някъде на частно и той милия от изтощение ли от какво взе че заспа. Събота и неделя уж малко се поуспокои, но от сутринта е същото положение. Незнам какво да правя. Той реве, а аз с него.  Cry Ако някой има идея от какво може да е в такова състояние моля да сподели Praynig

# 94
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
ragtime единственото, което ми хрумва е, че може да му растат зъби и в такъв случай пробвая да му сложиш от геловете, които се използвата в такива случаи, не мога да се сетя име, но по-бебешките списания има мноо рекламирани - маже се венеца и сърбежът и болката утихват.
Колики не вярвам да са, защото те все пак не са 24-часови  newsm78

Може да го изведеш навън въпреки, че е студено, дано се успокои детенце. Стискам палци   Praynig  Ако не по-добре го заведи на лекар

# 95
  • Мнения: 2 249
добро утро дружки Hug
ragtime-не помня вие на кърма ли сте ? ама от четене в нашата тема забелязах 4е масово мами са се оплаквали че дететнце реве така постоянно и после се оказва че е гладно-давам ти само предположение-пробвай също и с топла кърпа на коремчето(аз я топля в микровълновата за 10 сек-забелязала съм че помага дори НИЯ да не се свива от колики ми само да е нервна-стопля се и заспива-и не на последно място-все пак идете на лекар-ако трябва на частен-плача е знак за някакво неразположение на бебо-не може да е без причина и според мен не трябва да се пренебрегва
да попитам мамите секцио-дето са им слагали упойки-имахте ли след това проблеми с кожата си? на мен ми излязоха пъпки по лицето и гърба дето и през пубертета не съм имала-ходих на дерматолог и ми каза че може да е и от упойката -като един вид алергична реакция-и много дълго време се чистело? вече си мисля дали да не пия противозачатъчни-нали помагат и за това-ама ме е страх да не напълнея вместо да свалям?  newsm78
иначе..ние сме добре тук-ходим на разходки всеки ден-дори вчера когато си валеше дъжд и сняг-слагам отгоре дъждобрана и за ужас на майка ми сме навън за по 3 часа Winkмалката ми сладурка е толкова спокойна-пу-пу и весела и гукаща Party
от както сме на АМ и режима ни е перфектен-вечер я къпя в 9-яде и заспива до 5-тогава само яде пак и заспива отново до 9-и от там сме на по 3 часа-единствено много се дразня че си откри ръцете за палане и сега няма вадене от устата-ужас-а а ко е с дълги ръкави-за няколко часа стават направо черни от смукане и лиготочене-викам й на мама клошарката Joy
айде-рапорт даден bowuuотивам да си допия кафето и после сме навън
п.с абе голяма съм патка-имахме 2 мами от Бургас-дали да не си направим една обща разходчица тези дни? newsm78
целувки и прегръдки на софйските дружки-мъчно ми е за вас-от сега обмислям кога като се върна да се съберем Wink Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
[/color]

# 96
  • Мнения: 487
ragtime - Може да е гладен...Вие бяхте на АМ нали? Дали не е време да му го увеличиш? Другото, за което се сещам е - Ян много плаче, когато е изморен и му се спи. И все пак наистина най-добре отидете на лекар щом плаче постоянно.

# 97
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен!   bouquet

Аз малко се позагубих, но имахме проблеми с нет-а първо, а събота и неделя едва успях да ви изчета, за да съм в час.

Честит рожден ден на патерици на Гуги и Веселинка!Бъдете здрави, шастливи и обичани!

Теа снощи заспа преди 22.00 ч. и тази сутрин в 8.30 започна да мърда и аз я разбудих, защото иначе съвсем щяхме да излезем от дневния си график  Wink Което ме подсеща да ви се похваля, че имаме такъв вече  Joy Ставаме сутрин към 7.30-8.00, мием се, папкаме и към 9.30 пак заспиваме, почти до следващото папкане спинкаме.После пак папкаме и отиваме за разходка(понякога само на терасата).В 21.30 се къпем, папкаме и 22.00-22.30 вече спим блажено до сутрината.Естествено и доста си поиграваме през деня, търсим внимание, искаме да ни гушкат и да ни говорят, абе глезанка малка  Mr. Green
Жени, аз също ще се опитам да дойда на лекцията на 8.02.
Ragtime, и аз мисля, че може да е гладен бебо.Опитай да му увеличиш АМ.Теа, така се дереше по едно време и се оказа, че е гладна.Като я дохраних с АМ и детенцето се успокои и заспа.
Цвети и аз гласувах за теб  Peace Абе твоите конкурентки май наистина са сбъркали конкурса   Wink Май са се снимали за Miss Playboy  Mr. Green
Момичета да ви се похваля.Нашият татко нали беше цяла седмица в Лондон и се е възползвал пълноценно от намаленията по бебешките магазини  Peace Такива красотички е купил на Теа, че направо по няколко пъти на ден ги вадя да ги гледам  Embarassed Ама то на такива ниски цени, че смешна работа, а са маркови и качествени дрешки.Ама хората наистина правят намаления, а не като у нас-намалят с 10 лв. и айде.И мама не е забравил  Wink и на нея имаше подаръци  JoyДонесе ми страхотно велурено яке, разни пижамки и малко козметика.
Хаиде за сега спирам, а по късно пак.Днес отново ще сме на разходка, дори и вчера в снега бяхме, сложих дъждобрана и готово.

Целувам ви и ви желая лек ден!   bouquet

Ей, как забравих да се отчета.Малката бонбона на мама вече тежи 5,870 кг. и е дълга 59 см, което прави + 1 кг и + 5 см.Май е добре.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 10:49 от lightblue

# 98
  • Мнения: 325
  Здравейте мамки!!!!
  Най- после и аз малко да попиша......Хриси май това не е нормално бебко да плачка толкова -отивай на лекар ,а тия педиятри са кошмар #2gunfire
   Наш Ивайло от вчера яде по 5-6 минути ама ми се смее после насреща,което май трябва да ме радва,защото педи каза ,че бил доста едричък!
    Иначе за моята сага с цитонамазката ,днес към обед ще звънкам за резултата baby_neutral
Мариеткаааа кога се прибиратеееее-знам ,че ви е кеф там ама и на нас ни е мъчно Heart Eyes
    ЦЕЛУВАМЕ ВИ МНОГО  по-късничко пак ще пиша,че лильото-Ивко свикна все да съм му пред очите и ме вика в спалнятаааа

# 99
  • Мнения: 262
Много ви благодаря за съветите.  yes И аз си мислех че е гладен и затов онзиден му увеличих АМ на 150 мл, ама резултата е същия. Иначе сега се връщаме от доктора каза че не са зъбки. Прегледа го и каза, че нищо му няма. Най-вероятно били колики. Ама аз това го предполагах и без да съм доктор. smile3515. Та си ме отпрати да си ходя в къщи и да чакам да му минат. А аз и викам, че той реве почти по всяко време. Преди когато му започнаха коликите плачеше само сутрин рано и вечер, а тя пак - колики. Не знам дали да ходя някъде на частен доктор. Иначе докато беше навън спинка милия. Но сега пак плачка. Отивам да го успокоявам. Cry

# 100
  • Мнения: 210
Здравейте и от нас Поли!И аз имам няколко въпросчета,бих помолила останалите мами да споделят техния опит с мен.Ние все още спим на светнат нощен лампион ,вашите бебчета как спят?До кога да спим на светната лампа?Поли много плаче вечер след баня при обличането,просто незнам защо,как да спрем този истеричен плач?Благодаря ви предварително.

# 101
  • Мнения: 258
Здравейте,момичета!Най-сетне са се разпишем и ние в новата тема.
Честит празник на всички,които празнуваха през уикенда!И ние сме сред тях,защото моята София стана на 3 месеца.Ние си поканихме гости и си го отпразнувахме като рожден ден.
Кичо,и ние спим на нощна лампа,но тя си е заради мен.Аз и по-рано спях така,а на София въобще не и е необходима,тя си спи при всякакви условия.
Ще вляза в албума да пусна снимки и да видите колко сме големи.
Имам едно въпросче към мамите,които си купиха помпите Авент изис за кърмачки.В комплекта имаше ли резервно гумено уплътнение,за тази част,която се поставя на гърдата,че аз много малко я ползвах,и не помня да съм го сменяла,а ми липсва.Питам,защото си продавам помпата,а мамите ме питат за резервните части,а аз не съм сигурна какво точно съдържаше комплекта.Разсеяна съм  и незнам дали съм прибрала всичко в кутията  newsm78
Хубава седмица ви пожелавам,радвайте се на снега!

# 102
  • Мнения: 325
  Пак съм аз -последно нямам никакво възпаление Laughingи след 3 месеца нова цито а как така на старата даваше такива кошмарни резултати.....обадих се на д-р Огнянова моята гинеколожка,която ме прати с тази цито в шейново да и кажа, а тя ми вика да ама имаш вирус,а аз:не нямам изследваха цитото на ново и то не показва такъв-а тя вика явно някои някаде бърка Thinking след 3 месеца пак съм на цито......и се питам как колпоскопа показва абсолютна чистота и никакъв проблем,как и влагалищния секрет показва 2-3 степен чистота,а въпросното цито ме подлуди  и мен и хората около мен с тази диагноза,кой ли бъркаааа...очаквайте финала след 3 месеца....
   А колкото до нощната лампичка и ние спим така Ивко не обича тъмнината а и аз като ставам да слагам бибата в устичката му ми е по-лесно да я улуча:)
Мами аз да питам пак за главичката до колко време се оформяше,че въпреки упоритото ми налагане Ивко да спи на ляво той проявява твърдост като истински скорпион и си спи на дясно-резултат-крива главичка ама бая крива Sad

# 103
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Тези АМ свършват за отрицателно време. Една кутия отива за няма и четири дни. При вас как е?
Свиквай, баткото ми се отказа от адаптираното на година и половина.
Празните кутии ги събирах и тати си дъжеше разни работи в тях, и за боя ги ползвахме и като погледна купчинката и сметна по 6-7 лв си става егати цифрата. Тогава вуйна ми ми разправяше, че кърменето било евтино, ама аз не вярвах....
Иначе за спането и аз съм същата - към 1-2 и сутрин в 8-9 вече съм станала, защото един гладен, на друг му се пишка и така...

Кичо и ние спим на лампа, но за мое удобство. Докогато искаш.

# 104
  • София
  • Мнения: 243
Хайде и ние  да се разпишем в новата темичка.
Тъкмо ви е похвалих, че имаме режимче и че спим до 7 сутринта, а то какво. Вече два дни се будим през  нощта към 5 часа и си искаме храната. Без значение дали сме папкали в 12 вечерта или не. Ама така е като много се хвалим. Сега има една недоспала мама, на която и остава време само да ви чете. Отделно, че и коликите взеха много да ми мъчат. От обяд та чак докато заспим. Жал ми е така да го гледам детето, но май трябва да чакаме да мине.

понеже съм уж смела мама изкарах детенце на разходка оня ден в големия студ и сега два дена му е пълно нослето. Май ваксината ще трябва да почака.

dil снимката е уникална. Къде е правена?

Raliar помпата на Авент няма допълнително уплътнение към гърдата. Иначе другите две ги има в комплекта.

Цвети и аз ще гласувам довечера. Късмет за напред.

Общи условия

Активация на акаунт