Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

Здравейте, моля Ви препоръчайте ми нещо ефикасно и изпитано срещу миришещи крака. Знам, че и обувките са много важни, но все пак ако има нещо което сте изпробвали и сте доволни ще съм благодарна да го споделите. сезона е такъв, че по цял ден на работа, и краката са в ботушите..... Laughing
Цитирай

BABYLAND

Продават разни пудри, спрейове.... Чувала съм, че хвалят продуктите на ОРИФЛЕЙМ.
Цитирай

Габрово

Има дезодоранти за крака, ако искаш пробвай с някой от тях. Обувките наистина са от значение -тези от изкуствена кожа спомагат крачката да станат "ароматни"
Цитирай

Белгия/София

Пудра  Peace
Цитирай

София

Здравей. На съпруга ми доскоро много му миришеха краката. Изпробва всички видове пудри, дезодоранти и спрейчета за крака и резулатът беше НУЛЕВ. 
От аптеката ми препоръчаха един крем - казва се UNIVERTAN ( струва около 3 лв) и спирт Антимикобета( струва 50-60 стотинки) .  Първо почистваш със спирта обувките. Всеки ден ( сутрин и вечер) след измиване краката ги дезинфекцираш със спирта и мажеш с малко от кремчето. Процедурата продължава около седмица - даже 5 дни.  Оттогава не е имал проблеми с миризма на краката.

Но много е важно да дезинфекцираш обувките и чорапите ( които можеш да изгладиш) и ако може да носиш повече памучни чорапи ( а не някакви изкуствени) - поне зимните месеци.

Успех.   bouquet
Цитирай

Пловдив

Пръскалото на Шол за обувки е страхотен избор за тази цел. Не се третира крака, а самата обувка.
Цитирай

Руей

Пръскалото на Шол за обувки е страхотен избор за тази цел. Не се третира крака, а самата обувка.

smile3521 newsm10

Взимате и някакво на Шол за крака против изпотяване и проблема е решен.
Цитирай

Аз да споделя,нещо което не съм пробвала,но ми го каза гаджето на едно войни4е преди години.На войничето много му миришели краката,страшна работа било...Та ве4ер се измиват краката и се намазват със счукан аспирин разтворен в малко вода.После се слагат паму4ни 4орапи и така се спи.Проблема се решил много бързо...Пак казвам ли4но не съм го пробвала,но ако искаш опитай и това..няколко ве4ери подред,предполагам,4е ще има резултат.
Цитирай

Свищов

Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!
Цитирай

Има едно кремче на Кокона - "Foot Guard" се казва, много е ефикасно, струва към лев и нещо, има го в аптеките. Благодарение на него, мъжа ми вече година и нещо няма проблем с миришещите крачета, а преди това беше изпробвал почти всичко на пазара, но без особен или временен ефект.
Цитирай

varna

Има едно чудо казва се odorex на биотрейд
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=4
върши страхотна работа само,че ако имаш вмирисани обувки напръскай и тях вътре.
Цитирай

Варна

Има едно кремче на Кокона - "Foot Guard" се казва, много е ефикасно, струва към лев и нещо, има го в аптеките. Благодарение на него, мъжа ми вече година и нещо няма проблем с миришещите крачета, а преди това беше изпробвал почти всичко на пазара, но без особен или временен ефект.
И на мен  ми помогна - доста бързо при това - след баня напудрям стъпалата; а след като ги събуя и обувките-поема влагата и възпрепятства образуването на миризма.
Цитирай

Възможно е миризмата да е от гъбички,а не от изпотени крака (още повече,че гадините много обичат топло и влажно).Опитай със спрей или пудра,а ако няма ефект,се консултирай с дерматолог.
Цитирай

В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)

Много неприятно е това с "аромата" на краката, аз съм намерила спасение в един гел, който е антибактериален, убива гъбичките и премахва лошата миризма.
Много мами във форума плюят продуктите на "Дионис", без дори да са ги видели на живо.
Е този гел е на тази фирма, изпитала съм действието при двама човека, още са ми благодарни.
Ако искате още инфо на лични ще ви пратя, да не прозвучи като реклама.
Цитирай

на фона на сините камъни

Цитат
Много мами във форума плюят продуктите на "Дионис", без дори да са ги видели на живо.
Е този гел е на тази фирма, изпитала съм действието при двама човека, още са ми благодарни.
  Peace
тъкмо и аз щях да пиша за него определено е страхотно и е на билкова основа Hug
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора