Анатомията на Грей- III част

  • 17 528
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 831
Хайде нова тема и нова серия  Wink.

http://www.DMCA-removal-from-Google//details.php?id=66922

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=77339

Приятно гледане и дано скоро имаме и субтитри!

Малко снимки  Simple Smile:




--------
Старите теми:
http://www.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=110545
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133730.0

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 09:06 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 2 065
Записвам се!

# 2
  • Мнения: 389
Гледах последните 2 епизода вчера и днес...

Не разбрах защо кръвта на онази пациентка беше токсична, та всичко живо изпоприпада?  newsm78

И Шефа каза на Бейли, че сега не била готова, но след това със сигурност щяла да стане шеф на хирургията?  Thinking

Някой да ме осветли, моля?

# 3
  • Мнения: 1 639
Е чак със сигирност , че ще е шеф Бейли ...... Simple Smile Аз го разбрах като
"Вярвам в теб . Ти си достоен хирург и някой ден ще станеш завеждащ. Заслужаваш го ."  Simple Smile Може и да не е имал това предвид. Аз така го разбрах.  Simple Smile
Аз сега тегля 14 еп...

ПП . Роклите им от 3-та снимка са ....хм.....малко кофти.  Simple Smile

# 4
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Четох коментарите за 14-ти епизод, нямам търпение да го гледам. Аз, обаче ще изчакам да пуснат серията с друго разширение, че субтитрите за това avi не стават.

# 5
  • Мнения: 2 065
Извинете, ама днес не излезе лои 13 еп., аз поне не намирам никъде 14 newsm78

# 6
  • Мнения: 1 639
Извинете, ама днес не излезе лои 13 еп., аз поне не намирам никъде 14 newsm78
14-ти е.
Специлано за DMCA-removal-from-Google , аз от там свалям , ъплоудъра е обяснил ,че от чужбина са го объркали и той така е написал 13 , т.е втори 13 еп .......Но епизодът е 14 подрет  Simple Smile

# 7
  • Русе
  • Мнения: 278
Записвам се  Grinning
Смъкнах серията ...отивам да гледам  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 10 285
и аз да се запиша  Wink

повече чета отколкото пиша, но серийка, покрай темата не изпускам Simple Smile

# 9
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз пък имам въпрос.Не разбирам английски и гледам само картинки Rolling Eyes...Защо Торес се ядоса на Джордж?И какво отговори Янг на Бърг(за годежа)-уж му върна пръстена,а скачаха и се прегръщаха?Това не разбрах newsm78...не че другото ми стана ясно де Whistling

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Представям си как Бърк и неговата рода чакат Кристина в църквата за сватбата, а тя връхлита с ръкавиците от някоя операция  Laughing

Торес се ядоса на Джордж, защото подозираше, че той се огъна пред закачките на колегите си, а те бяха доста грубички с него относно какво мислят за Кали О'Мали и сватбата им, особено Изи, Алекс.
Кристина каза, че пръстени не носи, че няма да се промени, но пък е съгласна да се оженят, Бърк й каза "Все пак, няма да ми асистираш утре", а тя - "Все пак няма да нося пръстена", "Добре" - "Добре" и след това се отпушиха  Grinning
Токсичността на пациентката беше след химиотерапия, вероятно предозирана или вследствие на хим. реакции, но доколкото разбрах, ще се оправи.

Ричард не беше искрен с Елис, когато й ги говореше тези неща за къщата, семейството и т.н., само от състрадание й ги каза. Или и той не знае какво точно чувства.

# 11
  • в къщи
  • Мнения: 467
 malina_m  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Записвам се и аз.
Изгледах новата серия, и изтървахме едната сватба, надявам се да видим поне тази на Кристина И Бърк

# 13
  • Мнения: 994
за токсичността казаха, че било в следствие от взаимодействието на химиотерапията  с билкови добавки, които е взимала жената.

а за роклите - и на мен не ми допаднаха, но Сандра О (Кристина) изглежда най-добре от всички. Снимките са  от САГ наградите - на актьорите в Щатите.

за Ричард си мисля, че по-скоро и той си мечтаеше на глас - да може всичко да е било толкова просто.

# 14
  • Мнения: 1 064
И аз се записвам, за да следя.
Вече чакам да видя само как ще се развие историята. Тръпката от първи сезон изчезна. През втори беше очакването, а трети е направо ... хайде, че съм възпитана.

Общи условия

Активация на акаунт