Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Sf

Vitax - Slim Program   

Нека и аз да Ви предложа нещо полезно и изпитано. Става дума за един чай Slim Active, производство на Premium Foods, Poland - www.premiumfoods.com.pl

Моя близка ми го донесе вчера, продава се иначе свободно в аптеките, струва около 7 до 9 лева.

Представлява кутия, в която са 30 пакетчета чай. Има схема на пиене според цикъл от 15 дни. Видях мои приятелки, които за 1 месец свалиха от 3 до 6 кг. А възрастта на жените варира от 27 до 53 години. И всички са свалили през този месец, когато са пили чая Smile

Пие се 2 чаши дневно - сутрин и вечер преди ядене.

Според схемата на Vital Slim Program стъпките са 2:

Slim Active стъпка 1
Първите 5 дена са етап на усилена обмяна на веществата и пречистване.

Slim Мах стъпка 2
Следващите 10 дена са етап на усилено изгаряне на мастна тъкан (чаят Slim Max). Целта на този етап е изгарянето и загубата на прекомерното количество мастна тъкан, а също така и на придобиването на контрол над апетита и теглото на тялото. За да повишите ефективността на борбата с пълнотата, извънредно важно е да пиете тези чайове сутрин и вечер преди ядене.

Кутията, която както се вижда от снимката, е голяма и на капака от вътрешната страна има подробни описания в различни цветове как трябва да се приема чая. Съставките на продукта са Хромов хлорид и Инулина в пакетчетата чай Slim Active и L-карнитин и Garcinia Cambogia в пакетчетата чай Slim Max. А тяхното въздействие всички познаваме Smile

Вкусът е много приятен Smile Днес започвам, така че резултати ще мога да споделя след 15 дни  Mr. Green Дори да не постигна резултатите, които обещава и които постигнаха моите приятелки, поне ще пия нещо полезно и приятно Smile

Надявам се съм била полезна и ще се включвам с инфо и наблюдения Smile
Цитирай

в дясно

Тук и аз се записвам  PeaceБраво за идейката ! Смятах от понеделник да съм на диета, а това чайче ми хареса. Днес отивам да си го купя. Дано го има в нашите аптеки Praynig
Цитирай

София

Пиши ме и мен в отбора,звучи добре,щом е изпитано от твои приятелки и то резултатно,кво ми пречи. Very Happy
Цитирай

София

Аз пих китайските хапченца и смятах да почина малко преди втория им курс.
Затова, сега, в почивката, се включвам при вас. Hug
Отивам да си купя чайчето!
Дано го има някъде при нас. Praynig

Благодаря за инфото, Кросамая!  bouquet Love
Цитирай

Sf

Пиши ме и мен в отбора,звучи добре,щом е изпитано от твои приятелки и то резултатно,кво ми пречи. Very Happy

Карч, бях изумена, когато видях едната на 53 години, солидна жена, на възраст когато кг изключително трудно се свалят, да си показва панталона като по рекламите с цяла педя празно отпред  Shocked Жената нито е прекалявала с храната, въпреки че и преди се е подлагала на диети и нищо не е сваляла. Може би чаят подпомага по-доброто разграждане и усилва обмяната на веществата.

Тук и аз се записвам  PeaceБраво за идейката ! Смятах от понеделник да съм на диета, а това чайче ми хареса. Днес отивам да си го купя. Дано го има в нашите аптеки Praynig

Всички аптеки, ако си поръчаш даден продукт и го има по аптечните складове и се свържат с дистрибуторите си, ще го доставят независимо в кой град живееш Smile УСПЕХ Smile

Аз пих китайските хапченца и смятах да почина малко преди втория им курс...:

Radostin4eto, аз реших да не рискувам все пак с китайските капсули поради страничните ефекти. Но чаят, ако не помогне, все пак е индивидуално и до организъм, то поне няма да ми навреди.  Very Happy
Цитирай

София

Radostin4eto, аз реших да не рискувам все пак с китайските капсули поради страничните ефекти. Но чаят, ако не помогне, все пак е индивидуално и до организъм, то поне няма да ми навреди.  Very Happy
И аз така,много исках тия китайски чудеса,но малко ме притесняват лошите отзиви за тях.Та затова ги оставям като краен вариант. Thinking
Кросамая забравих да питам,боли ли корем?
Цитирай

Варна

Подарявам една кутия от чая.Ако има някой от Варна- да ми се обади да му я дам. Аз не съм доволна .Никакъв ефект не видях.
Цитирай

Sf

КАРЧЕВА, не, не боляло.

monda, ех, жалко.  Sad
Да видим при мен какво ще се получи  Mr. Green
Цитирай

София

Една моя приятелка го пиеше този чай,но съм забравила да я питам какъв е бил ефекта и имало ли е изобщо такъв  Laughing въпреки,че тя нямаше много за сваляне. Но като го има този Л-карнитин не би ли следвало да се спортува докато се пие чая  newsm78 ?
Цитирай

в дясно

Подарявам една кутия от чая.Ако има някой от Варна- да ми се обади да му я дам. Аз не съм доволна .Никакъв ефект не видях.
  monda  ти ме закопа .Как така нямаше ефект ? Ама ти ограничи ли храната? Все пак аз мисля,че наред  с чая,ще трябва и някаква диетка...
Та ако не от него,поне заради диетата да се повталим .
И както си мислех ,нямаше го в аптеката...,но ми обещаха утре да ми го донесат. Very Happy
Цитирай

Варна

Ами не я понамалих, как да я намаля, като имах  апетит....затова и се отказах.
Апетитът ми спря от китайските капсули само /е, и от други неща, но от тях съм имала странични ефекти/ , както и от японския чай Инхуа.
Цитирай

Sf

Засега се чуствам добре, от два дни го пия и забелязвам, че ходя 2 до 3 пъти по голяма нужда и много често по малка.

Има приятен вкус, чай като чай Smile
Цитирай

Някъде там...

И при мен нямаше никакъв ефект за съжаление Sad
Цитирай

До хладилника, който обичам

Пих го малко, ефект не видях...но аз съм несериозница. Първата стъпка я изпих чинно, 2-3 дена след началото на втората ми мина мерака.
Впрочем, четох старателно етикета (аз съм си такава) и не видях нищо подозрително в съставките; и да има ефект, то той определено няма да настъпи сам по себе си - показателно е това, че на самата кутия е сложена диетата на Аткинс и се препоръчва спорт.
Тъй то. Добър чай най-малкото заради това, че няма вредни съставки, не дехидратира като диуретик. Иначе - сам по себе си не действа, а и надали има как. А чаят си е хубав на вкус Smile
Цитирай

София

Пишете ме и мен към групта, аз го пия от вчера незнам дали ще има ефект, след 15 дни ще споделя Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора