Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора
здравейте, пиша като  анонимна, макар че  съм част от този форум и много ви харесвам всички.Проблема е че съм бременна и за втори път разбирам , че мъжа ми си има връзка с по млада и сигурно по готина от мен.Първия път не бях сигурна дали е имало секс, сега съм, разбрах го преди малко случайно,не съм от тия жени дето проверяват телефони и смс-и и следят, дали сме си свобода и разтичаме уж на доверие.Ама доверие явно няма.Първия път поговорихме , уж обеща че няма да се повтори, залитнал в няква свалка, сега това родължава  от лятото поне значи преди д а забременея, ужасявам се че по време на бременоста сме спали заедно и да не ми е лепнал нещо,макар че след това се изследвах и изследванията са ок.Усещам от известно време отчуждение, опитах  сразговор, изчаквах търпеливо, не помогна, отдадох го на бремеността ми,макар че не мрънкам, карам я леко.Какво да  направя  сега, дайте съвет че няма да мога да спя цяла нощ от мислене , толкова ми е тъжно.благодаря ви , че споделих с вас, каквото и да ми напишете. Embarassed Tired
Цитирай
сори за темата видях че има такава а аз се повтарям......
Цитирай

София

Не знам какъв съвет да ти дам. Знам, че безкрайно много ти съчуствам за положението в което си. Не знам да ли ще има полза от разговор.
Искам да те попитам: ти понякакъв начин променила ли си се към него и във взаимоотношенията си скъм него? Мисля си с това поведение той какво търси и какво очаква занапред. Мисля, че е важно да разбереш на какво се дължи поведението му.
Лесно може да се зачеркне една връзка, ако нещо е оцеляло и може да се спаси пробвай докато е рано, защото колкото навлиза повече в близост с "другата" толкова повече ти ще си наранената и това на теб ще се отрази най много. Да не говорим колко огорчена от поведението му може да бъдеш и как би се отразило и на самочувствието ти.

А такива въпроси като по хубава, по умна, по млада, по . . ., по. . . винаги ще има. Запази себе си. Ти го дължиш преди всичко за себе си, а после на детето което носиш в себе си.    
А за умна не знам дали е толкоз умна, че да се хване с женен мъж.  Аман от жени които не подбират и се хващат със женени мъже, извинявайки се с това, че брака на любовника им бил приключил.  

Желая ти всичко добро. Пази себе си и детето и доколкото е възможно се щади от това което ти предстои. Успех.
Цитирай

Бургас

На всеки може да се случи някога да прегреши.Не се измъчвай и не си разваляй семейството само заради това.Просто му кажи, че знаеш и че ти е много мъчно от случилото се.Скандали не ти препоръчвам да му вдигаш, покажи, че си разстроена и наранена. Мисля, че това трябва да му окаже някакво въздействие, още повече че си бременна.Но преди всичко не отписвай семейството си!Късмет ти желая!
Цитирай
мерси за подкрепата, ами не смятам да вдигам скандали, аз  усещах че има охладняване и разговаряхме преди 1 мес. ама нямаше ефект , предложих да прекарваме повече време заедно, да търсиме общи нови интереси, но той си имал сега хоби и не с е  отказва от него, и няма заради мен да се откаже, аз сега съм се била усетила,когато той си намерил хоби и му било интересно, ясно ми е вече какво е хобито, сега измисли някакво пътуване на което иска да ходи сам с преспиване, беше ходил преди и явно там се е случило нещо, не можех да си представя че такъв мъж -добър  и както казват "з а  ример,"може да постъпи така, особено сега, и особено след като уж сме се разбрали да си казваме всичко,да не се лъжеме и следим. Сега ще го попитам след няколко часа се прибира от работа как смята д а    я караме и направо не знам какво д а правя, предния път обеща че няма да се повтаря сега направо нямам 'план Б' както се казва.А съм в стадий на бременнстта когато аборт е невъзможен, а и тя -другата е информирана за  мен и състоянието ми .направо не знам какво да мисля #Crazy
Цитирай

Варна

Мила, съвет немога да ти дам...Просто те прегръщам  Hug
Цитирай

София

Как може точно в този момент да постъпва така... Все пак носиш неговото дете, а той не показва, че го интересува състоянието ти... Много мъчно ми стана. Нямам представа какво да те посъветвам, изобщо не мога да предположа и аз какво бих направила, ако изпадна в същата ситуация...
Пожелавам ти всичко да се развие по най-добрия за теб начин!!!
Цитирай

днес тук, утре там...

Ще се въздържа от съвет , защото ситуацията е прекалено деликатна и решението трябва да го вземеш ти самата.Иначе като коментар ще кажа ,че е постъпил и постъпва отвратително. А бременността ти планувана ли беше?  Надявам се нещата да се наредят по най-добрия за тебе и детето начин  Hug
Цитирай

София

Незнам защо толкова се толерира прошката в тези моменти - един път простено, втори път, като си и бременна....аз не бих го изтърпяла. Но това съм си аз. В името на семейството никога не бих търпяла такъв човек. Напротив - в името на децата си бих го изритала. Сигурно го обичаш и не ти се иска да се разделите - иначе не би искала съвет тук, а щеше да го изгониш просто.....но съветът ми е да му кажеш, че знаеш всичко. Дори не знам как успявате да се въздържате и да не казвате нищо в такива моменти. Точно това дава сила на наглите мъже да си правят каквото си искат.
Пожелавам ти това да му е последото залитане и да се оправят нещата при вас.  bouquet
Цитирай

София, "Младост 3"

аз хванах мъжа ми с смс-и лятото - бях бременна а смс-ите датираха от началото на бремеността ми
е вдигнах скандал разбира се - и му дадох ясно да разбере, че и да се съглася да остана - не съм убедена че ще МОГА да остана - защото едно е да искаш да простиш, друго е да забравиш унижението, болката и най-вече - кака да се спасиш от подозренията си?
много е трудно - още повече че е за втори път при теб
аз останах - но ето сега направо съм се побъркала от подозрения - не ми е дал повод - просто аз си намирам и без търсене
не искам - но това е в мислите ти - можеш ли да си забраниш да мислиш и чувстваш????
ако имаш сили и желание - пробвай и говори с него... опитай да си го върнеш
но ако не става - за мен по-добрия вариант ако имаш възможност - финансова и псдихическа - да се разделите поне за известно време да преоцени той нещата и да види - иска ли те или не
но докато си до задника му - определено няма да разбере какво е да те няма колкото и да се напъва да си го представи
но първо прецени дали не може с говорене да се оправят нещата

но все пак не крий гнева си - та той е израз на твоята тъга по загубата - не ти е безразличен. е това не значи да го оплюеш, но и не трябва да говориш за това като че ли си изгубила някоя фиба напр
Цитирай

NL

Дори не знам как успявате да се въздържате и да не казвате нищо в такива моменти. Точно това дава сила на наглите мъже да си правят каквото си искат.

На същото мнение съм.. Peace
И това неговото не е просто една изневяра,а това е подържане на още една връзка успередно с вашата, от лятото насам.За мен той е един мухльо Sick(ако естествено няма и нещо друго,което ти не споделяш),за който няма място при вас.Не си мисли,че щом сега така си хойка,ще спре с появата на бебо... напротив ooooh!
Цитирай

Бургас

Еее, вие вече и профил му направихте.Защо такива крайни съвети давате, може ли пък заради една изневяря да се развали семейството, особено ако отношенията м/у партньорите не са съвсем прекъснати.Не че е малко, но все пак...Ако го обича защо да не се бори за него?И разбира се все мъжете не ни заслужават.Според мен за всяка една случка си има причини.Намери тази за вашето отчуждение и се опитай да я отстраниш, но в никакъв случай не се отказвай от връзката ви.Бори се!
 Успех!
Цитирай

София

може ли пък заради една изневяря да се развали семейството

smile3515 Май не беше една изневярата..... Ето, мъжът ми току-що каза, че докато има жени с такова мнение, ще има и мъже кръшкачи....и жени също....
Цитирай

Бургас

може ли пък заради една изневяря да се развали семейството

smile3515 Май не беше една изневярата..... Ето, мъжът ми току-що каза, че докато има жени с такова мнение, ще има и мъже кръшкачи....и жени също....
Ееее, и какво да направи момичето?Бременна и с дете да го напусне, така ли?Не е ли по уместно да се опита да разреши проблема отколкото да бяга от него.Който обича прощава.
 И кажи на мъжа ти, че мислещите като мен не са опасни, по скоро като вас, защото много разводи ще има тогава.И защо мъжът ти включва и жените кръшкачки в темата? Wink
 П.П.Това, което мисля не се е  налагало да го преживея, така че не си правете изводи в тази насока!
Цитирай

NL

може ли пък заради една изневяря да се развали семейството, особено ако отношенията м/у партньорите не са съвсем прекъснати.

Както вече писах,това не е просто една изневяра ,а подържане на любовен романс ooooh!.Както и да не забравяме факта,че му е за втори път Crossing Arms.Другото ,което е,че между тях доста са изстинали взаимотношенията(поне така разбрах от написаното),и човека дори си е намерил хоби(т.е. мадама с която да си прекарва добре времето Rolling Eyes),също така вече си е уредил и почивка с преспиване,което ми навява за много sex(не че и без преспиване си нямат,ама така е очевадно)..та дотук,нещата мисля че за мен са ясни.Раздяла ,с бъдеще-95на 5%.. Sick
Но все пак авторката си преценява,ние само си даваме мненията(въпреки че едва ли сме изцяло обективни,щото на наш гъз може и друга песен да запeeм #Crazy)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора