Как обезкосмявате мишниците си?

  • 4 111
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Еми то кви хитринки се изискват за обезкосмяване,освен кола маска,ленти или бръснача,щом не ползваш епилатор.Ако имаш нерви може и с пинсетка. Laughing

 Laughing Laughing Laughing Без майтап, като бях ученичка точно така се обезкосмявах под мишниците. Тогава (преди  13-14 год.) имаше само топла кола и много ме болеше и пареше от нея. Само не питай колко време траеше процедурата  Grinning. Сега - само с епилатор или бръснач в краен случай.

# 61
  • Мнения: 999
При мен играе бръснача

# 62
  • Мнения: 2 567
Епилатор и понякога с кола маска

# 63
  • Мнения: 630
Пробвах фото - ефект - нулев. И доста пари наринах - безмислено.  Бръсна ги 2 пъти седмично - не мога да се размахам във фитнеса с тъмни петна.  С епилатора пробвах един път и се спря в другия край на стаята #Crazy. Козметичката ми,  която прави кола маска по принцип сподели, че не препоръчва в тази зона. Нещо ставало с потните жлези. Не, че аз не ползвам Одорекс на Биотрейд - който ги запушва. Иначе съм търпелива - епилатор на крачета, ръчички и голяма част от триъгълника.

# 64
  • Мнения: 391
Пробвах фото - ефект - нулев. И доста пари наринах - безмислено.  Бръсна ги 2 пъти седмично - не мога да се размахам във фитнеса с тъмни петна.  С епилатора пробвах един път и се спря в другия край на стаята #Crazy. Козметичката ми,  която прави кола маска по принцип сподели, че не препоръчва в тази зона. Нещо ставало с потните жлези. Не, че аз не ползвам Одорекс на Биотрейд - който ги запушва. Иначе съм търпелива - епилатор на крачета, ръчички и голяма част от триъгълника.

Да ,коломаската на мишниците може да увреди потните жлези . И на мен така са ми казвали ,но не  зная нищо конкретно. За хора ,които веднъж са получавали възпаление на потните жлези - тази процедура е противопоказна.

# 65
  • Мнения: 174
Само кола маска или линти- струва ми се цивилизовано в сравнение с бръсненето. е, има и нови модерни методи за трайно обезкосмяване-лазер..

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само с епилатор.

# 67
  • Мнения: 46 510
Бръснач на всеки душ. Не съм ги виждала от години ...

# 68
  • Мнения: 2 609
С бръснача Peace

# 69
  • Мнения: 1 546
С добрия стар бръснач:)

# 70
  • Мнения: 1 813
Лятото си правя сама кола маска с лентите на VEET . Зимата обаче ги бръсна.

# 71
  • Мнения: 231
 Със студена кола и епилатор Twisted Evil-кофти е 1 път после се свиква. Grinning

# 72
  • Мнения: 12 705
Жилет.
Имам голяма изпъкнала бенка под едната мишница, която не ми се иска да тормозя нито със скубане с епилатор, нито с топла кола, много ме е шубе да не я разраня

# 73
  • София
  • Мнения: 2 079
Със самобръсначка два-три пъти в седмицата или .... абе когато трябва! Peace

# 74
  • Мнения: 5 391
Само с епилатора.

Общи условия

Активация на акаунт