Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

В новините по НТВ ще го дават сега Wink
Четвърто посегателство върху негово имущество Shocked Мислят, че близначките имат нещо общо  newsm78

http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=12614
« Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 19:47 от Leo* »
Цитирай

Не ми се вярва нещо общо да имат тризначките, по вероятно ми се струва да има нещо общо с някой от бившите на Лилето newsm78
Цитирай

London, UK

Не ми се вярва нещо общо да имат тризначките, по вероятно ми се струва да има нещо общо с някой от бившите на Лилето newsm78

И аз мисля, че това е по-вероятно.
А, днес във вестника четох, че Любов живее на семейни начала със своя приятел, който притежавал фирма за таксита в Благоевград. Туко-виж скоро брадърката почне да пише в Бг-мамма. 35
Цитирай

Мале ,тя ако прочете какво се изписа за тях  ooooh! ще им стане лошо  hahaha
Цитирай

Мечтай си, хич и няма да се впечатлят  Mr. Green.
Цитирай

In pursuit of magic...

Некой от бившите мутри на ЛилитУ ще да е, само не ми стана ясно защо чааак до Благоевград отидоха да питат тризначките дали имали идея кой е?  newsm78
Цитирай

Хм, съмнявам се, че изобщо могат да боравят с компютър, камо ли да четат и пишат тук... newsm78
Цитирай

Пловдив

И аз мисля, че това е по-вероятно.
А, днес във вестника четох, че Любов живее на семейни начала със своя приятел, който притежавал фирма за таксита в Благоевград. Туко-виж скоро брадърката почне да пише в Бг-мамма. 35

Силно се съмнявам, че знае за какво се ползва компютър!  Тя глагол не знае какво е, а ти направо я направи висшистка  35
А за Боби и аз мисля, че може да някой "познат" на Лилито, но знае ли човек.....
Цитирай

Според мен Борислав се самонапада  Peace От друга страна, може Лиляна да го малтретира,а той да се притеснява да го признае  Mr. Green.
         Все пак няма ли някой да раздуе повече за негледалите   bouquet?
Цитирай

И аз си мисля, че е някой от обкръжението на Лиляна. На мен Борислав ми е безкрайно антипатичен, и то точно след тези си изказвания. Огромно самочувствие има човека. Не обичам да ми мекат, ама и Лиляна говори на диалект, както и почти всички увастници в ББ3.
Цитирай

Венера

А защо да не може да бъде бившата на Борислав.Многократно ЛилитУ казваше за нея неща от рода,че сигурна била някаква грамада и разни такива.Може бившата му да го атентира от завист или нещо подобно. Thinking
Цитирай

London, UK

А защо да не може да бъде бившата на Борислав.Многократно ЛилитУ казваше за нея неща от рода,че сигурна била някаква грамада и разни такива.Може бившата му да го атентира от завист или нещо подобно. Thinking

Е, бившата е във Франция. Борислав е водил ЛилитУ до Франция да ги запознае. Mr. Green
Цитирай

София

Не вярвам да са тризначкие:-)мисля,че по скоро е някой от тези на лилето:=)ама не смее да си го каже
Цитирай

София

И аз мисля, че е някой от обкръжението на Лили.
А относно:
То аз и да четат не забелязах да могат!!!
Цитирай

София

Споделям мнението ,че Борислав сам се напада.Може да има някаква изгода  - някакви застраховки да вземе или нещо подобно и .."хоп" решил е да го  припише на близначките .Магазина им бил подпален ,сега колата му ...Близначките никаква представа си нямат за тия събития ,естествено . Че те изобщо едва ли са се сетили за Борислав в последно време .С голямо самочувствие е тоя ,наистина.

Не мисля ,че е някой от бившите гаджета на Лилито .Та нали последното й гадже си е взело дори колата .Отдавна си е намерил някоя по-младичка,на която е дал колата,та защо тогава да се занимава с Борислав ?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора