Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2005, 12:41 ч.

Избор на лекар за раждане

• 922
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Моля ви, кажте ми как и кога става избирането на лекар за раждане? Много ми е важно, а нямам време. Става дума за 1-ва АГ "Св. София".

# 1
  • София-Париж-София
Цитат на: Valiare
Здравейте! Моля ви, кажте ми как и кога става избирането на лекар за раждане? Много ми е важно, а нямам време.

Избираш си лекар, отиваш при него, споразумявате се финансово...........и чакаш да родиш!

# 2
Да, но колко време преди термина?
Нали се минава и през регистратура?

# 3
  • София-Париж-София
Да, но колко време преди термина?
Нали се минава и през регистратура?

Ами аз като си избрах лекар не съм минавала през никаква регистратура-всичко стана (а и в повечето случай става) на 4 очи с лекаря. Хубаво е поне 20 дни или месец по-рано да се договорите, въпреки че аз се разбрах с моя 10 дни преди да родя!

# 4
А дали е възможно договорката да стане предварително, а плащането - после?
Нали 1-ва АГ официално обяви избор на лекар - 500 лв?! Т.е. няма вече на "4 очи".

# 5
  • София-Париж-София
Нали 1-ва АГ официално обяви избор на лекар - 500 лв?! Т.е. няма вече на "4 очи".

Ами не знам за там, но според писанията на мамите (а и моят опит) всичко става на 4 очи в повечето случай. Знам за Св. София, че има обявена официална тарифа, но честно казано там не съм наясно. Аз раждах в ШЕйново и там така стоят нещата, както съм ти написала. А за плащането-ние платихме преди да ме изпишат!

# 6
  • Smolyan
Shocked  Shocked  Shocked Абе незнам аз ли не живея в реалния свят или тези хора нещо са се побъркали ама какви са тези 500 лв.  за избор? В тези пари влиза ли нещо ... в смисъл отделно ли се плаща за раждането, за леглото и други такива?

# 7
  • София-Париж-София
Цитат на: Zuzi
Shocked  Shocked  Shocked Абе незнам аз ли не живея в реалния свят или тези хора нещо са се побъркали ама какви са тези 500 лв.  за избор? В тези пари влиза ли нещо ... в смисъл отделно ли се плаща за раждането, за леглото и други такива?

Да, тук ти влиза само лекар+анестезиолог, доколкото знам за Св. София и май и ВИП зала за раждане, ама не съм сигурна! Всички други екстри (вип стая, татко на раждането и др.) си се плащат отделно:) Веселба.........

# 8
  • София

Трябва предварително да се уговориш с лекаря, за да си знае. После след като родиш се заплаща на касата. Аз не съм ползвала тази услуга, но това е, което ми каза жената до мен.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт