Отговори
# 90
  • Мнения: 4 068
А снимките не можеш ли да пуснеш някак, че нещо не успявам да ги дръпна?

# 91
  • Мнения: 3 674
..... ooooh!  момичета в момента работая по въпроса.Сeгa копирам и сканирам снимките....

# 92
  • Мнения: 3 674




Ох добре че мъжът ми се включи да помага иначе незнам.Така за да увеличите снимката,кликнете върху нея.Ритуал означава позиция.Под всяка снимка съм номерерила пoзициите.
 Супер са! За месец ми исчезна и корем и талия се появи.Ама много напън иска,всеки ден...и най-веч пак повтарям имат ефект когато се правят на гладно...тоест поне 1 чес преди храна.Освен това премахват стреса и умората...абе aйде стига реклами. Mr. Green Ще се убедите....ако сте сериозни.

...Успех!!! Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 3 674
Поради големия интерес към тибетците,получвам молби на ЛС да ги постна.Имам проблем с Skype,така че ето ги тук.

ПЪРВИ РИТУАЛ
"Първият ритуал, - продължи полковникът, - има за цел да повиши скоростта на енергията в тялото и всички деца по света го използват в игрите си. Необходимо е да застанете прав с изпънати хоризонтално ръце, като продължение на раменете, после да  се  завъртите  около  оста  си,  докато  получите леко усещане за виене на свят. Има едно единствено условие, което трябва да се изпълнява - трябва да се въртите от ляво на дясно. С други думи, ако поставите на пода пред вас часовник, трябва да се  въртите  по  посока  на  часовниковата стрелка   отбелязвайки   завършването   на всяко завъртане с леко забавяне".
"В началото, един нормален възрастен човек, ще може да се завърти половин дузина пъти преди да започне да усеща виене на свят, което ще го накара да седне или легне и точно това е, което трябва да се направи    след    упражнението. Ритуалът трябва да се изпълнява до момента, в който усетите леко виене на свят.
ВТОРИ РИТУАЛ
"Този ритуал е още по-лесен от първия". Трябва да легнете по гръб на пода или на легло.  Ако  този  ритуал  се  изпълнява  на пода, използвайте килим или одеало, сгънато няколко пъти, за да може тялото да не е в пряк контакт със студения под. Ламите използват молитвени килимчета от вълна които постилат на пода. Ръцете се поставят отстрани на тялото, с длани обърнати към пода, като всяка ръка е леко обърната към другата. После се повдигат краката, изпънати до вертикално положение. Ако е възможно, движението се съпровожда и с повдигане на главата, без при това да се свиват  коленете,   после  бавно  се  пускат изпънатите крака на пода и се отпускате за няколко секунди преди да повторите.

 ТРЕТИ РИТУАЛ
"Третият ритуал трябва да се изпълнява веднага след втория. Той също е много лесен. Трябва да застанете на колене на килима, поставяйки ръцете по продължение на бедрата, после наведете главата колкото може по-надолу, така че брадата да натисне гърдите. След това се нклонете колкото е възможно назад, вдигайки главата и изпъвайки брадата максимално назад. Наклонете се отново напред и повторете. Видях повече от двеста лами да изпълня¬ват този ритуал едновременно и за да увеличат съсредоточаването си
 ЧЕТВЪРТИ РИТУАЛ
"Четвъртият ритуал в началото ми се стори много труден, но след една седмица, вече  го   изпълнявах  с  лекота.  Трябва   да седнете на килима с изпънати напред крака, после поставете ръцете отстрани на тя¬лото, като опрете длани на пода, след това повдигнете тялото си, сгъвайки коленете така, че краката и ръцете да са във вертикално положение; останалата част на тялото, от коленете до раменете трябва да бъде в хоризонтално положение. Брадата отново е притиснала гърдите и след това, преди да вдигнете тялото, изпънете бавно главата колкото е възможно назад. Накрая се връщате в седнало положение и се отпуснете, преди да повторите упражнението. В хоризонтално положение всеки мускул   на   тялото   е   под   налягане   и   това стимулира енергийните центрове".
ПЕТИ РИТУАЛ
"Най-добрия начин да се изпълни този ритуал е да поставите ръцете на пода на разстояние около 60 сантиметра, после да изпънете назад краката, леко разтворени също на около 60 сантиметра, главата назад. След това вдигнете таза колкото е възможно по-нагоре, опирайки се на пръстите на краката и на дланите, като брадата се притисне към гърдите; после отпус¬кате спокойно тялото в изходното положение, изпъвайки главата, колкото е възможно по-назад. След няколко седмици, когато това упражнение ви стане лесно, можете да отпускате тялото надолу, без да докосвате пода. Така мускулите ще бъдат напрегнати, и когато тялото е нагоре, и също така, когато е отпуснато надолу.....

Eto..... Hug

http://home.online.no/~tsaethe/index.cfm

# 94
УПРАЖНЕНИЯТА НАИСТИНА СА СУПЕР.АЗ СЪМ ГИ ПРАВИЛА ПРЕДИ 5ГОДИНИ.НО roza66 НЕ СПОМЕНА ЧЕ,МЕЖДУ ВСЯКО УПРАЖНЕНИЕ СЕ ВДИШВА ПРЕЗ НОСА И СЕ ИЗДИША ПРЕЗ УСТАТА /КАТО УСТАТА Е ВЪВ ФОРМАТА НА БУКВАТА О /.НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2-3 ПЪТИ.

# 95
# 96
  • Мнения: 3 674
УПРАЖНЕНИЯТА НАИСТИНА СА СУПЕР.АЗ СЪМ ГИ ПРАВИЛА ПРЕДИ 5ГОДИНИ.НО roza66 НЕ СПОМЕНА ЧЕ,МЕЖДУ ВСЯКО УПРАЖНЕНИЕ СЕ ВДИШВА ПРЕЗ НОСА И СЕ ИЗДИША ПРЕЗ УСТАТА /КАТО УСТАТА Е ВЪВ ФОРМАТА НА БУКВАТА О /.НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2-3 ПЪТИ.
Да пропуснах да спомена  това.Наистина е важно дишането меджу  упражненията...като ръцете са на кръста.
Благодаря ти krakibouquet

# 97
  • Мнения: 402
Роза, наистина не изглеждат трудни, благодаря ще ги пробвам.  bouquet

# 98
# 99
# 100
  • Мнения: 3 674
Роза, наистина не изглеждат трудни, благодаря ще ги пробвам.  bouquet

geri.pl Абе честно и аз така си мислих...ама като се напънах и направих първите три по  9пъти  и се сгромолясах на пода  още на третото упражнение.За да стигна до 21 пъти...мина повече от два месеца...
Так че ако не си се занимавала с спорт или Йога,препоръчително е да се почне с малък брой...например с 7 броя..или дори с 5 . Ти kraki  какво мислиш по въпроса?

# 101
  • Мнения: 402
Розичка, аз и три незнам дали мога да направя, защото по цял ден стоя на един стол зад едно бюро, но важното в случая е, че имам желание да пробвам. Ако ми изглеждат много трудни, ме хваща мирзел и дори не пробвам.
Пък и не е някакъв сложен комплекс от 15-20 различни упражнения, така че лесно се помни.
Това ми беше мисълта, още веднъж благодаря за информацията smile3525

# 102
  • Мнения: 3 674
Розичка, аз и три незнам дали мога да направя, защото по цял ден стоя на един стол зад едно бюро, но важното в случая е, че имам желание да пробвам. Ако ми изглеждат много трудни, ме хваща мирзел и дори не пробвам.
Пък и не е някакъв сложен комплекс от 15-20 различни упражнения, така че лесно се помни.
Това ми беше мисълта, още веднъж благодаря за информацията smile3525

Да така е,не е сложен комплекс...Права си.Оххх  да си призная и мен в началото ме мързеше наистина.Така че напълно те разбирам...ама един ден реших че с това коремче дето го бях пуснала,трябвa да го стопя...ще вземмaт ди си мислят че съм в 5-я месец... Joy
Успех мила! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 15:20 от roza66

# 103
Момичета,и аз в началото започнах с по5 броя и увеличавах с по1 всеки ден.Роза благодаря ти че писа за тибетците.Аз ги бях забравила,но след 8 март почвам и аз.Най-важното е да си измислим мотивация и да имаме по-силна воля.Ще видите че ще има резултат.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт