Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 3 фев. 2007, 15:25 ч.
  • Преглеждания  1 277  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 2 161
Здравейте д-р Слънчева!
Бебето ми е на 2 месеца и 10 дена. Миналата седмица се появи хрема и при преглед се установи и зачервено гърло. Изписаха й Аугментин, който пи 5 дена на 8 часа и 2 дена на 12 часа. Педиатърката ме беше предупредила, че е възможна появата на разстройство и то действително се появи на третия ден от приема на антибиотика. Спряхме антибиотика преди 3 дена, но в изпражненията на бебето се появи и слуз на другия ден и продължава така и до сега. Ходи по 3-4 пъти на ден като изпражненията не са толкова редки, но винаги със слуз. Тя е изцяло на адаптирано мляко. На какво може да се дължи това?
Предварително Ви благодаря!

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
Пре антибиотично лечение понякога червата се раздразват, появяват се колики и се променя чревната флора. Състоянието е преходно и се нормализира до 1 седмица от спиране на лечението.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт