Хранителни добавки "Тянши" ?

  • 4 956
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Последно време много ми ги хвалят. Някой чувал ли е нещо повече за тях?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Нищо не съм чувала за тях, но напоследък много съм се запалила по кълновете. това да не е нещо подобно?

# 2
  • Мнения: 1 277
Цитат на: Лекси
Нищо не съм чувала за тях, но напоследък много съм се запалила по кълновете. това да не е нещо подобно?

Май не е. Някакви чайове и таблетки са.

# 3
  • Мнения: 2 792
Не съм сигурна, но ай има техен щанд в Халите Thinking
Или пък са някой други китайски Thinking , изваждат едни големи щендери с брошури и продукти и там една как и един батко , разясняват кое за какво е.
Само съм ги виждала, де не съм ги ползвала,май не се изказах много по темата Laughing

# 4
  • Мнения: 1 497
Да, аз съм чувала за тях. Лекували рак, помагали при гинекологични заболявания- въобще чудо на природата. Цената им беше 470$.

# 5
Каква е тази цена 470$.
Аз съм ползвала 4 от техните продукти и съм изключително доволна.Много от здравословните ми проблеми изчезнаха.Искам да кажа за тези който не знаят , че всеки продукт си има индивидуална цена а тази от 470 $ въобще не е достоверна.Аз използвах таблетките Лян Ян и лицето ми стана страхотно.Сега мисля да си взема един страхотен техен продукт казва се "Вейкан".Дори станах и дистрибутор в Тянши и съм много доволна.Така,че мога да ви кажа с чиста душа,че нещата са повече от срахотни,да не са евтини но това което дават на организма ни е незаменимо.

# 6
  • Мнения: 5 140
Разгледах им брошурката,харесала съм си за Ния детският калций,това са били прахчета и ме посъветваха да и ги дам преди "болнавия сезон".Тези прахчета струват някъде около 35$ ако не се лъжа за 10бр.Аз като за начало мисля да пробвам с по малко,защото се пие по някаква схема(ако не се лъжа),в зависимост от това колко годишно е детето.
Като пробваме ще споделя.

# 7
  • Мнения: 1 320
Виж тук ... http://www.tiensmed.ru/index.html
Ако си харесаш нещо пиши на ЛС ... мъжът ми е дистрибутор.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 101
Да, аз съм чувала за тях. Лекували рак, помагали при гинекологични заболявания- въобще чудо на природата. Цената им беше 470$.

Глупости !  Stop
Няма такава цена !
Аз съм дистрибутор !

# 9
Всички вие,който сте ползвали продуктите и ги ползвате,за ваше финансово олеснение можете да станете дистрибутори.Така, ще си купувате тези невероятни продукти на дистрибуторска цена и освен това при всеки закупен от вас продукт ви се трупат точки чрез който се издигате в нивата.
За да стартирате като дистрибутор вие давате еднократно 10 $.След като данните ви се обработят
вие получавате вашият договор и литература в която е описано всичко от което ще имате нужда по-нататък.Ще научите както за продуктите така и за маркетинговата схема "Мулти лева".Хубавото на маркетинговият план на Тянши е , че вие само се издигате в нивата,никога не ви вземат точки и никога не започвате отначало вашата схема.Примерно ако сте стигнали до трето ниво и определен период не сте реализирали продажби поради една или друга причина , няма да ви върнат в 1-во или 2-ро ниво.Вие се издигате само нагоре и никога надолу.В зависимост от продажбите и от нивата вие получавате всеки месец разпечатка и виждате колко точки имате и каква месечна заплата ви се полага.Просто схемата е невероятна.А продуктите още повече.Ако искате да ви обясня и да ви запозная подробно с маркетинговата схема пишете ми на адрес:djesika_operator@mail.bg
А след това ако проявите желание да станете дистрибутор ще ви изпратя на посочен от вас адрес договор и всичко необходимо за по нататъшната ви работа като дистрибутор в Тянши.Ако имате въпроси и за продуктите пишете на посоченият адрес.Благодаря за вниманието!

# 10
Хора има търсачки! Поровете се малко. Ако ви мързи ето Ви едно адресче
www.tiens-bg.hit.bg . Е сайтът не е напълно готов но все ще Ви светне по въпроса

# 11
ТЯНШИ" представя продукция, която носи желаното здраве на всички хора! "ТЯНШИ" заимства всичко най-ценно от традиционната китайска медицина и използва най-новите биотехнологии, затова препаратите с марка "ТЯНШИ" оказват комплексно въздействие върху човешкия организъм.
  С прилагането на биологично активните добавки /БАД/ на "ТЯНШИ" храненето става балансирано, намалява се количеството на липидите в кръвта, забавят се процесите на стареене, предотвратява се образуването на злокачествени тумори, пречиста се отделителната система, регулира се работата на половата система, регулира се имунната система, организмът се обогатява с енергия и хранителни вещества.
  При употреба на оздравителна продукция "ТЯНШИ" се укрепва не само вашето общофизическо състояние, но се активизира и умствената дейност, подобрява се паметта, което е важно и за децата, и за възрастните, и за хората в старческа възраст.
  С приемането на продукти "ТЯНШИ", като препаратите на биокалций, цинк, капсулите с мицел на кордицепс, таблетките спирулина и целулоза, антилипидния чай, капсулите с хитозан, "Вейкан", "Холикан" целебните капсули "Икан", Вие ще възстановите своите жизнени сили, ще се избавите от множество недъзи, излишни тревоги и ще придобиете прекрасно самочувствие.
  "Да носи здраве на човечеството и да служи на обществото" - това е неизменният принцип на компания "ТЯНШИ".Качеството на продукцията "ТЯНШИ" потвърждава повсеместното и признание. Тя предпазва Вашето здраве и гарантира благополучието Ви.

Ако сте заинтригувани посетете www.tiens-bg.hit.bg

# 12
"ТЯНШИ" представя продукция, която носи желаното здраве на всички хора! "ТЯНШИ" заимства всичко най-ценно от традиционната китайска медицина и използва най-новите биотехнологии, затова препаратите с марка "ТЯНШИ" оказват комплексно въздействие върху човешкия организъм.
  С прилагането на биологично активните добавки /БАД/ на "ТЯНШИ" храненето става балансирано, намалява се количеството на липидите в кръвта, забавят се процесите на стареене, предотвратява се образуването на злокачествени тумори, пречиста се отделителната система, регулира се работата на половата система, регулира се имунната система, организмът се обогатява с енергия и хранителни вещества.
  При употреба на оздравителна продукция "ТЯНШИ" се укрепва не само вашето общофизическо състояние, но се активизира и умствената дейност, подобрява се паметта, което е важно и за децата, и за възрастните, и за хората в старческа възраст.
  С приемането на продукти "ТЯНШИ", като препаратите на биокалций, цинк, капсулите с мицел на кордицепс, таблетките спирулина и целулоза, антилипидния чай, капсулите с хитозан, "Вейкан", "Холикан" целебните капсули "Икан", Вие ще възстановите своите жизнени сили, ще се избавите от множество недъзи, излишни тревоги и ще придобиете прекрасно самочувствие.
  "Да носи здраве на човечеството и да служи на обществото" - това е неизменният принцип на компания "ТЯНШИ".Качеството на продукцията "ТЯНШИ" потвърждава повсеместното и признание. Тя предпазва Вашето здраве и гарантира благополучието Ви.

Ако сте заинтригувани посетете www.tiens-bg.hit.bg

# 13
Аз да ги похваля малко. Направиха ми една прогвама на тянши от три етапа. Сега свърших първия през който вземах биоцинк, калций, хитозан и кордицепс. Имах алергия - затихна, имах главоболие - изчезна. Постоянно ме болеше стомаха, и тоя проблем ликвидирах с хитозана. Имах мн гадно акне и пъпки на гърба - лицето ми светна, гърба ми напълно се изчисти. И една пъпка няма! Аз съм на 17 и бях кожа и кости, след един месец пиене на продуктите тянши - успях да заякна и да се изпълня като мъжкар и всички познати ми говореха, че мн съм се променил. Чувствам се бодър и жизнен както никога досега!
Наще също ги вземат - помогнаха им! В началото мислех скептично и си казвах, че са боклуци, но за мое щастие се оказа, че има нещо което може да ми помогне. Преди ходех като умряла кокошка, в следствие на алергията, а сега не знам къде да си пръскам енергията! Досега сме дали над 1500$ за тянши и не съжаляваме нито за цент. Така, че който има възможност - да вземА!

Общи условия

Активация на акаунт