Yves Rocher-Ив Роше

  • 21 125
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 999
Ползвала съм някои продукти, не са лоши. Цените им - средна хубост.

# 31
  • Мнения: 224
Ползвала съм различни неща -
грижа за ръцете - хидратиращ крем - лекичък и приятен; масажно масло за ръце - също не е лошо, иконимично е, но не бих казала, че върши чудеса.
грижа за лицето - пилинг маска за мазна кожа (такава, която става на филм и се отлепя) - емии, мирише приятно, но не видях резултат.
грижа за лицето - серията от  лайка. Използвала съм дневния крем - лек е и приятен, но ми се струва, че все пак оставяше лепкаво усещане, а и има  много консерванти в състава; измиващ гел - хареса ми, тоник - получих алергия от него и червени петна по лицето.
Имам и няколко парфюма - минг шу и ода на радостта мисля - ароматите са приятни, но след време сякаш се променя миризмата или някоя от съставките ги прави много тежки и на мен дори ми прилошава (като в кола) Simple Smile .
Мисля, че сериите им против стареене са хубави - майка ми е позлвала от тях и беше останала доволна.

# 32
  • Мнения: 578
Аз съм ползвала крем депилатоар - пълен провал беше. Но имам и пудра с руж - от нея бях доволна. Цените доколкото помня не бяха високи. Скоро нищо не съм си купувала на тази марка.

# 33
Някой знае ли каква е цената на този балсам за устни : http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=1007/~product_id=87670

# 34
  • Мнения: 14 487
аз имам:
антицелулитен гел - доволна съм
крем за очи - също
гел душ и лосион за тяло - долу-горе
мляко с тоник 2 в1 - много доволна.
като цяло ми харесват, освен това в магазина им на витошка винаги има някакви промоции - антицелулитния гел го взех за 11 лева!
 отделно винаги за покупка над 20 лева мисля, има подарък

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Да, доста неща съм си купувала. Дневен и нщен крем за лице-хубаво попиват, ухаят страхотно. Душ-гел, крем за тяло, маска за лице,  друг крем за лице /за комбинирана кожа/, шампоан, някакво мазило за Т-зоната /за матиране/ , пяна за лице, спирала, червила, контури за уста...уф, със сигурност забравям нещо. Като цяло, ДА, доволна съм.

# 36
  • Мнения: 27 524
  Среден клас са, за същите пари ще си купя много по-хубави.
Интересно...,
какви например? newsm78

Не е интересно, факт е  Wink "Хубавите" кремове на Ив Роше са в пъти по-скъпи от Виши и Ла Рош, които са доказана и медицинска козметика. Лореал и Гарние са също по-евтини и според мен много по-добри. Изобщо каталожната търговия не ми вдъхва доверие  Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Лосион за тяло ми подариха и след като го свърших си купих втори...та доволна съм  Peace

# 38
  • Мнения: 7 837
Ха, наистина ли в Европа са по-скъпи от Виши...
Тук даже са по-евтини от Лореал, а и постоянно продават я с намаление 50%, я - купи 1 и вземи втория безплатно.

# 39
  • Мнения: 27 524
Като промоции разни и тук го правят, но това не ги прави по-качествени. Учудвам се, че плюеш Икеа, пък защитаваш Ив Роше  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 7 837
Като промоции разни и тук го правят, но това не ги прави по-качествени. Учудвам се, че плюеш Икеа, пък защитаваш Ив Роше  Sunglasses

О, сакън, разписала съм се мисля в тази тема  Laughing Само антицелулитния им крем става. Другото - нъц  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 236
 SickНе съм доволна от продуктите,определ;ено Naughty

# 42
  • Мнения: 27 524

Мърши, много си готина, какво друго да кажа  Rolling Eyes
 Heart Eyes
И често - недооценена  Laughing

# 43
  • Мнения: 2 673
Харесвам една тоалетна вода - Минг Шу
друго не съм ползвала, май newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 1 105
Да не пускам друга тема ще питам в тази, понеже прочетох коментар за Ла Рош. Сдобих се с крем и термална вода за пръскане (за лицето). Някой позвал ли е да каже, доволен ли е? 

Общи условия

Активация на акаунт