Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2007, 11:52 ч.

Как обезкосмявате мишниците си?

• 3 344
  • 129
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е вашият метод?

Опции:

• Пловдивъ
Айде, събирам идейки за средства за обезкосмяването на тези части, че да не растат толкова бързо след бръснача...  Twisted Evil  Peace

# 1
С лентички Виит.Сама се справям и веднъж в месеца го правя.По рано бръснех и бяха гъсти и груби и дори хубаво да се обръсна, стоеше едно сиво петно...А сега е гладко и много мекичко Heart Eyes

# 2
  • София
С епилатор. Grinning

# 3
  • Пловдивъ
С лентички Виит.Сама се справям и веднъж в месеца го правя.По рано бръснех и бяха гъсти и груби и дори хубаво да се обръсна, стоеше едно сиво петно...А сега е гладко и много мекичко Heart Eyes

Лентичките специално за тази зона ли са или са от онези за краката  Laughing

# 4
  • София
С епилатор  Crazy

# 5
  • София
И аз  Grinning пробвах 1 път с кола-маска, по-малко болеше от епилатора,но не маха всичко.

# 6
  • Пловдивъ
Еми да, ама аз епилатор не ползвам  Laughing, така че приемам всякакви други хитринки  Mr. Green

# 7
  • София
Еми то кви хитринки се изискват за обезкосмяване,освен кола маска,ленти или бръснача,щом не ползваш епилатор.Ако имаш нерви може и с пинсетка. Laughing

# 8
  • Пловдивъ
Хаха, тва с пинсетката ми прозвуча много болезнено  Mr. Green

Не ползвам епилатор, щото на краката косъмчетата са ми оредяли супер много и са светлички, затова си ги оправям с бръснача, както винаги....  Hug

# 9
  • sofia
С епилатор и много рядко кола маска.

# 10
  • под жаркото слънце
Крем депилатоар на Veet. Иначе лятото с кола маска, но зимата става и така.

# 11
  • WONDERLAND so far
Аз имам много малко косми(за щастие и по другите места на тялото,освен на главата)и ги бръсна.Нито ми се увеличават,нито стават по-твърди.

# 12
  • София
Не ползвам епилатор, щото на краката косъмчетата са ми оредяли супер много и са светлички, затова си ги оправям с бръснача, както винаги....  Hug
Ами голяма грешка правиш,точно защото са ти оредяли,не трябва да ползваш бръснач,щот ще ти се сгъстят и удебелят. Mr. Green

# 13
  • Стара Загора
Аз пробвах с епилатор,но ме боли зверски и даже ми те4е кръв4ица #Crazy #Crazy #Crazyзатова засега с бръсна4а Hug

# 14
  • Пловдивъ
Ами голяма грешка правиш,точно защото са ти оредяли,не трябва да ползваш бръснач,щот ще ти се сгъстят и удебелят. Mr. Green

Ми не... Аз от 10 години ползвам само бръснач на краката и едва ли след като са оредяли от него или от самосебе си ще се сгъстят тепърва пак от него  Mr. Green  Peace   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт