Какви са наблюденията ви за МЦ Фемина???

  • 1 502
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
Сега... Значи Димитрова е от най-добрите им лекари там, ама не обяснява кой знае колко добре - малко е темерутеста жената, но като специалист не съм чула някой да има забележки! Ходила съм и на трите фетални морфологии при нея -14 седмица за вратна гънка - вероятност за даун, 20 преглед на органи и 32 за бъбреци и мозък! за марков и димитров също чух отлични отзиви. Имам си клипове от всички прегледи. Запиши час при някой от тримата. всичките им лекари, при които може без час има да се учат много - поне още 10ина години. Имат мерак, ама знанията не им достигат в това число и прословутата връглева...  При нея ходих за пола, че димитрова в 20 ми каза момиче, моят лекар беше категоричен момче. Връглева ме гледа час и половина и каза на финала, че не вижда добре ама сигурно е момиче щом димитрова така ми била казала. При горните трима записването става поне 2 седмици предварително. За неокардиографията в 21-ва ходих в трета градска - там са най-добрите специалисти според моят лекар. както виждаш от подписа ми димитрова не позна пола  Joy Joy Joy.

# 16
  • Мнения: 508
О, много съм доволна.Преглежда ме д-р Врагалева и съм много доволна.Обгърна ме с внимание и покани таткото да види бебчо в коремчето...Позна и пола...
И ние бяхме при нея и съм много доволна

# 17
  • София
  • Мнения: 245
Според мен, всяка жена, която има възможност може да се довери на специалистите във Фемина. Аз и всичките ми колежки посещаваме центъра от доста време по различни поводи и досега няма никой недеволен или неизлекуван  Simple Smile
Относно бременността, и предишната, и сегашната имам щастието да съм под грижите на д-р Румен Димитров. Той определено е изключителен специалист, но мисля че по принцип се занимава с по-сериозни гинекологични проблеми, вероятно затова е отказал да проследи бременността на zipur. Аз раждах при него в Майчин дом и може би затова се е съгласил да ме поеме, не знам. Във всеки случай, чувала съм само добри неща и за останалите специалисти, а и апаратурата им е с високо качество.
Ужас... прозвуча като реклама, но съм им толкова благодарна, че не мога да се въздържа и да не ви ги препоръчам   Peace

# 18
  • Мнения: 959
Ходила съм при д-р Марков на фетална морфология. Много внимателен и обяснителен. Прегледа ми беше 40 минути, които не усетих как минаха. Направихме и запис. Препоръчвам го!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт