Рязане на блатове

  • 4 034
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 622
От известно време си търся уред за рязане на блатове. Преди известно време бях гледала в някой от хипермаркетите такъв уред. Прилича ми на трион и изглежда, че безпроблемно можеш да разполовиш дебеличък блат. Днес, в магазина на Солинген най- накрая го открих. Но 9лв. ми се стори малко множко за такова нещо. Току що открих ето това http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=22_43&products_id=159
Някой ползвал ли го е това чудо и освен онлайн, откъде мога да си го закупя?

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Ползвала съм нещо подобно, когато работех като ученичка лятото в един сладкарски цех, но незнам откъде може да се закупи. То и това което аз съм ползвала беше по - различно - по-обикновено. Представляваше нещо като метална тръбичка под формата на буквата П и завързано стоманено въженце между двете стълбчета.
Извинявай - не можах да го обясня много добре.  Embarassed
Мисля, че такива неща може да имаа в някои магазинчета за домашни потреби по пазарите - на Женския или някъде другаде, защото поголемите хипермаркети обикновено продават по-качествни, по-сложни и съответно по-скъпи подобни "джаджи".

Аз бях решила да си купувам такова, но ме мързеше да търся и сега като ми се наложи да режа блатове го правя с обикновен ( по-дебел) конец. С малко повече внимание става и така. Peace

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
lubopitko, една приятелка го има този конец, тя е много доволна. Пък и 5 лева е поносима цена май...  newsm78

# 3
  • Мнения: 622
Да, поносима е, никога не съм поръчвала по интернет каквото и да било и за това се чудех откъде мога да си го взема лично...  newsm78
Таня, много добре си го обяснила.  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 545
lubopitko - точно за поръчка през интернет, и точно за това приспособление, не мога да ти отговоря. Но уред за рязане на блатове има в Практикер,  Хит и в Метро. И в трита магазина са еднакви. подобно е на това, което tania28 ти е обяснила. Изглежда горе - долу като ножовка със струна. На картинката е дадено разрязване на торта на парчета, но става и за разрязване на блатове. Може да регулираш височината на разрязване.Стуваше около 4 лв. И аз се чудех, дали да си го купя, но това което ти си открила, изглежда по - лесно за боравене.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, поносима е, никога не съм поръчвала по интернет каквото и да било и за това се чудех откъде мога да си го взема лично...  newsm78
Таня, много добре си го обяснила.  Hug
Аз пък каквото мога си го поръчвам през нета- така си спестявам много време за ходене до определено място.  Peace

# 6
  • Мнения: 622
Значи остава да реша дали трионообразното нещо да си взема или конеца...  Joy hahaha
Мерси за инфото irinopolis, аз проверих в няколко Били, мислех и в ХИТ да проверя.   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 903
Това, което аз съм ползвала даже беше с два стоманени конеца - за да се реже тортата направо на 3 блата. Беше много удобно.
Благодаря ти Lubopitko за темата -  ще взема и аз да си купя такъв уред, щом го има в магазините.

# 8
  • Мнения: 622
 Hug
И после ще споделяме опит.  Peace

# 9
  • Мнения: 5 462
Такива инструменти има на Метро , Биг шоп или ТCM .

# 10
  • Мнения: 622
Обиколих няколко магазина ТСМ, Биг Шоп също- няма.

# 11
  • Мнения: 5 462
Аз във Варна бях виждала в някой от магазините Биг шоп .

# 12
  • Мнения: 373
Аз имам подобен конец, става за рязане, малко треудно но върши работа, купих го от Метро, но не помня колко сруваше. на фирмата Fackelman е моят.

# 13
  • Мнения: 622
Между другото тук имаше много Биг Шоп магазини, но нещо напоследък ми прави впечатление, че западат. Развалиха този на Стамболийски и Христо Ботев, а бяха много хубави и имаше доста интересни нещица. Често посещавам този на Симеон, защото е близо до работното ми място, но там има предимно дрехи. Не е както преди...

# 14
  • Мнения: 14 469
Практикер - 4 лева

Общи условия

Активация на акаунт