Капсули за отслабване или номера на китайката -3

  • 33 495
  • 350
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 59
сините са 19 лв. аз съм ги пила .само дето са сменили лисчето.Вече има описамие на жълтите  и зелените кап. поотделно и неспоменават за F.T.Dи са разписали всичко в проценти .Но кутията е абсолютно същата като тази която си купих преди месец , но тогава беше с листчето от розовата.

# 331
  • Мнения: 2 829
ок,мерси,Надя,щом са същите  ,ще даваме смело Simple SmileДнес имаше сложен един лист отстрани до кутиите с текста от розовите

# 332
  • Мнения: 1 339
Имах 1 жълта и 1 зелена капсули заделени от втората опаковка. Бях ги спряла за седмица и половина горе долу и днес си пийнах жълтичката (а преди сън ще изпия и зелената)
Определено имат по голям ефект когато се прави почивка. Между първата и втората опаковка имах почивка 2-3 дни обаче такъв апетит имах. А сега като пих днес веднага ми се махна апетита и го карам на по-малко храна.
Утре непременно жива или мъртва отивам в китайския за нова кутия капсули и ще продължавам със слабеенето

# 333
  • Мнения: 59
Аз да споделя , нещо малко извън темата.8 дена се мажех с антицелулитен крем на ROC(обявен за продукт номер 1 в козметиката или нещо такова , във Франция) , проверен , в нета колкото искаш инфо. за него , хипоалергичен и т. н  и какво , както сигурно се досещате от 2 дни краката ме сърбят , че чак нощем се будя.Освен това досега не съм имала алергии към нищо и попринцип съм здрава.А от китайските капсули нищо незагубих освен килца Laughing
Та това е моя опит до тук.Просто живеем в свят в който е трудно да се ВЯРВА.Така , че Господ да ни пази. Praynig

# 334
  • Мнения: 1 339
Да бе... то човек вече да се чуди кое не е вредно. Всичко което ни заобикаля е вредно...дори въздуха, който дишаме в града.

# 335
Чета и не вярвам на очите си!Абе вие луди ли сте? "При някои нямало странични ефекти", не вярявате на изследванията и пр. Приличате ми на щрауса със забита в пясъка глава.... с надеждата, че на вас няма да се случи и "ще ги пия още малко , то пък от една , две, пет опаковки какво ще ми се случи"....Ама че късогледство, то страничните ефекти няма да са светкавични, а безсънието и сухотата са само симптоми, ако си увредите нещо, то ще е трайно и ще се прояви след време и едва ли ще се светнете, че е било от хапчетата. Какво ви трябва за доказателство смъртен случай ли?

# 336
  • Мнения: 1 339
Чета и не вярвам на очите си!Абе вие луди ли сте? "При някои нямало странични ефекти", не вярявате на изследванията и пр. Приличате ми на щрауса със забита в пясъка глава.... с надеждата, че на вас няма да се случи и "ще ги пия още малко , то пък от една , две, пет опаковки какво ще ми се случи"....Ама че късогледство, то страничните ефекти няма да са светкавични, а безсънието и сухотата са само симптоми, ако си увредите нещо, то ще е трайно и ще се прояви след време и едва ли ще се светнете, че е било от хапчетата. Какво ви трябва за доказателство смъртен случай ли?

Мисля, че вече изяснихме въпроса. На всяка страница има по 1-2 мнения като твоето. В крайна сметка всеки решава сам за себе си какво да прави и какво да пие. Вече се начетохме на мнения като твоето. От тук нататък всеки си поема отговорността. Който оживее оживее  Laughing шегичка. 
Стига с тези постинги. Не разбрахте ли, че няма да разубедите хората, които ги пият да спрат да ги пият. Единственото, което постигате е да ме надъхвате още повече  Laughing  Mr. Green  Crazy

# 337
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Е що стига? Всеки има право на мнение, даже то да се различава от вашето, и да си го изказва.

# 338
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вчера мъж ми отиде и купи още. С него изпихме по две опаковки, сега пием третите ни поред. Не сме правили почивки и двамата. Само че тези, които купи са в сини опаковки от по 10 капсули и е с лепено листче със съдържанието на БГ. Пак са по 19 лв.
От двете опаковки общо съм свалила 2, 5 кг. , което не е много, но все пак съм доволна, дънките са ми по- хлабави вече определено. Simple Smile

# 339
  • Мнения: 13 512
Е що стига? Всеки има право на мнение, даже то да се различава от вашето, и да си го изказва.
ами стига, защото ако беше прочела всичко написано дотук,щеше да види,че това вече е писано тук и никой не му обръща внимание. който ги пие и има мнение- да пише,който  не ги пие- да чете...ама да пише кой луд,,кой прав....няма смисъл,написали са го вече.

# 340
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
ахаха Аз все още имам право на достъп щото съм тези, които са ги пили :>
Ами не знам дали няма смисъл, но някой друг ако го прочете, ще се замисли дали да ги почне. Аз лично ако супер много съм се надъхала за нещо, а видя негативни реакции, ще се откажа може би или поне ще имам едно наум.
Добре е да се видят и двете страни. Всеки си е прав за себе си.

# 341
  • София
  • Мнения: 2 840
От двете опаковки общо съм свалила 2, 5 кг. , което не е много, но все пак съм доволна, дънките са ми по- хлабави вече определено. Simple Smile

Добре, де, нямаш странични ефекти, фен си на капсулите, то е ясно, но аз се питам друго - 2.5 килограма за 24 дена, изръсени 40 лв.
Какво толкова те впечатлява като резултат, че продължаваш да ги пиеш?
Мислиш ли това постижение за зашеметяващо?
Ако беше направила една лека диета за тези 3 седмици, не мислиш ли, че организмът ти щеше да е по-щастлив от това да го блъскаш с каквито и да било билки, медикаменти и пр., пък били те и абсолютно безопасни и нямаше да си се отървала от същото количество килограми?!Или смяташ, че това е невъзможно, че категорично се нуждаеш точно от този продукт, че без него не можеш да постигнеш никакви резултати, защото, ако е така, значи  ти си единственото изключение, което е неспособно по принцип да слабее, а тези капсули заслужават Нобелова награда.....

# 342
  • София
  • Мнения: 2 840
На всеки лекарствен продукт са изброени възможните странични ефекти - при някои хора те се проявяват, при повечето - не.Но едно лекарство се предписва с цел лечение, то е НЕОБХОДИМО, поема се риск, който е обясним, но и наложителен.

Ако някоя от привърженичките на тези капсули се абстрахира от факта, че аз не съм им фен, защото получих ужасно задушаване и разни други симптоми, които ме накараха да ги спра, би ли ми казала, щом вече има обявени от хора като мене странични ефекти, каква е по-точно мотивацията им да продължават така настървено да ги пият?
Моля, кажете!
Чувствате се добре, а без тях - зле.
Отслабвате драстично много и това е жизнено важно за вас.
Без тези таблетки изобщо не можете да отслабнете, а ако не отслабнете, ще умрете.
Подсилавате организма си.
Лекувате нещо, което не може да се лекува с друг медикамент.

Моля, наистина ми е интересно защо вместо да се стъписате от факта, че не е съвсем ясно какво точно пиете, вие продължавате да го правите?!

И да е съвсем ясно - изобщо не пропагандирам отказване от каквито и да било илачи - всеки сам си решава.
Аз искам да зная мотивите.

# 343
  • Мнения: 1 455
  КЛОНКА
Значи ли това,че ако не си получила задушаване и другите му симптоми си щяла да продължиш?
Да разбирам ли,че и ти си ги купила без да знаеш страничните ефекти или си затворила очите като мен?
Или ако се чустваше добре,щеше да ги продължиш?

# 344
  • Мнения: 13 512
Мдам....наминах и тук, след като посетих темата с японския чай, та и на китайската продукция да се цопна - никакъв ефект при мене нямаше.Апетит - колкото щете, загуба на килограми...хъм...по-скоро съм в приход, отколкото в разход в тази посока.Загубих само съня си, първите няколко дена, а после загубих чувството си за хумор.Най-накрая си загубих част от капацитета на белите дробове и започнах да се задушавам.
Това, вероятно няма нищо общо с капсулите, а се дължи на лошото ми настроение.Някаква следпразнична депресия. newsm78 #2gunfire #Cussing out

Гадост!!!

Иначе, дамата в магазина каза, че съм единствената без резултат, капсулите били тотален хит и направо радост за изтерзаната от диети женска душа.Голям ефект произвеждали връз целокупното женско население на централната градска част.Почвам да се замислям за скритите си селски гени....от тях ще да е липсата на ефект при мене.Баси, четири поколения не ги изтриха, аз съм пето. newsm78 #Crazy

Все едно.
Да кажа само, че на мене ми действат едни ИНДИЙСКИ таблетки.Кокам, някаква ягода май беше. Гарциния камбоджа или нещо такова.Е те тия са подходящи за моя организъм.
Значи, освен японския чай, китайските капсули, аз се включвам и с индийско биле.
Просто не е истина Laughing Laughing Laughing
Обаче е!!! Rolling Eyes Joy Joy Joy
хайде сега кажи- каква ти е на теб мотивацията за индийските таблетки...за китайските капсули разбрахме каква е била.

Общи условия

Активация на акаунт