Анатомията на Грей- III част

  • 17 549
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 821
И аз я гледах, серията е супер!

Имам едно питане, някой знае ли коя е последната песен?

# 76
  • Мнения: 389
Шттт де ... някои още я теглят, не я издавайте  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 2 897
spin-off е отделяне на друг сериал от Анатомията на Грей, така ли?
Термина ми е непознат.

да - така му казват спин офф - Кейт Уолш пак ще играе Адисън, но в съвсем различен сериал и с други актьори. - както бяха Joey за Friends или пък  Frasier  за Cheers. само че обикновено спиновете ги правят като приключи даден сериал. да не би да намекват, че искат Грей да спират? newsm78 #Crazy съмнявам се, че той е толкова гледан. ще видим наесен какво ще стане Simple Smile

Не ми се вярва(всъщост,изобщо не ми се иска,толкова добро нещо не бях гледала от години)с този сезон да приключи сериалът-има още какво да се види...

# 78
  • Мнения: 1 425
Мерси за серията  Hug А субтитрите кога трябва да излязат?
Аз също много харесвам Адисън - страхотно стилна жена. Много ме накефи в сериата, когато видя полумъртвата Меридит. Обърна се, погледна Д-р Блян и погледа й просто казваше: "Трябва да й помогна, заради НЕГО" - невероятен момент, направо се разплаках от този момент.
Предпоследната серия направо беше НЕВЕРОЯТНА!!!
Страхотни сценаристи, жестоки актьори   bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 2 897
Може би сте писали,но пак да питам...Колко епизода са този сезон?

# 80
  • Мнения: 7 821
За сега не намерих инфо колко ще са, но следващата седмица няма да има  Sad.

# 81
  • Мнения: 948
Ето тук има заглавията на песните, по епизод. Американска му работа  Crazy Те, това ми липсва, обичат да им е лесно хората....

http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/music?pn=mguide

# 82
  • Мнения: 7 821
Ето тук има заглавията на песните, по епизод. Американска му работа  Crazy Те, това ми липсва, обичат да им е лесно хората....

http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/music?pn=mguide
  bouquet

# 83
  • Мнения: 389
Тъй ... и аз го изгледах. В интерес на истината чух предположението какво ще стане с Елис Грей в yahoo answers, даже мислех да го пускам тук, но ми се стори, че някой си развива свободни съчинения. Пък то ... вярно това се случи ...  newsm78

# 84
  • Мнения: 994
Обърна се, погледна Д-р Блян и погледа й просто казваше: "Трябва да й помогна, заради НЕГО" - невероятен момент, направо се разплаках от този момент.
Предпоследната серия направо беше НЕВЕРОЯТНА!!!
Страхотни сценаристи, жестоки актьори   bouquet  bouquet  bouquet

кой е Д-р Блян? McDreamy ли?

За сега не намерих инфо колко ще са, но следващата седмица няма да има  Sad.


да следващата няма да има, не мисля че ще са повече от 25 епизода.

# 85
  • Мнения: 1 425
Субтитри за 17 серия:
http://subs.unacs.bg/get.php?id=30814

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 19:15 от cvete_m

# 86
  • Мнения: 160
Днес го гледах последният епизод. Бая поплаках , отдавна не ми се беше случвало ...Сериала е супер .

# 87
  • в къщи
  • Мнения: 467
Днес го гледах последният епизод. Бая поплаках , отдавна не ми се беше случвало ...Сериала е супер .
Тъй ... и аз го изгледах. В интерес на истината чух предположението какво ще стане с Елис Грей в yahoo answers, даже мислех да го пускам тук, но ми се стори, че някой си развива свободни съчинения. Пък то ... вярно това се случи ...  newsm78
  Аз още свалям...какво се случваааа newsm77...казвайте бързо,че ще пукна от любопитство.С две думи може-умира...не умира...  33uu.Какво за Елис Грей newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
Жива е, но майка и умира ...
маркирай горния ред за да прочетеш  Mr. Green
Силен епизод.Не искам да свършва сериала и защо няма да има другата седмица  Cry

# 89
  • в къщи
  • Мнения: 467
Мерси  bouquet,на Дамаянти!

Общи условия

Активация на акаунт