Анатомията на Грей- III част

  • 17 525
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Много измислена тая работа с Мередит. Свършиха ли им се идеите?  Twisted Evil Ако покрай инцидента не развият някоя и друга недоразвита линия от характерите и взаимоотношенията, само ще пропилеят зрителския интерес.

# 46
  • Мнения: 109
И аз я изтеглих, ама не мога да намеря субтитри. Нямам търпение да ги видя вече готови. Или пък ги има вече някъде, помагайте.
Това за Мередит много лошо...Надявам се да я "върнат", нали все пак е на нейно име филма...не ми се иска да я "убиват" така режисьорите. Абе какво да ви кажа, май ми е по-мъчно за Дерек как ще страда Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 639
 Joy Разсмяха ме изкрено с финала на серията .....че кога друг път ще видя лицата на сапьора и Дени Дюкет. Laughing  Аз си падам по черния хумор ...малко.... Simple Smile  Да не ме четат мамите с нежни сърца .   bouquet 

# 48
  • Мнения: 389
Ах, това сапьора ли беше...

А аз се чудих кой е тоз' младеж там Blush

# 49
  • Мнения: 2 177
Ама и как пита дали е мъртва и Дени отговори damn yes или нещо подобно.
А субове още няма доколкото ми е известно.

# 50
  • Мнения: 2 897
Разписвам се в новата тема и споделям,че отдавна не съм гледала филм със свито сърце и под такова напрежение...
Тези два епизода са най-хубавите до момента!Поплаках си,признавам Embarassed
Обожавам го този сериал и това си е Heart Eyes

p/s Четох някъде,че един от титулярните герои ще умре(няма да е Мер,обаче).Силно се надявам да има грешка в спойлера-не искам да се разделям с никой от героите Confused
От всички Алекс ми е най-любим,а хич не го харесвах в началото-това е най-интригуващият персонаж за мен.Мисля,че има още много история около него.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 13:14 от Zorie

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
И аз като Зори съм фенка на Алекс  Peace Много ми е готин, непредвидим, отначало се набива като лошото момче, но има много прикрито добро в него...А и съм му фенка отпреди, още от реклами на Калвин Клайн - имам изрязани от списания отпреди няколко години и сега чат пат си ги вадя да ги разглеждам...

Иначе последният 15 епизод ми хареса м ного и сега се чудя дали без субтитри да не гледам следващият понеже не издържам на напрежението. Но има някои елементи, които си мрънкат и не разбирам какво говорят - докторката Монтгомъри например..
А за Меридит - едва ли точно главният герой да умре и то по средата на сезона, но знае ли човек newsm78

# 52
  • Мнения: 1 533
Вчера четох едно интервю с Изи, скоро трябва да излезе ей този филм с нея Knocked Up. Има много висок рейтинг в имдб - 8.4.

# 53
# 54
  • Мнения: 1 533
Дали е възможно да умре, а да продължи да участва в сериала заедно с Дени, да речем да се явяват до разни пациенти, които са на прага на смъртта и да им помагат да се върнат и да се явяват в сънищата на останалите. Много неестествено ще бъде ако я съживят.

# 55
  • Мнения: 2 897
Дали е възможно да умре, а да продължи да участва в сериала заедно с Дени, да речем да се явяват до разни пациенти, които са на прага на смъртта и да им помагат да се върнат и да се явяват в сънищата на останалите.

Да де,ама така сериалът ще тръгне в съвсем деруга посока и то не към добро...мисля Thinking
Ще оживее,убедена съм,а и заглавието на следващия епизод го подсказва Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 6 743
Няма ли някакъв трейлър за 17 епизод  Praynig   Praynig  Praynig , направо не мога да повярвам........

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 133
http://www.youtube.com/watch?v=NFDA5yjDlSk

Не че ще ти кажат нещо, нали трябва да поддържат напрежението Mr. Green

Мен вече ми станаха безинтересни тези реклами, когато съм много любоптина, нищо не казват, а ако кажат нещо, което не искам да знам, после някак по-безразлично гледам Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
Мерси за промото все пак  bouquet - наистина нищичко не са показали.Ще тръпнем  Crazy
Кога излиза следващият епизод? Praynig

# 59
  • Мнения: 389
В рекламата използваха израза "devastating conclusion" (опустошителен край)  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт