Анатомията на Грей- III част

  • 17 526
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 831
Ето субтитрите :

http://subs.unacs.bg/ib/index.php?showtopic=7341&st=465 - от форума на subs.unacs.bg;

http://DMCA-removal-from-Google/forum/index.php?act=attach&t … e=post&id=685 - от форума на DMCA-removal-from-Google;

И за двете места трябва регистрация.

Приятно гледане!

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 09:12 от Ellypr

# 17
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Изгледах 14-та серия. Много ми хареса, нямам търпение за 15-та  Crazy
Alabala, мерси за "превю-то"  Hug.
Ellypr ина теб мерси, незнаех за втория сайт за субтитри  Hug

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 17:09 от Zuzi

# 18
  • Мнения: 2 065
Днес излезе 15 еп., ето линк в Замунда: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=78860

# 19
  • Мнения: 6 167
записвам се, гледала съм всичко  и 15ти епизод... Peace
това за момента ми е лЮбимия сериал...аватарът ми го показва. Wink

аз съЩо мисля, 4е трети сезон не тръгна със същата тръпка, но за разлика от предишните, където Меридит се държеше доста неадекватно и героинята мязаше на Али Макбил, не показваше грам емоция и въоще образът й беше най не_развит, в този сезон се пооправят нещата, тя все пове4е показва 4уства и отношения и това ми харесва.

за разлика от първите сезони, където лЮбимата ми нишка бяха Кристина и Бърк, тук те продължават безумните си, нелоги4ни отношения и ве4е ми досаждат леко. да не кажа много.
малко като кинокритик зву4а май.
макстийми изобщо не е развит като образ, тоя 4овек просто се шляе из сериала и още има много какво може да даде.
адисън ми е лЮбима, също Бейли и Шеф. Има какво да даде на сериала още Изи.
и тн.

като цяло мисля, 4е сериалът е опозит на Спешно отделение, докато там слу4аите и медицината беше основното, тук ми харесва това, 4е медицината е сцената, на която слу4ват тези ли4ни отношения. това му е пе4елившото на филм4ето

спирам с критиките,   bouquet

# 20
  • Мнения: 6 167
Аз пък имам въпрос.Не разбирам английски и гледам само картинки Rolling Eyes...Защо Торес се ядоса на Джордж?И какво отговори Янг на Бърг(за годежа)-уж му върна пръстена,а скачаха и се прегръщаха?Това не разбрах newsm78...не че другото ми стана ясно де Whistling

тя му върна 3 каратовия диамантен годежен пръстен, каза 4е не може да го носи, 4е е хирург ио тн, но 4е казва 'да'. затова ска4аха и се радваха
но като гледам какво се слу4и в 15 тия хора имат много сол да изядат до сватба.

# 21
  • Мнения: 46 403
Гледам темата е поизостанала  Laughing а субтитри има вече  Sunglasses

# 22
  • в къщи
  • Мнения: 467
Гледам темата е поизостанала  Laughing а субтитри има вече  Sunglasses
  Много бързо тоя път newsm78,ще гледам утре,че вече стана късно.
  Lennie,тази серия ми я разказаха,още миналата седмица,пък и аз гледах вече със субтитри.Благодаря ти все пак  Hug

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Гледах 15-та серия и много се впечатлих Shocked. Много силен и тъжен епизод Cry. Нямам търпение за следващия  Crazy

# 24
  • Мнения: 6 167
да, епизода беше силен и по/разли4ен сякаш от общия контекст.
грей дано да я извадят от таз вода  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Крайно време беше Мередит да поузрее малко емоционално, май затова Шонда я бухна във водата, но ще видим докъде ще я докарат...  Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Близнчетата на Патрик Демпси се родили вече!  Grinning
Две момченца, да са живи и здрави! (Обожавам близнаците!  Grinning) Плюс каката, юхуу! супер!

# 27
  • Мнения: 7 831
Ето промото за следващия епизод http://www.youtube.com/watch?v=B7hwX-8PFQE

# 28
  • Мнения: 994
близначетата се родиха още на 1.02 мисля.

а пък на мен новата им серия - 1/3 не ми хареса чак толкова - в стил ER си беше - те обичат да правят такива кризисни епизоди. Grey's  си е според мен сериал за самите доктори, а не за медицинските им случаи - поне за мен е така.
а Meredith ще оживее разбира се. не се е чуло да разкарват някого от сериала.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Да, на 01.02. са се родили, ама не са ми казали навреме  Laughing

Да, наистина последната серия беше голям хаос, не знам как е в действителност за спасителите, но беше като репортаж наживо.

Общи условия

Активация на акаунт