ФИНАЛЪТ - Шоуто на Слави от 20.00ч.честито на Метин!

  • 7 713
  • 203
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Ще гледате ли и кой ще вземе колата!?  Laughing
Танцът на Метин!
http://www.vbox7.com/play:8fbfeaea

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 23:21 от Leo*

# 1
  • Мнения: 1 533
Добре че каза, че е от 8. Щях да го изпусна!

# 2
  • Мнения: 7 474
Добре че каза, че е от 8. Щях да го изпусна!

И аз днес разбрах и щях да го изпусна , затова предупреждавам!

# 3
  • Мнения: 4 473
Само да не е Лилия Naughty. Три пъти съм гледала танци и трите пъти Слави оспорваше решението на журито, относно оценката и - ей това ме подразни. Crossing Arms
Определено симпатизирам на мъжката половина от участниците. Flutter

# 4
  • Мнения: 120
Аз съм за Метин. Танцува много добре и заслужава да спечели.  newsm74

# 5
  • Мнения: 537
И на Лилия и на Моника някоя си симпатизира и все за циците й говори. И аз предпочитам някой мъж да си кара колата. Ама като знам колко харчи......

# 6
  • Мнения: 5 577
 Sunglasses Аз ще ходя на кръчма, после ще ви чета. Искам да има хубави, подробни коментари, както си му е реда.

# 7
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

# 8
  • Мнения: 7 474
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

 Shocked Сериозно ли?

# 9
  • Мнения: 52
Аз съм за Метин Mr. GreenСтрахотно танцува Laughing

# 10
  • Мнения: 1 951
Само да не е Лилия Naughty. Три пъти съм гледала танци и трите пъти Слави оспорваше решението на журито, относно оценката и - ей това ме подразни. Crossing Arms
Определено симпатизирам на мъжката половина от участниците. Flutter

И аз съм на това мнение.

# 11
  • Мнения: 803
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

Хамърът на Слави го беше спечелил един обикновен човечец, живеещ в някакво село. Продаде го малко след като го спечели (т.е. беше пуснато за продажба в една автокъща).
А дали Слави си го е купил после е друг въпрос, но се съмнявам. Слави има толкова много пари, че може да кара каквото си поиска. Едва ли му е за Хамъра. А и доколкото слушах в предаването му, Ферарито не е негово. Конкурсът си има спонсори, които го осигуряват.

# 12
  • Мнения: 99
Метин ще спечели   car003 ....
Само това ще ви кажа  Wink

# 13
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Метин, Метин!!!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт