Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

И има ли контрол?
"36 109 Потребители" , сигурен съм, че има доста потребители с две и повече регистрации.
Вие как мислите?
Цитирай

Варна

Мислим, че изплагиатства темата от моя въпрос в "Къде зимуват раците"
Цитирай

Мислим, че изплагиатства темата от моя въпрос в "Къде зимуват раците"

Не, виж по време!!!!! Smile

Права си !!! Погледнах последното мнение на Никол в оная тема(Татковци). Действително си задала въпрос за регистрациите по рано от мен. Не съм прегледал цялата тема за което имаш право да кажеш, че плагиатствам. Няма как да го докажа.
Но аз питам ненапразно. Правя постоянна извадка на всички мнения на 24 случайни потребителя. Удивително си приличат някои "двойки".

« Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 21:39 от all »
Цитирай

USA

И има ли контрол?
"36 109 Потребители" , сигурен съм, че има доста потребители с две и повече регистрации.
Вие как мислите?

Забранено е ( справка- правилника) да имаш повече от 1 регистрация. Мисля че Еди беше споменал преди, че който има му затварят едната, ако си спомням правилно.
Цитирай

Русе

Аз нямам 2, пиша като гост понякога.  Blush
Цитирай

whiskey bar

Аз имам!
Цитирай

Springfield, VA

Ако пуснеш анкета, мисля, че би придобил по-вярна представа за това кой има втора регистрация и кой няма. Малко биха си казали така. ЗАщо ли? Чисто и просто използват втората за да пишат гадости на ЛС, като уж остават анонимни  hahaha Не знам такива да са наказвани,  макар модове и админи да са уведомени и да знаят кои са въпросните хора.....
Цитирай

Springfield, VA

Много, много хитова регистрация и точно попадение беше....  Love
Цитирай

sofia

Да бе, да. Whistling
Цитирай

А по какво се счита че имаш повече регистрации, по IP-то ли? Ами ако няколко човека пишат от един компютър?
Цитирай

под голямата лоза

А ако си направиш друг и- мейл, не става ли? newsm78
Цитирай

София

Аз имах регистрация, но си забравих паролата или ника, не си спомням вече и си направих нова. Предполагам, че и тя се брои в тази статистика.
Иначе съм писала само от тази.
Цитирай

под голямата лоза

Тони, прочетох ти и публикацията, бравос  Laughing
Цитирай

Аз май имах още една, но не съм сигурна. Било е отдавна, а може и да нямам. А ако съм имала, то ще е било на името на брат ми. Не съм я използвала със сигурност.
Цитирай

днес тук, утре там...

Нямам друга .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора