добър дерматолог в Пловдив

  • 56 500
  • 12
  •   1
Отговори
  • пловдив
  • Мнения: 398
Мами от Пловдив можете ли да ми дадете кординати на някой добър дерматолог в Пловдив,защото синът ми Алекс е със силен обрив който се появява и изчезва и не мога да разбера от какво е . newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз по препоръка съм водила Алекс при д- р Петкова, детски дерматолог в Кожния диспансер и съм доволна. Ставаше дума за обрив на дупето, веднага постави точна диагноза /която нямаше нищо общо с поставената от педиатрите/ и терапия и се оправи за 2- 3 дена.

Ето ти координати:

сл.тел.- 606526
моб.- 0898/ 233591
дом.- 435001

# 2
  • Мнения: 1 428
И аз съм доволна от Д-р Петкова. Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 392
И аз съм доволна от Д-р Петкова. Peace
Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Д-р Петкова от Кожния диспансер и доц.Янкова - ВМИ

# 5
здравейте
и мен ме интересува добър дерматолог в пловдив защото имам проблеми с кожата на лицето,простира се в главата и в ушите.сърби ужасно и стават червени петна с които ми е трудно на носа до устата и в началото на косата ми.
преди няколко години със същия проблем бях до една жена-като свърши голямата главна до дрогерията отгоре се падаше бяха две даже но едната почина доколкото знам след това.много неща ползвах,много скъпи и шампоани и кремове и после като бяха на привършване пак се появяваха.неможех да смогна вече и спрях.сега съм доста зле пак с лицето.
затова се обърнах към вас.
мерси предварително
искам да попитам и за таи Д-р Петкова къде се намира този кожен диспансер и с направление ли е?

# 6
  • Мнения: 1 900
Аз ходя при д-р Матева, има частен кабинет в Хр. Смирненски. Много е внимателна и винаги ми помага това което ми е изписала като лечение.
Ако някой иска кординати да пише Peace

# 7
  • Мнения: 7 186
искам да попитам и за таи Д-р Петкова къде се намира този кожен диспансер и с направление ли е?

Намира се в Кичука. По- горе съм дала телефони.
Може и с направление, може и на частно.

# 8
# 9
moeto momi4ense ima obriv otdolo kazaha mi 4e e ot pampersite no se okaza 4e e gabi4ki pre d-r Petkova li da ida

# 10
  • Мнения: 21
Valeria, можеш ли да напишеш координатите на д-р Матева.
Мерси предварително!

# 11
Аз ходя при д-р Матева, има частен кабинет в Хр. Смирненски. Много е внимателна и винаги ми помага това което ми е изписала като лечение.
Ако някой иска кординати да пише Peace
       И аз ходя при нея ,но сега я търся в трета поликлиника /там където работи/ и ми казват ,че не е на работа в близките дни. Ще може ли някакъв мобилен телефон????

# 12
  • Мнения: 534
Някой чувал ли е нещо за Гинка Стоянова  тя е гинеколожка във Втора поликлиника  до ресторант стадиона.Моля ако някой е ходил при нея да сподели

Общи условия

Активация на акаунт