bolki w stomaha

  • 545
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 272
zdraweite momi4eta,
nostem spia na lqwata ili na dqsnata strana,no ot 1 sedmica kato legna taka me boli stomahat.wse edno organite mi padat nalqwo ili nadqsno.osobeno kato legna na lqwata strana po4wa da me probojda nesto nisko dolu w lqwo.kato se izprawq i iz4akam malko mi minawa w powe4eto slu4ai.ostawat mi samo 3sedmici do termina.spored was towa kontrakcii li sa ili trqbva da se pritesnqwam.ako sa kontrakcii zasto samo kato legna me boli 

# 1
  • Мнения: 684
И при мен напоследък става така! И преди трудно си намирах място нощем, но сега е много неприятно и даже ми се гади от това местене и "разбъркване" на органите вътре. Предполагам, че може да се дължи на това, че като слиза бебчето в таза, освобождава място в разтегната коремна кухина и малко или много органите вътре не са така притиснати и подпряни както до преди някой и друг ден. Но вече не обръщам внимание на тези какви ли не странни усещания и си повтарям, че като родя ще мине.  Grinning
Желая ти леко раждане и сладък бебок! 

# 2
  • Мнения: 157
Не се притеснявай, като родиш всичко се оправя. Не е нищо, което да е безспокои - нормално е. Бебчо е голям и като мърда, притиска органите.
Леко раждане!!!

# 3
  • Мнения: 999
Аз мисля че е от бебчето защото то вече е голямо.И при мен беше така.
Аз правех така, ако легна на дясно си слагам една възглавница под корема, или си натъпквах част от юргана и така ми олекваше.Пробвай и ти Peace

# 4
  • Мнения: 2 005
Според мен не са контракции,при тях трябва да ти се втвърдява стомаха,абе ти ще разбереш ако е такова ThinkingМоже би е от местенето на бебо,понеже е вече голям и притиска някои органи newsm78

# 5
  • Мнения: 2 956
Не се притеснявай, като родиш всичко се оправя. Не е нищо, което да е безспокои - нормално е. Бебчо е голям и като мърда, притиска органите.
Леко раждане!!!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт