Игри

  • 15 125
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
eто тук я има програмата http://DMCA-removal-from-Google//details.php?id=60826 и в Замундата http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Alcohol+120&am … =0&incldead=1
по-лесно е с програма да инсталваш игрите,а има и някои от по-новите които с с такова разширение дето просто по друг начин не става

това е и нещо като запис по темата  Joy аз много много не играя но свалям и инсталирам за мъжо ... последната игра на която и зациклих е стратегия  ANNO 1603 развих се колонизирах и дотам  Mr. Green

# 76
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
С помощта на Пуполино успях да сваля и инсталирам играта. А иначе Алкохол 120% я имам, ама незнаех че е за игрите. Мислех, че е програма за записване на диск Embarassed

# 77
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
С помощта на Пуполино успях да сваля и инсталирам играта. А иначе Алкохол 120% я имам, ама незнаех че е за игрите. Мислех, че е програма за записване на диск Embarassed
прави и двете  Peace

# 78
  • Мнения: 36
Моми4ета, кажете някои добър куест Thinking Играла съм "Бляк Мирър", Саилант Хил", Сиберия"1 и 2 и мн. други. Сега играя "Шерлок Холмс", ама нещо не ми допада!

# 79
  • Smallville
  • Мнения: 994
От създателя на Сиберия Paradise.
 Няма бг превод обаче,а и сега погледнах в Арената,нещо сийдърите и са изчезнали,може да я потърсиш с Мулето,там излиза.Успех  bouquet

# 80
  • Мнения: 2 677
Ехааа, "Черното огледало" е единственият куест, който изиграх от началото до край с неописуем кеф!
Иначе играх две игри по Жул Верн - едната беше "Return To Mysterious Island", а другата "Voyage". Симпатични са, но много елементарни и сравнително кратки.
На същият производител The Adventure Company горещо ти препоръчвам "Still Life".
  Peace

# 81
  • Мнения: 36
Благодаря ти Пуполино"Still Life" наистина е хубава игри4ка,но съм я играла Peace,а "Paradise" ще я разгледам,щом е от създателя на "Сиберия"-няма на4ин да не е добра!Благодаря ви моми4ета!

# 82
  • Мнения: 2 677
Направо разгледай каталога в горния линк, дето ти дадох. The Adventure Company правят много добри игри. Повечето ги има по торентите.

Общи условия

Активация на акаунт