Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Maми, от колко години по4нахте да водите детето на куклен театьр Споделете, ако оби4ате
Цитирай

Кори Селести

Елина е на две и половина...не сме я водили, но в градината им организитар от време на време и казаха, че им е забавно на децата...
около две години мисля, че вече могат да понасят по-кратки представления.
Цитирай

София

Лора е на 1г.7м почти.Водих я в 199. 30мин. не отлепи очи и не помръдна от стола.На песничките вдигаше ръчички и се клатеше в такт.Беше най-малкия зрител и дори актьорите я забелязаха.След края отиде до сцената и продължи да зяпа като хипнотизирана. Не зная дали защото приказката беше за слонче /тя им е фен/ или баланса между разказ,игра и песен беше чудесен и акт.фантастични, но детето се изкефи максимално, а аз се изумих.Изобщо не очаквах да й се задържи постоянно вниманието.
Всъщност я заведох защото май на мен много ми се ходеше Embarassed  Razz  Razz , а то гледай какво стана!
Цитирай

Водих я на година и три. Вкъщи редовно гледаше Бейби Айнщан - има едно, което е направено със завеса, аплодисменти... Така че, когато влязохме в театъра, Ида беше щастлива. Нооооо, излязоха един опърпан заек и грозен мечок С ОГРОМНИ ГРОЗНИ ГЛАВИ, които боботеха ужасно. Пък ние бяхме седнали отпед, с идеята да виждаме добре.Постановката беше уж Мечо Пух. С Ида се споголедахме очудено и си тръгнахме. Аз лично се стреснах от вида им...
Ще пробваме пак с някоя постановка с мариотнетки и нормални хора

#Silly  #Silly  #Silly

Много им е беден и опърпан декорът на Пловдивския куклен театър. Със сигурност има неща, които са били стари още по мое време....

#Splat  #Splat  #Splat

Не ми хареса и как крещяха и виеха актьорите. Май на никой в залата не му хареса особено.
Цитирай

София

Аз като малка много обичах да ходя на куклен театър и чакам с нетърпение малката да порасне и да я заведа. Интересно ми е дали и на нея ще й харесва толкова колкото на мен.
Цитирай

София

бях решила да го заведа на театър като стана 2 г. и половина, но нещо не се организирах ooooh!
та като стана на три си казах...никакво мотане повече...заведох го след като откриха сезона...на куклен и на детски театър с актьори...
страшно му е интересно...и за секунда не си отклонява вниманието...независимо дали представлението е половин час или час и половина...
вече доста често сме на театър...има и постановки, които сме повторили...

твоето детенце но колко годинки е...
Цитирай

Синът ми започнах да го водя на 2,5г.Аз също като малка много обичах да ходя и за това гледам да не го лишавам и него от това преживяване.Много му харесва,но и аз винаги подбирам по-простичките постановки,защото това лято например(той вече на 3,5г)го водих на Принцесата и граховото зърно и детето не беше много заинтригувано и заинтересовано от спектакъла.А пък,че едно време декорите в театъра бяха по-богати и красиви,куклите също-спор няма.
Цитирай

Sofiа

Малко ОФФ: Сестра ми учи актьорско майсторство и още преди месеци купи за бобо книжката за 3те прасенца с малки кукли за тетър с пръстчета. Нямя търпение да започне да му играе спектакли  Very Happy  След още някой месец ще го пробваме и ще кажа резултата
Цитирай

София

на мойта буба й правеха куклен в яслата и градината
иначе сега ходим на театър в Столичната библиотека
за децата е много интересно, актьорите са близо до тях, много осъвременяват пиесите, а сле представлението децата могат да ги "пипнат" (за актьорите става дума)
Преди около месец и нещо ходихме на "Червената шапчица" и се спуках от смях. Децата водиха диалози с актьорите по време на спектакъла Wink смях
Имаше някакво хлапе, някъде зад нас, което почна
- Еййййй, вълк, вълкккк, вълкккккк
И вълка както си казваше репликите, спря, обърна се и каза
- Да, кажи
- Ми аз пак съм тук
- Браво
Wink
Цитирай

Враца

Цитат на: AnMary_
на мойта буба й правеха куклен в яслата и градината
иначе сега ходим на театър в Столичната библиотека
за децата е много интересно, актьорите са близо до тях, много осъвременяват пиесите, а сле представлението децата могат да ги "пипнат" (за актьорите става дума)
Преди около месец и нещо ходихме на "Червената шапчица" и се спуках от смях. Децата водиха диалози с актьорите по време на спектакъла Wink смях
Имаше някакво хлапе, някъде зад нас, което почна
- Еййййй, вълк, вълкккк, вълкккккк
И вълка както си казваше репликите, спря, обърна се и каза
- Да, кажи
- Ми аз пак съм тук
- Браво
Wink

Представих си картинката само Laughing  Laughing  Laughing
Много се развеселих от тази тема!
И ние вече сме се отчели с първото ни посещение на куклен театър-Мартинка беше поканена на детско представление в една детска градина,и аз бях приятно изненадана колко внимателно следеше действието и беше кротка,защото очаквах да вдигне всичко с главата нагоре.Покрай Коледа навън също имаше почти всеки ден Дядо Мразовци,Снежанки,музика и награди и тя винаги беше първа писта,по 1 час е танцувала с големите дечица,а тя още няма 2 годинки.
Дано си остане този интерес и по-нататък,та да ходим заедно на театър,защото и аз много го обичам!!!
Цитирай

София

А някой ходил ли е в "Мариета и Марионета"?
В сайта им пише, че има постановки подходящи и за най малките.
Смятам в събота да заведа малчо там.
Ако имате някакво инфо за там моля кажете Laughing
Цитирай

ул. "Свобода"

Много обичах да гледам "Копче за сън". Знаете ли дали се играе някъде? Изобщо какво играят в София,което да ви е харесало?
Цитирай

София

момичета, а ходили ли сте на детски представления в "Смехорани"?  Аз мисля да заведа дъщеря си другата седмица(ще ни бъде за първи път) и ми се иска да споделите впечатления-колко време продължава, интересно ли е на дечицата и т.н.
Благодаря!
Цитирай

София

Свекьрва ми я заведе на 1г и 10м на предствлението Трите прасенца  Pig  Pig  Pig  било 45мин, била е много доволна, даже после ни разказа, не е искала да си трьгне от залата, смятам и аз да я заведа, защо не се организираме повече майки заедно?
Цитирай

София

Дара беше на 2г., но бяхме с нейните приятелчета и след представлението ни направиха забележка, че не е била подходяща постановката..била 50мин, а не 40..иначе в кукленския театър Ариел на Бременските музиканти бяхме..
в интерес на истината на мен ми хареса как се държаха децата, все пак те са истински зрители..в събота 04.03 ще ходим на славейков на 'златното момиче"
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.