Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Русе

Твърдо съм решила, че трябва да купя овлажнител за въздух, само че нямам представа какъв....Мами, които ползвате, посъветвайте ме - от кой сте доволни и от кой не? Съжалявам, ако се повтаря темата, но не открих нищо с търсачката
Цитирай

Погледни тук , малко по-надолу на същата страница под твоята темичка е.
Не те съветвам да купуваш Солак
Цитирай

Русе

Благодаря, Konstans  Hug
Цитирай
чико,много съм доволна от спейс вап Peace
Цитирай
Ултразвуков. Най-малко разнася бактерии, най-лесно се чисти, изпарява по много

Недостатъци: скъп е ($50 мин тук/САЩ), бързо умира - 1-2г стопява се пиезокристала
Цитирай

СОФИЯ

И моя е Чико и съм доволна.
Цитирай

сред хиените :)

Препоръчвам ти аератора на "RAINBOW"  Peace
Цитирай

София

Тези с пара, на Чико, шумни ли са?
Цитирай

Sofia

горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.
Цитирай

Toulouse, France

горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.
От къде в Бг може да се купи този овлажител?
Цитирай

под Неговото крило

Аз имам пингвина на солак и съм доволна. Защо не го харесват незнам  newsm78
Цитирай

Sofia

Моят го взех от Премама. Ако го няма в момента, май може да си го поръчаш, но най-добре ги питай.
Цитирай

София

аз ползвам на чико и съм доволна, не е шумен. слагам си и ароматни капки на чико и е доста добре.
Цитирай

София

Моят го взех от Премама. Ако го няма в момента, май може да си го поръчаш, но най-добре ги питай.
Колко горе долу струваше?
Цитирай

София

аз ползвам на чико и съм доволна, не е шумен. слагам си и ароматни капки на чико и е доста добре.
А за кой модел на Чико горориш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора