НОЕМВРИйче в къщи гука и обича си юмрука

  • 10 110
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 328
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=102979
Малко снимчици на Сашко от днес Simple Smile
Утре дано се видим с тези които обещаха..  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 2 673
Абееееееееее, хора Mr. Green Mr. Green Mr. Greenвие защо ми вярвате за диетата...Бла, бла...Само се изсилвам Embarassed EmbarassedНе се стърпях и след супата на обяд, ядох два пакета чипс, един шоколад, две таблети "Влакна", една "Хром", една чаша вода, мляко с мюсли , чаша вино с пушено свинско, сушено. Е, направете си сметка, ква ми е диетата и има ли "почва У нас" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
    Но ще си взема ХрЕмчето дето го препоръча лайтблу
лайтблу, аз вече въобще не кърмя.Изцеждам от едната гърда 50 мл, от другата 10 за 24 часа. Нямам намерение вече нито да се стимулирам, нито да пазя диети - без шоколад, фъстъци, яйца, цитруси, прясно мляко и други разни...Дани приема добре Нутрилона, няма жълтеница.
  бубалина,Дани също казва МАМ -мам,  Mr. Greenкоето е на английски Naughty ThinkingЕ, кво повече да обяснявам, кой е по-по-най Laughing Stuck Out Tongue Winking Eye 4470
Мами, движение му е майката ама аз нямам възможност. Засега. Айде чао и лека нощ!!! Джени, Сашко е страшна муцунка
http://images13.snimka.bg/002128703.jpg
http://ihttp://images13.snimka.bg/002062428.jpgmages13.snimka.bg/002128703.jpg

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 23:36 от karil

# 212
  • Мнения: 3 034
Добра вечер !

Честито на всички празнуващи месечинки !  bouquet

Благодарско за поздравленията, специално на masha ! Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕБКА И БЕБКО ! bdbaloni ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА МАЙКА И ЖЕНА ! newsm51

ragtime, много хубава булка си, а котака ти е разкошен, жалко, че сте се отказали от него. Peace

ronja, абсолютно не се притеснявай да дадеш на Лина от шише кърма - щом става въпрос за 1-2 хранения, няма никаква опасност да се отбие. На мен ми се е налагало да давам така преди време на Марена заради един гаден грип, който ме тръшна, но това не ми попречи да я кърмя до 10 месеца. Peace

santangela, изобщо не позволявай да ти казват каквото и да било за котето. Бебето си е ваше, котката - също, вие си решавате. Освен това съм на мнение, че ако се спазва хигиена, няма никаква опасност. Ето ти доказателство :

# 213
  • София
  • Мнения: 3 064


Ето и от мен! Това е любимият ни черен котак на име Джон - Лий Хукър! Той все още е по-тежък от бебето - около 7 кила е и е любимец на половин Княжево и страхотен ловец!

Създадох и албумче - http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=103030 - действайте Wink

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 00:33 от София

# 214
  • Мнения: 483
Аз пак ще си лягам по малките часове  Tired
Габи, кремът струваше 63 лв., но е доста голяма тубата.
Бубалина, хайде честито за първото мама  Mr. Green
При нас мъжът ми твърдеше снощи, че Теа му била казала "татко", ама аз му се изсмях.Но той упорито я караше да повтори и да кажела и "мама".
Ето няколко снимчици и от нас двете с Теа :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=98926&photo=62

Хайде лека нощ и от мен!

# 215
  • Мнения: 1 064
Добро утро, момичета!
Имам проблем и се обръщам към всички мами и най-вече тези с юридическо образование ( само Габи знам, че е с такова) за съвет... Та имам едни съседи на 1-я етаж, които най-редовно ни "обгазяват", т.е. палят някаква печка на дърва и въглища и при нас на 8-я етаж в стаите е като в димна завеса и мирише. Притеснявам се да не се случи най-лошото от този дим...на една колежка дъщеря й така почина, задуши се с дим както е спяла...Няколко пъти говорихме с тези съседи, но те си знаят своето и казват "Ние пари за ток няма да даваме".
Много ми е притеснено за малкото човече да не вземе да му стане нещо, а и в този студ не мога да го извеждам, докато се измирише в апартамента... Sad
Днес ще направим опит да направим извънредно събрание на входа, защото май проблема е при всички, които живеят над тях, но дали ще има ефект незнам.
Благодаря ви за съветите предварително!

P.S. В момента съм отворила широко вратата на терасата на хола да се проветрява и съответно градусите са под 5, аз съм с главоболие и стоя в спалнята при Теди, защото ме е страх да го оставя сам...

# 216
  • Мнения: 167
Здравейте,майчета! HugДнес май никой няма месечинка,но Чапелита е рожденничка! Да си здрава,щастлива и много обичана! newsm51

Малкия вече е повече от 7 кг и около 63 см - с това АМ така се е напомпал! Скоро подменяхме гардероба,че всичко толкова бързо му омаля.Прибирам най-сладките неща за втората реколта - живот и здраве след 2 години ще работим за мома Heart Eyes

Чета поста на софкобофко и страховете ми още повече се засилват.Оставам малкия с глава на възглавничката и го намирам на 180 градуса обърнат.Изтласква се с крачета и овършава кошарата!Снощи в съня си е вдигнал обиколкника върху себе си и си забил главичката в решетките ooooh!Намирам го и завит през глава - вече и в кошарата като стои не съм спокойна!А в кошницата за кола като е - прави невероятни усилия да си стигне крачетата с главичка - вече го вързвам.А как приказваме и крещим -  с часове приказва на играчките си на неговия си бебешки език - ядосва им се,блъска ги...Голямо слънце е - наистина с всеки изминал ден става по-интересно!Та се чудя - да махам ли обиколника - вие как сте?!

И ние имаме кученце - понякога се заиграва с крачетата му - той ритка,а тя му дърпа чорапките GrinningАко се спазва добра хигиена и не се оставят сами  - не мисля,че има някакъв рисk.
http://images13.snimka.bg/002142262.jpg

Днес е хубав ден - вероятно ще си поразмърдам малко д-то.Весел и слънчев ден! Hug

ПС.ДЕничка - имаме същия ПРОБЛЕМ!!!!Дима обаче излиза от банята - вързали са се в отдушника .Нямат абсолютно никакво право,но и по никакъв начин не можем да ги накараме да си преместят печката.Опитахме какво ли не - стигнахме до саморазправа направо!Няма институция,която да го накара да не пали ,където си иска!Единствено може да подадете жалба в РДНСК - но и там никой няма да обърне внимание #Cussing outМНого болна тема за мен!

Съжалявам за дългия пост Rolling Eyes

# 217
  • София
  • Мнения: 549
Благодаря ви за честитките!!! Да ви се връща!!!

Честит рожден ден на Чапелита!!!

Ох с тези хлебарки в къщи направо е кошмар. Знам, че с парно е така, но преди нямаше чак толкова.  #Cussing out От края на миналата година нещо много са започнали да се размножават и да щъкат. Притеснявам се за Алекс и порад тази причина го слагам в кошарката, а не в леглото, което е плътно до стената. Как е при вас ?

Карил, не знам как сте с чуждите езици, но МАМА на чист роден език страшно ти сгрява душата. Сигурно знаеш де Mr. Green
Днес (според прогнозите) времето пак ще е подходящо за разходка, така че грабвайте дечковците и марш на вън!!!! Mr. Green

# 218
  • Мнения: 393
Здравейте, сладки ноемврийски майчета!   bouquet

Идвам да се похваля най-вече, защото малката Даринка е пораснала и се развива повече от добре (дпу-пу  Praynig) Частното педи каза да си продължаваме на кърма, защото сме качили успешно 920 гр. през последния месец.  Party
Към мамите сложили вече като 1-ви прием жива ваксина против полиомиелит. Изтървахме влака за Пентаксима. Щом един път е сложена живата, трябва да се продължи същата схема, само че с убита, а от ЗК ДКТ-то.
Мерелин, ако все още си в Бургас и имаш възможност за среща, аз съм навита.  Flutter Телефонът ми е 0887620485 -  Жени. Крайно време е да се запозная и аз с една ноемврийска мама и малкото й съкровище!  Laughing

Приятен ден на всички, днес явно ще шетаме по разходки!  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 591


Мишето днес става точно на три месеца. Не мога да повярвам колко бързо минаха!  baloni Смятам да ви почерпя символично.
  cook
Днес ми е особено приповдигнато настроението и ще прекарам целия следобед с малкия навън, за да похарчим на тати парите... birthday Но преди това ще се насучем хубавичко... Че вече мрънкаме от леглото гладни  smile3514

На Чапелита ЧРД!  newsm59

# 220
  • Мнения: 667
Здравейте,майчета! HugДнес май никой няма месечинка,


има, има:
бебе Михаил на мама masha, бебе Никол на мама Peti n,бебе Тодор на мама magika. Честити месечинки на бебчовците - да са много здрави и красиви!

ЧРД Чапелита и ти да не се отървеш от здраве и всичко на й-хубаво.

Днес сме на консултация, че пропуснахме на 2-ия месец - да видим колко сме пораснали.

А Мерелин, вчера мярнах една мама с количка като твоята /нали червена Чико ДУО/ - беше с една по-възрастна жена срещу България - ти ли беше?

AngelEyes, има ли вече убита ваксина или е на капки?

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 10:19 от lina d

# 221
  • София
  • Мнения: 549
Ох, забравих да попитам ooooh!
Мами от Дианабад, препоръчайте добър фризьор в района. Тук в Щур град постоянно се сменят и не са много н час, а моята фризьорка е в Пловдив и не съм се постригвала от края на август. Сраммммммммммммммммммммм. Ще взема да уплаша някой. afwitch

# 222
  • Мнения: 2 673
Добро утро кокичета - майчунки на момчета,
майчунки на момичета!!!
 bouquet
Ние с Дани, сме като цапнати с мокър парцал, защото той се буди на три часа и през нощта...А аз се чудя как да го озаптисвам да не яде, но няма доста варианти! Mr. GreenМоля, дайте рецепта за режим, изключващ нощното хранене Praynig Praynig Praynig
Бубалина,малка ама акъл много, добре ми отговори, Peace LaughingТака е , "мама" на български е най-топлата думичка! Дай Боже всеки от нас да я чуе по-скоро!!!
Деничка, пушека откъде излиза.. newsm78Ако излиза от покрай вашата дупка за комин, най-чудесния вариант е да отвориш розетката и немедленно\това е руска дума, значи незабавно Mr. Green\да набуташ топка парцал. Целия им собствен пушек, ще се върне при тях,където всъщност му е мястото. Възможно е да пуши обаче самата стена, където е комина, ако отвътре той не е измазан. Ако искаш да се заиграеш с властите, трябва да звъннеш в РИОС, те ще дойдат да измерят нещо си...те си знаят какво и ще съставят акт, който е минимум 500 лв!!! PeaceЕйнджъл,браво за доброто развитие на Даринка и за мама, която упорито кърми! Не разбирам за Пентаксима защо да е изтърван влака, ако досега сте сложили жива, може да се сложи после Пентаксим. Четох, че няма проблем, пък и по телевизията, инфекционист го каза!!!
    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!! ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕТЕ!!!  bouquet

# 223
  • Мнения: 553
Много  набързо да се разпиша!
Честити месечинки на малките сладкише.
Карил, мойто педи вчера вика: Избягвайте да му давате храна нощно време! Канете с ВОДИЧКА!
Дам, така хубаво звучи... Да ама да дойде тя да го лъже с водичка - един път опитах и няма да повторя! Беше кисел после цялата нощ. Мисля че като е готофф да махне среднощната манджа сам ще го направи. А колко по-евтинко ще е ако не папаме и нощем  Joy
За ХЛЕБАРКИТЕ - при нас страхотен ефект има от една паста за такива гадинки "GLOBAL", струва около 6 лева. Мажат се точки /капки/ из ъглите на стаята - през около метър. Намазах и пред външната врата... касите на вратите, зад мебелите. Само трябва да се внимава да се маже на по скрити местенца, че май не се мие това чудо. Маже се през 3 седмици /аз го правя в ден неделя за да го запомня  Crazy/ Не е вредно за бебчовците, и поне се оттърваме донякъде от тези твари!!!!  Whistling В началото намаляха, а сега е рядкост да намеря пълзяща гад за убиване с чехла.
Отивам че се дере малкия - по ЦЯЛ ден се носимееееее.... И ме гледа от високо... егати характера!  ooooh!

# 224
  • Мнения: 393
lina d, нямам представа, аз смятам да си я купя, защото изобщо им нямам доверие!  Naughty

Карил, все се каня да ти кажа, че сте избрали страхотно именце за бебока. Ако моето отроче беше момченце, както се говоре първоначално  Crazy , и той щеше да се казва Данаил!  Laughing А за ваксината - така каза педито ..  Thinking Не получих подробни обяснения  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт