Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
След втората ми бременност мъха по лицето ми все повече се превръща в малки (и по-големи) косъмчета. Все още не съм започнала никакви процедури, защото не знам коя ще е подходяща и ефектна. Работя с много хора и вече ме е срам дори да ходя на работа..... Какво да правя!?!
Цитирай

Варна

направи си  хормонални изследвания и ако всичко  е в нормални граници, започни с фотоепилация. дава много добри резултати.
Цитирай

направи си  хормонални изследвания и ако всичко  е в нормални граници, започни с фотоепилация. дава много добри резултати.

Има нещо такова  Party Преминала съм през тези процедури и само с 2 курса на фотоепилация мъха няма да го има, ако са по сериозни с малко повечко процедури и ще стане, но ефект има определено... Посъветвай се със специалист преди да предприемеш каквото и да било    bouquet
Цитирай

Springfield, VA

Една позната така имаше хормонални проблеми, но знам, че се оправиха. Тя естествено се консултира с лекар.

Успех и на теб  Hug
Цитирай

Колко време мина от раждането?

Аз имах БРАДА Twisted EvilМного на брой , дълги по сантиметър косъмчета.Беше ужасно и супер се бях депресирала. Изведнъж, когато минаха 3 месеца от раждането, паднаха самички, като с магическа пръчка.Сега нямам нито един
Съвета ми е да поизчакаш малко, ако не паднат, пий противозачатъчни и ако и след година не паднат - фотоепилация
Успех Hug
Цитирай
Какво представляват тези хормонални изследвания и могат ли да се направят във всяка лаборатория?
Цитирай

София

Добре е да отидеш при лекар - ендокринолог - той ще те насочи най-точно.
Цитирай

Burgas

Наистина отиди на ендокринолог да ти пуснат хормонални изследвания. Първо проблемът трябва да се реши отвътре, после отвън. Вече има добри методи за обезкосмяване, като фотоепилацията и вярвам, че ще има резултат.
Цитирай

Старата столица

Такъв е и моят съвет.
Няма за какво да се отчайваш!
Успех Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.