Вашите седмокласници ходят ли на частни уроци?

  • 7 397
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Сестра ми е 7 клас и не посещава уроци по БЕЛ и по МАТ. Аз /12клас/ я подготвям в домашни условия като "резултатите ни", особено по математика са повече от отлични. Подозирам обаче, че това се дължи и на опита ми като частна учителка Laughing Учителката й в училище по БЕЛ е изключително нехайна, досега са направили само един преразказ в час ooooh! Аз влезнах във френската гимназия без уроци /балът ми стигаше за навсякъде/, но нямам нито един съученик, който да не е ходил. Най-вярно е да се каже, че нуждата от уроци зависи от самодисциплината на детето и средата в училище /съученици и преподаватели/.

# 31
  • Мнения: 14
Скъпи майки, имам седмикласничка и вече сме в паника, че много сме закъснели с уроците, обаче така се случи, че тази година се преместихме в софия, не познавам учители, нямам много познати с впечатления да ми препоръчат такъв, който да е съвестен и да свърши работа. Търсим учител по математика. По литература вече намерихме, обаче математиката ни е проблем, моля ви, ако някой знае или може да ми препоръча!

Общи условия

Активация на акаунт