Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Майчета, давам Мултисаностол, по една чаена лъжичка вече повече от месец. Още не е изпила цялото шише - кога трябва да спра - дали да го изие цялото шише?
Цитирай

Също даваме мултисаностол вече втора зима. Започваме октомври и го спираме март. Като около средата на декември до средата на януари правим почивка и без друго градината е във ваканция
Пием го  сутрин и вечер.
Цитирай

София

Сутрин и вечер не е ли много? Аз знам, че се дава по веднъж на ден, 20 дена се пие, 10 се почива.
Цитирай

в полите на Балкана

Педиатарката каза ,че е добре десет дни в месеца да се пият по1таблетка и дваисе да се почива.Ппепоръча ни мултитабс.
Цитирай

под звездите

1 месец се пие, един се почива- аз така знам, но напоследък не й давам нищо...
Цитирай

Разград

Сутрин и вечер не е ли много? Аз знам, че се дава по веднъж на ден, 20 дена се пие, 10 се почива.

Peace
Цитирай

Пловдив

И ние пием мултисаностол вече втори месец. Много сме доволни. По една лъжичка сутрин, и така докато свърши цялото шише. После ни посъветваха да почиваме един месец и после пск може да започнем да го даваме. На 1г. и 5м. сме.
Цитирай

Старата столица

Майчета, давам Мултисаностол, по една чаена лъжичка вече повече от месец. Още не е изпила цялото шише - кога трябва да спра - дали да го изие цялото шише?
Такива давам и аз.Един месец пие,един почива.
Цитирай

БУРГАС

Нашето педи ми каза за витамините,че се дават 20 дни и 10 се почива.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.